PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628863}

Mr. Young

5,8 627
ocen
5,8 10 1 627
Mr. Young
powrót do forum serialu Mr. Young

Jednak na tle takich jak "Ja w kapeli", "Para króli", "Zeke i Luther", "Moja niania jest wampirem" czy "Z kopyta" wypada bardzo dobrze. Główny bohater jest naprawdę sympatyczny i przekonujący, a grający go Brendan Meyer świetnie pokazuje rozdarcie sercowo-zawodowe.

ocenił(a) serial na 5
Shiloh

ekhem zapomniałaś do tej listy serialowych ,,arcydzieł" dopisać nadzdolni ,jesse,taniec rządzi i powodzenia charlie. natomiast uważam że para królów to całkiem fajny serial przynajmniej komedia nie tylko z tytułu co do reszty twojej wypowiedzi się zgadzam .

ocenił(a) serial na 6
mercy1997

Ja uważam że seriale z Disney XD są dużo lepsze niż z Disney Channel. Wyjątkiem mogą być seriale które emitowane na DC są emitowane jednocześnie na DXD. I mam tu na myśli Nie ma to jak hotel/statek oraz wyżej wymieniony "Moja niania jest wampirem", który ma być bardziej komedią nie horrorem, co niektórzy źle interpretują i szufladkują (Tak na marginesie: ani Moja niania jest wampirem, ani Mr Young, nie są serialami Disneya tylko kanadyjskich Teletoona i YTV)Co do Taniec rządzi itp. się zgodzę. Chociaż zdarza mi się obejrzeć Powodzenia Charlie i jest to taki lekki serial familijny. Ale chyba nie oczekujecie że kanały dla dzieci będą emitować seriale inteligentne. Twórcy skupiają się na tym żeby były proste w odbiorze, ale niektórzy z nich chyba trochę robią z dzieciaków półgłówków... Seriale jak Taniec rządzi czy Hannah Montana sprawiają że Disney pewnie się w grobie przewraca .Mogłabym jeszcze wyliczać inne, ale to tylko strata czasu, bo pewnie za to że lubię jakiś serial Disney'a zaraz mi się dostanie, od ich wielkich przeciwników. Ja mam swoje zdanie i bardzo was proszę żebyście je uszanowali.

ocenił(a) serial na 5
Lola140392

wcale ci się nie dostanie . ja nie szukam wcale inteligentnych serialów czasem oglądam meeega głupoty tylko chodzi o to aby serial który zwie się komedią był śmieszny i aby naprawdę był komedią.a seriale disney irytują potwornie na przykład teraz oglądałam nadzdolni i przepraszam ale kogo śmieszy dialog china:zostawiłam kanapkę w plecaku! A na to fletcher:dobrze że nie kucyka i śmiech w tle który sugeruje że mamy się śmiać . moim zdaniem takie seriale jak taniec rządzi i nadzdolni nie śmieszą tylko ogłupiają dzieci . co do powodzenia charlie to moim zdaniem najbardziej znośny serial disney (oczywiście poza nie ma to jak statek) tylko czasem mnie wkurza to że najwięcej uwagi zabiera teddy a nie charlie . i też zgadzam się z tobą że disney xd ma lepsze seriale od d channel .

ocenił(a) serial na 6
mercy1997

Najlepsze seriale które miał Disney Channel to Suite life i Świat Raven (który nie jest już emitowany bardzo długo). Co do innych są albo dobre, albo średnie albo dno totalne, jak choćby wymienieni przez ciebie Nadzdolni... Fajnie że pojawia się urozmaicenie... Na Disney Channel tego brak... Większość seriali ma swoje cudowne bohaterki i kreuje gwiazdeczki-beztalencia (Co oczywiście nie dotyczy wszystkich, bo mogłabym wymienić aktorów z Disney'a którzy mają zadatki na dobrego aktora, gdyby tylko zaczęli grywać w innych filmach/serialach niż te dla dzieci). mercy1997: Dzięki:)

ocenił(a) serial na 5
Lola140392

Serial Mr. Young jest śmieszny? Nie wydaje mi się. Wszystko w tym serialu jest takie tandetne i badziewne, a ta stara aktorka, która gra nauczycielkę jest przerażająca i obrzydliwa.

ocenił(a) serial na 6
McGyverPL

O tak! Co do tej starej to rzeczywiście racja:) Jej postać jest zupełnie niepotrzebna...

ocenił(a) serial na 5
Lola140392

no właśnie ! chociaż teraz muszę przyznać że nawet spodobał mi się najnowszy serial disney channel austin i ally ;) a i co do tej starej z mr young też się zgadzam no i po części zbędna jest także echo po co ten cały wątek miłosny pomiędzy nimi o.O ...

Lola140392

Co do hannah montana, ja uważam że 2 pierwsze sezony są bardzo dobre, śmieszne, muzyka fajna (ciągle czasami słucham), ale od 3 do końca, to zupełna porażka, czysta komercha. Nie zgadzam się jednak, że hm i taniec rządzi są z tej samej półki, ponieważ ten taniec rządzi to komercyjny program, robienie z dzieci plastików w "słitaśnych" ubraniach, (w 3,4 sezonie hm jest to samo), Bella Thorne jest beznadziejną aktorką, jednak przyznam, chłopak, który gra Deuca i ten grający brata Rocky, nie są tacy źli, wręcz przeciwnie, gdyby wzięli ich do jakiejś komedii na nickelodeon, jeszcze by się wybili.

ocenił(a) serial na 6
ginger_girl

Cóż każdy ma swoje zdanie... Ja też uważam że Zeke i Luther i Ja w kapeli to dobre seriale komediowe. Momentami denerwują mnie dialogi w Zeke'u i Lutherze ale Ja w kapeli jak najbardziej fajny serial. To nie oznacza że inne są złe. Zauważcie że każdy z tych seriali dotyczy nieco innych grup dzieciaków o innych zainteresowaniach, fascynacjach. Np. Dla bohaterów Zeke'a i Luthera na pierwszym planie jest skateboarding, Tripp z Ja w kapeli chce poznacz czym jest życie rockmana i jego marzeniem jest by Iron Weasel powrócili na rynek muzyczny, w serialu Z kopyta to wiadomo sztuki walki itd. Mr Young to zupełnie inny serial od typowej disney'owskiej produkcji. Pierwszy raz w roli nauczyciela występuje superzdolny nastolatek. Myślę że jest to jakieś urozmaicenie.

ocenił(a) serial na 8
Lola140392

Dokładnie... Szczerze te seriale z DXD i DC są zawsze (według mnie) o jednym tym samym :/ Przyjaźń, miłość [żałosne podrywy między innymi: Dereck'a, Miley Stewart i innych "gwiazdek" DC i DXD] , jakieś rozstania w przyjaźni, a później powroty ach... żal.pl. No,ale wszędzie są wyjątki. Sądzę, że takim wyjątkiem jest w 100% Nie ma to jak hotel/statek. Dobra jest tam to co wymieniłam (ale to jest w każdym serialu) , ale jest śmiesznie :) Takim serialem też jest właśnie Mr Young, mimo, że mam zastrzeżenia:
-pani Bern i jej "tańce połamańce" xD
-czasami Ivy mnie wkurza, przez jej obsesję na punkcie Chuch'a (według mnie jedna obsesja punkcie kogoś wystarczy w serialu, bo później robi się głupio :/) a ta druga to jak pewnie zgadniecie obsesja pana Young'a na punkcie Echo.
Innym "dobrym" serialem DXD jest Z kopyta. Nie jest nudno : dzieje się :). Karate jest bardzo dobrym pomysłem na serial.
i oczywiście (ale to już serial DC, który po prostu "koham") jest Powodzenia Charlie. Jest tam bardzo rodzinny klimat, który aż przyciąga do oglądania :D. No i ostatnie 2, które też są śmieszne i mają sens są to:
-Para królów
-Ja w kapeli.
Zeke i Luther też ujdą ;), ale "Lękosław Wiewiórka", "W jak wypas" i "Potęga i moc" po prostu wymiotuje ;D

ocenił(a) serial na 6
Alice_Chan

Dla mnie najlepszymi jak dotąd serialami Disney'a ( Produkcji DC lub DXD, bo są też takie, jak np. Mr Young, Moja niania jest wampirem, co nie są produkcji Disney'owskiej jednak są emitowane na tym kanale) są:
Z DC: Seria Suite Life, Świat Raven i Powodzenia Charlie
Z DXD: Z kopyta i Szczury Laboratoryjne (serial ten chociaż od niedawna emitowany w Polsce, całkiem mile mnie zaskoczył :) Nie ma tam takiego przesłodzenia, jak w serialach DC i chociaż wydawało się że to będzie znowu jakieś badziewie z kanonu Disney'a okazał się nawet całkiem fajny, nawet parę razy się uśmiałam. Troszkę przypomniał mi się film Sky High...). W sumie tak jak u ciebie to jeszcze Zeke i Luther i Ja w kapelii ujdą w tłumie... Reszta moim zdaniem te same schematy, fabuła bardzo podobna nic dodać nic ująć. I jasne... Wiadomo że wiekowo seriale te są przeznaczone dla młodszej grupy odbiorców i nie wszystkim się będą podobać, ale ważne że się dzieciom podobają... To ich gusta mają zaspokoić nie ludzi którzy kino traktują jako pasję. Ja osobiście lubię oglądać dobre filmy i z wybitnymi aktorami i dobrą fabułą, jednak czasami po prostu potrzebuję rozluźnienia i wtedy włączam sobie jakiś serial Disney'a, kreskówkę lub też filmy animowane z klasyki Disney'a typu Król Lew czy 101 dalmatyńczyków i oglądam z młodszym rodzeństwem, bo czasami fajnie jest wrócić do lat z dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 8
Lola140392

Prawda... Tylko nie oglądałam Świat Raven, a oglądałam kilka odcinków (chyba 2) "Szczórków" ;)

ocenił(a) serial na 2
Shiloh

O nie, co do "Ja w kapeli" się nie zgodzę. Od tego tandetnego serialu jest przynajmniej o kilka półek wyżej. Jest w nim lekko abstrakcyjny humor, dobra muzyka i zabawne, sympatyczne postaci. W "Mr. Young" tego się nie dopatrzyłam.

Shiloh

Ja uważam ze z&l i ja w kapeli to lepsze seriale. Uważam iż są one lepsze moja niania jest wampirem a już na pewno od z kopyta.

użytkownik usunięty
Shiloh

Akurat wg mnie to ,,Mr. Young" jest najgorszym serialem Disney XD, za to ,,Ja w kapeli", ,,Para królów" czy ,,Z kopyta" są zajebiste.

ocenił(a) serial na 1

popieram cię w 100%

Shiloh

ja lubie go ,ale mkoja niania jest wampirem tez.. moglbys dac nadzdolni xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones