PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,0 104 801
ocen
8,0 10 1 104801
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Miałem się ogarnąć i nie oglądać Mr Robota. Ale złożyło się tak, że zaczął się czwarty sezon. Dobra oglądam i widzę, jak Elliot uruchamia z terminala przeglądarkę Iceweasel. Myślę sobie - k*rwa, Iceweasel- ten fork w ogóle jest jeszcze rozwijany? I w tym momencie doszło do mnie, że przecież cała akcja czwartego sezonu ma miejsce w święta 2015 roku, był to czas kiedy w Kali Linuxach Iceweasel był nawet domyślną przeglądarką. Jest to oczywiście zabieg celowy ze strony Esmaila zważywszy, że 4 sezon kręcony był przez ostatnie 2 lata 2018/19.

ocenił(a) serial na 10
k_pilch

omg kocham takie smaczki, jeśli możesz to zamieszczaj takie ciekawostki :) ten serial jest najlepszy!

wera1111

ja też uwielbiam ten serial , to najlepszy dramat kryminalny jaki kiedykolwiek widziałem , w pierwszym odcinku 4 sezonu w końcowej scenie jak Eliotowi przebiegało życie przed oczami rozłamało mi serce , była nawet tam Shayla. Ta cała historia jest po prostu wspaniała, genialne to jest i zarazem takie rozdzierające . kocham ten serial

ocenił(a) serial na 9
k_pilch

Takie to było wzruszające, radosne momenty z Angelą, Shaylą i siostrą. Mam do was pytanie: nie za bardzo rozumiem po co Freddy zwabił Elliota w pułapkę? Phillip Price o wszystkim wiedział, że Elliot tam pójdzie. Czemu to służyło? I jeszcze po co to wstrzyknięcie narkotyków? Żeby Elliota nastraszyć?

ocenił(a) serial na 9
Stokrotka530

Freddy nie wiedział że to pułapka a z Price sądzę że to było ustawione i z tym narkotykiem to możliwe ze faktycznie chcieli go zabić tylko się zorientowali że Eliot wie o tym całym Banku i Price pewnie dostrzegł swoją szanse na zemstę i teraz będą współpracować
ps jeszcze nie widziałem drogiego odcinka więc są to tylko moje przypuszczenia

ocenił(a) serial na 9
k_pilch

A wiecie, jaka scena mnie wbiła w fotel? Ta zmiana głosu w połowie zdania Mr. Robota, który prowadził Freddiego na głos Elliota siedzącego w pociągu. Plus ta muzyka w tym momencie i zbliżenie na szybę pociągu. Ciary!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones