PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,0 104 795
ocen
8,0 10 1 104795
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

S02E11 OPINIE

ocenił(a) serial na 10

No i co myślicie ? Raczej nudny ehh

ocenił(a) serial na 10
TyrionLanister

Idź trollować gdzie indziej.

ocenił(a) serial na 9
TyrionLanister

Wszystko zależy od następnego odcinka - czy autorzy zdecydują się na ruch jak w "LOST" i pójdą w strone ScienceFiction czy pozostaną przy realiach.

ocenił(a) serial na 8
huyochita

W którym wątku mieliby iść w stronę science-fiction :)?

TyrionLanister

Sceny z Angelą mnie strasznie męczą. Odcinek trochę się dłużył, ale jak zwykle mocna końcówka. Modle się o coś ekstra w ostatnim odcinku!

ocenił(a) serial na 10
SmakOranzady

No i co w końcu ten Tyrell żyje czy jak ? Czy tylko Elliot widzi zmarłego bo raczej Tyrell = Elliot to nie za bardzo możliwe

ocenił(a) serial na 9
TyrionLanister

Mam nadzieję, że Tyrell żyje, ale możliwe, że to jest tylko retrospekcja. Mimo wszystko cieszę się, że się pojawił, bo ostatnie minuty zdecydowanie poprawiły odcinek.

ocenił(a) serial na 8
TyrionLanister

jak myślicie co oznaczają dwie piosenki z Powrotu do przyszłości w tym odcinku? :P Pytam bo w tym serialu każdy szczegół może mieć jakieś znaczenie

ocenił(a) serial na 10
TyrionLanister

A tak nawiasem, czy nie uważacie, że E(vil) Corp tak naprawdę od początku pozwalało na ten atak? Przecież to jest prawie niemożliwe by w XXIw. mała grupka hakerów rozbiła pół świata, na dodatek po ataku E Corp mogło sobie pozwolić na wprowadzenie własnej, nowej internetowej waluty, na którą "musiał" przystać nawet sam prezydent.

Jedynym realnym przeciwnikiem E Corpu jest tylko White Rose aka Pan Chińczyk. A fsociety jest tylko pionkiem w ich grze o sławę, władzę i pieniądze. Jedyną osobą ogarniającą co jest grane jest chyba tylko pani policjantka Dom, której "przypadkiem" wszystkie domysły i wskazówki są odrzucane przez "tych z góry".

Jestem tylko ciekaw czym jest Faza 2, czyżby Elliot jednak wiedział co jest grane i chce wszystkich wyrolować i przestać być pionkiem, czy to tylko jeden z pomysłów WhiteRose jak wykiwać przy jego pomocy FBI lub E Corp?
Co uważacie? Zapraszam do kulturalnej dyskusji ;)

ocenił(a) serial na 8
TyrionLanister

Czy komuś z Was ten odcinek przypominał finałowy odcinek Twin Peaks? Chodzi mi o moment kiedy Angela rozmawia przez telefon w pokoju. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones