PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817110}
7,0 1 425
ocen
7,0 10 1 1425
MotherFatherSon
powrót do forum serialu MotherFatherSon

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/motherfatherson-nowy-serial-bbc-zagra-richa rd-gere

pogodno_2

Serial startuje 6 marca na BBC Two.

pogodno_2

Już jest po polsku.

swierzb

Tak, zdążyłam obejrzeć pierwszy odcinek.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

bardzo mi się podoba

ruda_107

Ja się powoli wgryzam, ciężki klimatycznie jest. Przynajmniej po dwóch odcinkach.

pogodno_2

Po pierwszym odcinku trochę dziwny. Warto brnąć dalej?

perun_6

Nawet nie wiesz, jak jest to trudne pytanie. "Po obsadzie" miałam nadzieję, że będzie cud-miód-malina ;) A tu....schody. Powiem Ci, ze sama nie wiem, co mam z tą maliną dalej zrobić, bo jest to tak dziwny serial, że oglądający-czyli ja-nie wie wciąż-o co tak naprawdę w nim chodzi. Zaryzykuję jeszcze jeden, jeśli wciąż będę w tym samym punkcie, odpuszczę i zaczekam na Helen McCrory w roli ciotki Polly w rewelacyjnym Peaky Blinders ;)

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Tak, jest coraz lepszy.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Kompletnie nie rozumiem tak słabej oceny ogólnej, serio. Czasem mam wrażenie, że swoje quasi recenzje piszą uczniowie podstawówki.

lalka1114

On jest specyficzny. Nie to, żebym usprawiedliwiała oceniających, ale to moje odczucie. Piszę zresztą o tym wyżej. Wczoraj obejrzałam czwarty odcinek i po raz pierwszy coś mi zaskoczyło, te wątki zaczynają się jakoś kleić. Ale jestem w połowie, a nie oceniam nigdy przed finałem, więc...wszystko się może zdarzyć ;)

pogodno_2

Bardzo specyficzny a przez to wciągający. Już się wydaje, że lepiej odpuścić a tu jedno zdanie, zachowanie bohatera,sytuacja sprawia że jednak oglądasz. Oceniamy bohaterów i nagle musimy zmienić nasz osąd,bo okazuje się,że dostajemy nową porcję wiadomości z przeszłości. Znęcanie psychiczne przechodzi z pokolenia na pokolenie. to straszne ,ale na pewno dam serialowi szansę ,bo myślę, że warto.

bozgron

Ja po czwartym odcinku zdecydowanie dokończę, mimo wcześniejszych obaw. Jakoś zaskoczyło i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej ;)

pogodno_2

A w piątym się sypnęło... Niczym ósmy sezon „Gry o tron“. Tak dobrze żarł i zdechł. Czwarty odcinek zdecydowanie najlepszy.

katecat_filmweb

Hmm. Dawno nie miałam takiego problemu z serialem. Niby wszystko sie zgadza, ale tak mi cieżko wchodzi, ze tylko ze wzgledu na obsade dobije do finału. Wiec w zasadzie nie dziwi mnie to, co piszesz ;)

pogodno_2

wow jestem pod wielkim wrażeniem gry aktorskiej, ogolnego klimatu, oddywam razem z filmem

utopia27wawa

Mnie to jakoś męczy, ale został mi tylko finał, więc dam radę ;)

pogodno_2

Niezły z ciebie masochista, jak ci się film nie podoba a się nim nadal katujesz. ;-)

Chlor_3

Sporo w tym racji, ale są tacy aktorzy, dla których warto. W tym przypadku-aktorki ;)

pogodno_2

Co racja to racja :-) Ja też tak mam. A ten serial trzeba będzie w końcu zobaczyć bo gra tam Gere ,a dzisiaj na Cinemax leci drugi odcinek. ;-)

Chlor_3

Ja dla Helen się tak poświęcałam ;) Jej rola w serialu Peaky Blinders-choć nie tylko-będzie mnie dożywotnio "zmuszać" do oglądania seriali, włącznie z tymi mniej udanymi ;)

pogodno_2

Helen byłaby z ciebie dumna, takie poświęcenie dla jej osoby ;-) Musisz mieć nadzieję że będzie miała bogatą filmografię, bo wtedy jeszcze wiele takich "tortur" przed tobą. ;-)

Chlor_3

Naprawdę, nie będę się wzbraniać przed "byciem dumną ze mnie" ;) Ona mi wygląda na babkę z taką formą, że jeszcze mnie parę lat wytorturuje. I niech się przypadkiem nie krępuje ;)

pogodno_2

:-) To życzę miłego cierpienia ;-) Ja też idę na tortury Richarda. ;-)

Chlor_3

Oby Twoje tortury przyniosły więcej korzyści w kontekście oceny samego serialu niż u mnie ;)

pogodno_2

Marne szanse bo chyba, jestem na ten serial za głupi.:-) Wczoraj próbowałem go oglądać, ale łatwo nie było. :-( Chyba brakuje mi pierwszego odcinka. :-)

Chlor_3

Ufffff, pierwszy raz w życiu cieszę się, że-z całym szacunkiem-ktoś jest (za) głupi ;)
Już myślałam, że to ja mam jakąś dysfunkcję poznawczą ;)

pogodno_2

Ooo jak to nawet ładnie brzmi, jestem dysfunkcyjny poznawczo ;-) Ale może nawet sam Richard Gere nie ma pojęcia o czym jest film w którym występuje. ;-)

Chlor_3

Ooooo, pardon, ale to ja jestem dysfunkcyjna poznawczo, proszę mi nie odbierać tej przyjemności ;)
Wolę myśleć, że wszyscy-na czele z aktorami-wiedzą, o co kaman w tym serialu, poza mną. Blondynka ;)

pogodno_2

Nie śmiałbym odbierać pani tego zaszczytnego miana. ;-) A ja się do dzisiaj zastanawiam czy przykładowo Di Caprio nawet dzisiaj wie o czym była "Incepcja". ???

Chlor_3

To ja dorzucę do ognia, bo gdyby Leo nie wiedział-jest nas dwoje. Tyle, że ja nie oglądałam ;)

pogodno_2

A to niestety może jest nas troje bo ja oglądałem a i tak nic z tego nie wiem, ale się tym nie przejmuje bo znam gostka który oglądał ten film cztery razy w tym chyba dwa po spożyciu alkoholu, i mówił że ani na trzeźwo ani po pijaku go nie zrozumiał :-) Chyba trzeba spróbować z tym serialem, może po środkach rozczulających, przyjdzie natchnienie. ;-)

Chlor_3

Ja przynajmniej mam argument-kolor włosów. Można? ;)

pogodno_2

A naturalny czy tzw. sztuczna inteligencja ? ;-)

Chlor_3

Oooooo, to jest cios poniżej odrostów ;)

pogodno_2

Ładnie powiedziane :-)

Chlor_3

Chyba....pomalowane ;)

pogodno_2

Hi hi pomalowane :-) Dobrze że nie doczepiane ;-)

Chlor_3

Może Szanowny Interlokutor spać spokojnie. Ja z gatunku żyjącego w zgodzie z naturą, na czele z własną-niczego sobie nie doczepiam, powiększam, wymieniam ;)

pogodno_2

Jestem tym faktem niezwykle ukontentowany. :-) Wszystko co swoje to najlepsze a szczególnie intelekt ;-)

Chlor_3

Taaaa, teraz to Kolega łupnął z przyłożenia, a ja mam to dźwignąć, tak? Intelekt? Blondynka? Tak się kończy zbaczanie z tematów filmowych na portalu o-dla odmiany-filmach ;)

pogodno_2

Ależ nie miałem nic złego na myśli moja Droga Kinomanko :-) To była tylko niewinna gra słów :-)A blondynki to bardzo interesujące kobiety. Nawet przypomina mi się pewien kawał : kiedy blondynka ma dwie szare komórki ??? Kiedy jest w ciąży. :-) ;-)

Chlor_3

Tiiiiaaaaaaa......pozwolę

Chlor_3

sobie jedynie potwierdzić tezę, że-owszem-to bardzo interesujące kobiety. Wszak wiele wspaniałych aktorek to blondynki-to na wypadek, gdyby administrator już chciał skasować dwoje użytkowników: Nękającego Blondynki i...te właśnie ;)

pogodno_2

Ale czemuż miałby to uczynić ? Wszakże nasza merytoryczna konwersacja ani na moment nie zboczyła z tematów filmowych. ;-)

Chlor_3

No i masz! Z naciskiem na "zboczyła" ;) To ja zacznę ratować naszą konwersację i byt na tym zacnym filmowym portalu....np. Mia Farrow w "Dziecku Rosemary".....teraz-na drugą nóżkę- Szanowny Adwersarz ;)

pogodno_2

...tak, z ust mi to Koleżanka wyjęła, właśnie chciałem zaznaczyć iż Mia Farrow w tym filmie sprawia iż jej postać jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji, skolidowanej na adekwatne arkana pryncypialnej dystrybucji ikony kinematografii. :-)

Chlor_3

Powoli zaczynam rozglądać się za białą flagą, albo.....tłuczkiem do mięsa ;)

pogodno_2

Ależ moja Droga jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, nie wypada używać nam rozwiązań siłowych. ;-) A tak na marginesie to nasza konwersacja na temat 2 odcinka serialu przeciągnęła się już niemal do emisji trzeciego :-)

Chlor_3

......i jak tak dalej pójdzie, może Pan nie doczekać czwartego, jeśli ktoś nas przeklnie za uprawianie prywaty ;)
Jedno jest pewne, cały dzisiejszy dzień-dzięki fantastycznej grze naszej siatkowej reprezentacji w meczu z Francją (3:0) został Dniem Amnestii Dla Wszystkich Dręczycieli Blondynek. Ba, wytrącił mi tłuczek do mięsa ;) Tak więc, z powodu stanu absolutnej euforii, nie zawaham się użyć cytatu z pewnego genialnego kabaretu: "Katuj!
Tratuj! Ja przebaczę wszystko Ci jak bratu."
P.S. Promocja trwa do północy ;)

pogodno_2

Kurka wodna odczytałem wiadomość po północy i nie załapałem się już na promocję :-( Ale cóż począć :-( Jedyne pocieszenie to że już za chwilę na Cinemax trzeci odcinek matherafatherasona ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones