PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113751}

Mroczne dziedzictwo

Poltergeist: The Legacy
7,6 147
ocen
7,6 10 1 147
Mroczne dziedzictwo
powrót do forum serialu Mroczne dziedzictwo

właśnie zdobyłem ten film na vhs, ale sądząc po długości filmu 85 minut jest to chyba kinowy pilot serialu,jak zobaczę to opiszę

ocenił(a) serial na 10
wlodek1001

To na pewno tylko pilot. Łącznie było 87 odcinków. Kiedyś puszczała to TVP1, może kiedyś powtórzy. Świetny serial dla tych którzy lubią horrory.

Sokar_620

Tak pamietam za dzieciaka jak lecial ten serial na TVP 1 bodajze w piatki okolo 22:00 Wtedy bardzo mi sie podobal. Chetnie obejrzalbym go jeszcze raz ale internet prawie wogole o nim nie slyszal, kiedys natknelem sie na jakis sezon on line na jakiejs zagranicznej stronce. Niestety jakosc pozostawiala wiele do zyczenia a i bez polskich napisow tez ciezka sprawa z obejrzeniem...

Cinek_16

Kiedyś też widziałam kilka odcinków serialu pt: Dziedzictwo, ale nie pamiętam czy to ten czy inny. Akcja rozgrywała się chyba w czasach po wojnie secesyjnej. Pamiętam też, że był tam syn właściciela majątku, który zakochał się w czarnoskórej służącej. Była bardzo ładna i miała piękne loki. Z chęcią obejrzałabym jeszcze raz ten serial.

Sokar_620

Miał ten serial jakieś zakończenie czy niezdjęty z anteny?

wlodek1001

i nie opisałeś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones