PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735187}

Mr. Mercedes

7,5 5 930
ocen
7,5 10 1 5930
6,5 4
oceny krytyków
Mr. Mercedes
powrót do forum serialu Mr. Mercedes

Czy tylko mnie irytuje wątek lekarza?
O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć to, że twórcy chcieli wcisnąć gdzieś "logiczne" wytłumaczenie, dlaczego Brady się wybudził, ale cała otoczka wokół tego, kwitowana infantylnymi argumentami żony ("dawaj, zwiększ dawkę, najwyżej koleś wykorkuje, i tak nikt nie będzie po nim płakać") mocno mnie rozczarowała. A jak powiedziała, że "dzisiaj jest w ciąży, a jutro już może nie być", to wierzch mojej dłoni sam powędrował na czoło. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie ich jak najmniej.

Potem serial na pewno się rozkręci i myślę, że się nie zawiodę, ale szkoda, że nie potrafiono w bardziej ambitny sposób nakreślić fabułę na początku.

Odcinek 1.: 4,5/10

ocenił(a) serial na 8
hajime_ok_lecki

Też trochę mi to przeszkadzało. Gdybym nie czytał książek to by mi się podobało (odcinek całkiem nieźle zrobiony, sen Billa i końcówka bardzo fajne), ale odstępstwa są bardzo duże. I jedna rzecz mnie zastanawia - jak to jest z tym Pete'em? Dawno czytałem trylogię Hodgesa, ale w książkach on nie umarł prawda?

ocenił(a) serial na 7
sariusz

Właśnie nie jestem pewien. Wydaje mi się, że w książce nie umarł

sariusz

Nie umarł. Pomagał w ostatniej części nawet. Natomiast jak na razie mam wrażenie, że przeszli od razu do 3 książki pomijając drugą. Ktoś ma jakieś info?

ocenił(a) serial na 7
izalek16

Chyba tak. W sumie druga część była sporą dygresją od głównego wątku i może dlatego zdecydowali się ją pominąć

hajime_ok_lecki

Po drugim odcinku nie jest lepiej. Jest znacznie gorzej. Sterowanie leżąc w śpiączce umysłem pielęgniarki? Z thrillera zrobiło się SciFi.

perun_6

też miałem na początku minę "WTF" ale pomijając takie sceny, serial w dalszym ciągu jest ciekawy i wciągający. Ma swój klimat i trzeba go polubić. Mnie osobiście spodobał się taki zwrot akcji. Moim zdaniem z odcinka na odcinek (jestem po 3 epizodzie) jest coraz lepiej.

sewerynsenior

przeczytajcie książki najpierw, zanim zaczniecie pisac

Marley

wow,przeczytałaś książkę...

ocenił(a) serial na 6
hajime_ok_lecki

Jestem po 4 odcinkach i jak dla mnie drugi sezon to nieporozumienie. Z kryminału zrobiło się jakieś dramato-sfi. Jak w pierwszym sezonie nie mogłam się doczekać nowego odcinka, tak w tym muszę każdy oglądać na raty, bo tak zamula. Dodam, że nie czytałam książki, więc nie mam pojęcia w jakim kierunku to zmierza.

maggie_magda

Oglądasz w sieci? Bo tylko pierwsze dwa namierzam już na kilku portalach i więcej znaleźć nie mogę.

ocenił(a) serial na 6
perun_6

Alltube

maggie_magda

Na alltube są tylko dwa odcinki. Na Filiser są wszystkie cztery.

ocenił(a) serial na 6
perun_6

Są cztery. Patrz na sezon 2

maggie_magda

Taki myk...

ocenił(a) serial na 6
maggie_magda

Zgadzam się. Ja też ledwo oglądam 2 sezon....Szkoda, bo 1 był naprawdę dobry.

Kassandra85

2 sezon masakra !! mecze sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones