PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810980}

Mr Inbetween

8,2 826
ocen
8,2 10 1 826
Mr Inbetween
powrót do forum serialu Mr Inbetween

Świetny

ocenił(a) serial na 9

Krótkie ok 20 minutowe odcinki , australijski czarny humor i doskonały Scott Ryan w roli głównej .Ogląda się to świetnie taki John Wick bez przegieć . Polecam 8/10

ocenił(a) serial na 9
rael_76

Muszę edytować po obejrzeniu całego 2 sezonu, myliłem się dając 8 ten serial zasługuje na 9/10 za rewelacyjny scenariusz.

ocenił(a) serial na 9
rael_76

Zgadzam się że wszystkim, ale 3 sezon jest nieco przeciągnięty i momentami wręcz nudny. Ale końcówka i 2 ostatnie odcinki wszystko wynagradzają :) Historia Raya jest świetna, gdyby ten serial był na Netflixie, na pewno miałby dużo większą rzeszę fanów. Sam znalazłem go przypadkiem z urywków wrzuconych na Facebooku jak Ray ustawiał ludzi do porządku ;)) bardzo niedoceniony serial. Polecam wszystkim ;)

ocenił(a) serial na 9
2palcewNatalce69

Dokładnie tak samo go znalazłem :) Co do 3 sezonu zgadzam się ma sporo dłużyzn . Chciałbym aby powstał kolejny sezon

ocenił(a) serial na 8
rael_76

Ja dopiero zaczynam oglądać, jestem na 5 odcinku i już mi się b. podoba. Postać Raya nietuzinkowa i wg mnie świetnie zagrana. No i ten specyficzny, czarny humor - to jest to co lubię, a dowiedziałem się z polecenia innego użytkownika. Lecę oglądać dalej, pozdro.

rael_76

Przepraszam za pytanie ,ale gdzie można obejrzeć ten serial?

ocenił(a) serial na 9
redwolf8888

Niestety w PL niedostępny musisz poszukać alternatywnych źródeł :{ ale zdecydowanie warto

ocenił(a) serial na 8
redwolf8888

filmann . cc

ocenił(a) serial na 10
rael_76

Ja po 3 sezonie dałem 10. W swojej kategorii naprawdę rewelacyjny serial. Aż dziwne, że ten serial jest tak mało znany. Ktoś tutaj mowił, że 3 sezon rozwleczony. Według mnie idealnie wymieszany. Ani chwili sie nie nudziłm a sceny 'gadane' nadawały extra postaciom granym bardzo dobrze. Scott stworzył coś fantastycznego, zagrał świetnie i cały pomysł zrealizowany i przemyślany do perfekcji. Mam nadzieję, że pogłoski o 4 sezonie w 2024 są prawdziwe :)

ocenił(a) serial na 9
paweltokarskicom

Bardzo dobry. Po pięciu blinders nie było nic ciekawego aż nie natrafiłem na Raya

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones