PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798073}

Mozaika

Mosaic
6,0 926
ocen
6,0 10 1 926
Mozaika
powrót do forum serialu Mozaika

Witam,
obejrzałam wersje reżyserską jak to gdzieś w sieci napisano. Serial 6-cio odcinkowy, więc poszło szybko.
Gdzieś na początku Olivia mówi do Michaela, że jeśli (coś tam...mówi- nie pamiętam co), to ten musiałby ją zabić.
Jeśli dobrze rozkminiłam wszystko, to właśnie Michael ja zabił, prawda? Nie Joel (z nim coś chyba nie tak było, słyszał głosy?), choć zdawało mu się, że to właśnie on jest morderca i na pewno nie Erick.

JOANNA108

Tez się zastanawiam kto tak naprawdę zabił i myślę tak, jak Ty. Szkoda że serial jakby urywa się w połowie, brakuje mi jakiejś klamry na końcu, pokazania co było dalej...

ocenił(a) serial na 5
keskese87

Ten serial jest w formie jakiejś aplikacji na telefon i tam możemy chyba dostać tak na prawdę różne zakończenia, dlatego tu w wersji reżyserskiej, dostajemy takie coś...

ocenił(a) serial na 8
JOANNA108

Podobno w aplikacji był bardziej zdefiniowany koniec. Ale również w serialu jest pokazane, kto zabił. Odkrywa to przecież Petra:"In the end, it's clear that Joel thinks he did it, but we know that someone else is guilty — whether that person actually did it with their own two hands, we're not sure; but Petra (Ferrin) clearly caught them. "
https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/mosaic-finale-ending-hbo-miniseries- explained-1079098

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones