PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627691}

Musashi

Sorekara no Musashi
7,9 157
ocen
7,9 10 1 157
Musashi
powrót do forum serialu Musashi

Krótko...

ocenił(a) serial na 7

Seriale emitowany w TVP, w1985 roku, to 13-odcinkowy serial z 1981.Wszystkie odcinki do obejrzenia na YouTube.Tam też podani są twórcy serialu.

pastej

Na YT jest 13 odcinków, ale tylko 9 po polsku, na gryzoniu to samo. Masz może pozostałe? Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
MarcelKowal

Niestety tylko te 9 jest przetłumaczone.Pozostałe 4 nie

pastej

Dzięki za odpowiedź.

pastej

Pamiętam ostatni odcinek był emitowany jak byłem z klasą na szkolnym biwaku. W ośrodku był tylko jeden telewizor, który zablokował jakiś dziadyga oglądający Posterunek przy ul.Piwnej. Polską parodię Posterunku przy Hill Street.Chcieliśmy go zabić. W końcu udało się obejrzeć drugą połowę filmu.

ocenił(a) serial na 10
pastej

Dzięki za info. Ale czad. Zawsze chciałem do niego powrócić. Musashi Miyamoto idol tamtych lat. Pamiętam, że wypadł mi jeden odcinek ze względu na wyjazd z rodzicami na wesele. No i nie było tam podłączonego telewizora. Ale to była załamka. Później już nie był powtarzany. Szkoda, bo puszczają pełno chłamu w TVP, a takie naprawdę genialne seriale poszły w odstawkę. Do tego marzy mi się jeszcze Sidekicks z Ernim Reyesem Jr. Człowiek miał parę odjechanych seriali i był szczęśliwy :) haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones