PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119826}

Muminki

Tanoshii Moomin Ikka
7,6 43 152
oceny
7,6 10 1 43152
7,4 5
ocen krytyków
Muminki
powrót do forum serialu Muminki

kto się bał Buki niech pisze

marcinek77

Byłam zbyt mała by to pamiętać ale podobno gdy pojawiała się na ekranie to oglądałam bajkę przez palce.

ocenił(a) serial na 10
marcinek77

Jeżeli chcecie sobie przypomnieć , to podaje tytuły wszystkich odcinków w których pojawia się Buka.
"Topic i Topcia", "Tajemnicza walizka" , "Zima w dolinie Muminków" , "Zimowe ognisko"-w tym odcinku jest jej najwięcej, "Długi sen" , "Przygody tatusia muminka" , "Rzezby z piasku"

marcinek77

Taak, Buka była przerażająca:) Ta straszna muzyka kiedy Buka się zbliżała do Domu Muminków...

ocenił(a) serial na 9
Black_Leather_Jacket

Dla mojego brata przez lata to byl najgorszy potwor. Oczywiscie to wykorzystywalam i go straszylam:) Teraz moj synek to oglada i mowi, ze sam jest Muminkiem:)

ocenił(a) serial na 10
Black_Leather_Jacket

To chyba była ta muzyka :) http://www.youtube.com/watch?v=tciAjvywMGQ
To był Fenomen prawdziwy fenomen - bajka skierowana do dzieci miała w sobie klimat rodem z horrorów gdy po raz pierwszy pojawiła się Buka. Jeszcze pamiętam ten moment jak Topik i Topcia z krzykiem wskakują na stół i mówią że Buka nadchodzi a Tata Muminka widzi jak za oknem momentalnie marzną kwiaty róży. Dopiero w nastepnym odcinku pokazano że Buka jest postacią kontrowersyjną - budzą strach i współczucie ze względu na osamotnienie.

ocenił(a) serial na 8
marcinek77

Ja, ale wszystko przez tą dziwną atmosferę, którą na mnie wydawała ta bajka.

użytkownik usunięty
marcinek77

ja nie rozumiem czemu wszyscy boją się Buki, mi jest jej żal, musi być bardzo samotna...

ocenił(a) serial na 8

no i jest samotna dosyc ze szpetna i brzydka to jeszcze straszy

użytkownik usunięty
marcinek77

Taką ją narysowano, to nie jej wina.
I wcale nie straszy z premedytacją, tak została stworzona, że zamraża każdego kto się zbliży.
Ale gdyby nie ona nie kochalibyśmy tej bajki tak bardzo. Laska ma charakter.

ocenił(a) serial na 8
marcinek77

Ja pamiętam, jak była Buka to uciekalam do innego pokoju, balam sie wygladac za okna jak było ciemno :D pamietam tez te tych sie strasznie bałam http://www.youtube.com/watch?v=SZjKDJCKc1s

marcinek77

Stare, dobre czasy :)

marcinek77

Przyznaję się! Buko, ty gadzie jeden, za te wszystkie nieprzespane noce!

ocenił(a) serial na 8
biankamaj20

a hatifanatowie też byli okrutni i te i ruchy i to ich milczenie

użytkownik usunięty
marcinek77

Ja się bałam Buki! I Alfa z "Alfa"

ocenił(a) serial na 8

jak mozna bac sie Alfa?

użytkownik usunięty
marcinek77

No można bać się Alfa, bo Alf jest straszny i wielki!!

Zapraszam na stronę www.moomin.npx.pl

marcinek77

A ta lodowa wiedżma?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones