Most nad Sundem
powrót do forum 4 sezonu

Dla wszystkich wielbicieli serialu nowy a zarazem ostatni sezon rozpocznie się 1 stycznia zarówno w Szwecji jak i w Norwegii. Ciesze się ze długie oczekiwanie dobiegło końca, ale tez smucę ze to już 8 ostatnich odcinków "Broen".

O czym będzie? Opis wg norweskiej NRK: Szef duńskiej agencji ds. migracji zostaje brutalnie zamordowany, a morderstwo wiąże się z kontrowersyjnym przypadkiem wydalenia ze stanowiska. Detektyw Henrik Sabroe potrzebuje pomocy swojej koleżanki i przyjaciółki Sagi Norén, ale ona jest w więzieniu za morderstwo swojej matki...

ocenił(a) serial na 10
achemiczka

Ja już po 2 odcinkach 4 sezonu. Mam baaaaaaardzo mieszane uczucia co do tego sezonu jak dotąd. Gdyby to były odcinki pierwszego sezonu, nie wiem czy oglądałabym dalej.... Smutne nie? Saga się bardzo zmieniła i zmienił się serial. Ona nie jest sobą, być może pobyt w wiezieniu albo trama dotycząca jej rodziny tak bardzo ja zmieniły, nie wiem, coś jest nie halooo. Henrik jakiś tez nie ten sam, nawet kolor włosów mu zmienili na gorsze. Historia kryminalna bardzo się rozwleka, a jak jest tylko 8 odcinków to coś czuje ze będzie kiepsko zakończona albo poprowadzona buuuu :(((((

ocenił(a) serial na 10
achemiczka

Wiadomo może kiedy sezon 4 będzie dostępny na Netflixie?

ocenił(a) serial na 10
seal0201

Próbuj na filmy.to

ocenił(a) serial na 10
anilewe333

Dziękuję!

ocenił(a) serial na 9
achemiczka

Czy wiadomo kiedy sezon 4 wystartuje u nas w Polsce?

ocenił(a) serial na 8
JOANNA108

W lutym na kanale Ale Kino + .

ocenił(a) serial na 9
AvantQueTuDis

To poczekam, dziękuję ślicznie za odpowiedź.

JOANNA108

Regularnie jest wrzucany na alltube, są napisy.

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Zależy mi na wersji z lektorem, dlatego wole poczekać :)

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

z lektorem mam na razie 2 odc :)

ocenił(a) serial na 9
zbychoski

Wiem, wiem, sprawdzam na bieżąco program Ale KIno + - poczekam, ale kurcze kusi! ;)

JOANNA108

Już 2 odcinek na Alekino+

ocenił(a) serial na 9
Wyrwanazbutow

A wszystkich odcinków jest chyba 8, jaka szkoda, że to już koniec :(

ocenił(a) serial na 8
Wyrwanazbutow

Tylko że odcinek na AleKino = 2 odcinkom. Ostatnio na AleKino był odcinek nr 2 a to faktycznie był odcinek nr 3 i 4. Czyli w tą niedzielę (18.02) będą odcinki 5 i 6, a finałowe dwa (7 i 8) wypadają na 25.02

ocenił(a) serial na 9
achemiczka

cześć, mam pytanie do tych, co obejrzeli 4 sezon - jak Saga wpadła na to, co stało się z córkami Henrika? Jakoś mi to umknęło :( Dzięki!

ocenił(a) serial na 9
marzaczek

Przypadkiem. W pierwszej kolejności odkryła,że typ,który porwał rodzinę Henrika był psychologiem jego żony. Później,chłopak który zwiał z komuny zeznał,że wraz z matką byli przymuszani do pozostania na osiedlu,a wraz z nim mieszkała tam Astrid,której zmarła siostra miała na imię Anna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones