PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39329}

Mroczne niebo

Dark Skies
7,5 632
oceny
7,5 10 1 632
Mroczne niebo
powrót do forum serialu Mroczne niebo

Jak w temacie, kiedy byłem młodym chłopakiem oglądnąłem parę odcinków na Polsacie, ale tylko z grubsza wiem o co chodzi i nie pamiętam nic z zakończenia. Proszę o odpowiedź.

mino87

Średnio. Historia nie jest w żadnym razie dokończona. Skończył się typowym sezonowym zwisaniem z urwiska. A kolejne sezony nie powstały. Z drugiej strony, nie chcę zdradzać zbyt wiele, ale ze względu na specyficzną narrację w tym serialu, coś nie coś wiemy.

ocenił(a) serial na 9
Force_Warrior

Dzięki wielkie, dziś pierwszy odcinek na TELE5.

ocenił(a) serial na 7
mino87

Kolejny dobry serial bez kontynuacji. Nakręcili tyle beznadziejnych seriali po 10 sezonów. A tu całkiem dobry serialik i boom koniec, a zakończenie totalnie nijakie. Szkoda.

ocenił(a) serial na 9
pedro1234

Pierwszy raz w Polsce leciał chyba w 1999 albo 2000 roku na Polsacie, serial wtedy zrobił na mnie niesamowite wrażenie, a to że nie nakręcili kolejnych sezonów to naprawdę porażka.

ocenił(a) serial na 7
mendey

Ja też pamiętam go z telewizji ale nie pamiętałem zakończenia, wiec tak sobie relaxacyjnie do śniadanka oglądałem i jestem zawiedziony mogli przynajmniej jakiś pełnometrażowy nakręcić takie zakończenie jak w firefly. No nic jakoś muszę z tym żyć ;-)

ocenił(a) serial na 8
mendey

Ja również też tak to pamiętam. Świetny serial to był...

ocenił(a) serial na 7
gibol1412

Twórcy świetnie wstrzelili się w moment fenomenu "Z Archiwum X", którego popularność stanowiła dla "Mrocznego nieba" odpowiednią siłę nośną.
Na tej samej fali w Polsce zaczęto wydawać dwutygodnik"Faktor X"

ocenił(a) serial na 10
mendey

Polsat rozpoczął emisję prawie na pewno w 1996 r. Być może była to również 2 połowa 1997, ale wątpię.

ocenił(a) serial na 7
Szagrat_81

To był raczej 1997, bo obejrzałem większość odcinków, a dopiero od października 1996 miałem dostęp do Polsatu

ocenił(a) serial na 9
mino87

Dla wszystkich, którzy są zawiedzeni zakończeniem i jeszcze nie dotarli do tych materiałów.

Although the last episode produced provides some form of closure for the series, the show's creators had originally hoped to create five seasons, as indicated by the show's "Bible" or major planning document.[1] According to Zabel and Friedman's original plan, the pilot and first season (given the overall title "Official Denial") would cover the period from 1961 to 1969, the second season ("Progenitor") 1970 to 1976, the third season ("Cloak of Fear") 1977 to 1986, the fourth season ("New World Order") would cover 1987 to 1999, and the fifth and final season ("Stroke of Midnight") would break from the decade-spanning format to encompass the apocalyptic final conflict against the invaders, taking place from 2000 to 2001.

Skopiowane z angielskiej wikipedii. http://en.wikipedia.org/wiki/Dark_Skies

ocenił(a) serial na 9
reese

Po przeczytaniu można tylko wyrazić olbrzymi żal, że nie zrobili tego do końca, bo historia ma naprawdę wielki potencjał.

ocenił(a) serial na 9
mino87

Miałem podobne odczucia jak to przeczytałem. No ale jak to zwykle bywa fajny serial to się musiał nie sprzedać.

ocenił(a) serial na 4
reese

to obcy wywarli nacisk na producentow.
nie chca zlego publicity.

schiz

obcy to ci rozumek pomieszał

ocenił(a) serial na 4
mino87

przynudzali jak cholera a bohaterowie papierowi

ocenił(a) serial na 4
reese

ale ja tylko ruski znam.
szto diełat?

schiz

wydaje ci się że znasz. Nawet w języku ojczystym piszesz co najmniej średnio. A co dopiero w obcym. Cham i analfabeta jesteś

reese

Wspomnianą "Dark Skies Bible" można zresztą znaleźć w sieci, co polecam każdemu, bo jest bardzo smakowitą ucztą i pozwala uświadomić sobie jak daleko zamierzali posunąć się twórcy serialu w wikłaniu jego fabuły w prawdziwe wydarzenia. Tylko żal większy.

ocenił(a) serial na 4
mino87

wiec jestes teraz starym dziadem 40letnim.

schiz

a ty jesteś dziadem niezależnie ile masz lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones