PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 557
ocen
7,3 10 1 7557
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

3/10

ocenił(a) serial na 1

Mimo, iż serial ma dużo fanów, niestety mi nie przypadł do gustu. Moim zdaniem ten serial
jest nudny i trochę dziecinny.

użytkownik usunięty
Merkura

Nie pozostaje nic innego jak zachęcić do zmuszenia się i obejrzenia jeszcze 1-2 odcinków, może zaskoczy.

Btw to że jest dziecinny to trochę nie argument tutaj, wg mnie ^^ To tak jakby napisać w wadach horroru że straszy

ocenił(a) serial na 1

Może masz rację. Mogłabyś mi podać 2 najlepsze i najciekawsze odcinki?

użytkownik usunięty
Merkura

hmm... wg mnie najlepsze są A Canterlot Wedding i Boast Busters, ale jeden jest ważny dla fabuły i spoilery lecą poza tym konkluduje drugą serię a drugi jest kontrowersyjny xD
Myślę, że look before you sleep jest ok, również a bird in the hoof. Nie wiem jak inni może się wypowiedzą bo ja mam specyficzny gust polegający na tym że to co ja lubię to akurat się zdarza, nikt inny nie lubi xD

ocenił(a) serial na 1

To dobrze się składa, bo też mam taki gust. :) To jak obejrzę te odcinki i zobaczę jaki będę miała stosunek do serialu.

użytkownik usunięty
Merkura

jest jeszcze jeden trik, pierwsze 38 sekund odcinka Sonic Rainboom xD

ocenił(a) serial na 1

Spoko. :D

Merkura

Nie ma nic przyjemniejszego niz ogladanie odcinkow MLP w wolnych chwilach oczywiscie :) :) Serdecznie polecam :)

ocenił(a) serial na 6

Canterlot Wedding rewelacyjny, Boast Busters w porządku.
Nigdy nie rozumiałem tej niechęci ogółu do Look Before You Sleep, mnie się podobał (tak samo jak Mare Do Well. Odcinek zebrał baty od fanów, a IMO był całkiem fajny).
Za to A Bird in the Hoof uważam za najsłabszy z wszystkich.

ocenił(a) serial na 6

Laboga, sprostowanie.
Pomyliłem odcinki. A Bird in the Hoof było świetne. Miałem na myśli Owl's Well that Ends Well.

ocenił(a) serial na 6
Merkura

Princess Bubblegum na avatarze? Dobry gust kreskówkowy detected. Też sugeruję spróbować jeszcze kilku odcinków (od siebie polecam głównie Bridle Gossip i Dragonshy). Początek MLP jest nieco inny niż reszta serii, dwa pierwsze odcinki nauczyłem się doceniać dopiero po jakimś czasie.

PS: Mam nadzieję, że nie oglądasz z polskim dubbingiem.

PanJapko

nie lepiej bedzie dla kolezanki jak obejrzy od poczatku wszystko :) bo takie skakanie to dla nowego ogladajacego moze byc nie zrozumiale to tak jak z czytaniem ksiazki ... nie czytamy jej od konca ::) a od poczatkui

Merkura

Ja polecam MMMystery on the Friendship Express (bez mocnego związku fabularnego z poprzednimi odcinkami), Read it and Weep, oraz Hearth Warming Eve.
Chociaż na początek Look before you sleep wydaje się być dobrym wyborem.

ocenił(a) serial na 1
Dammoni

Ok, mieliście rację. Widocznie trafiłam na jakiś słaby odcinek.

Merkura

Ja od siebie polecam Hurricane Fluttershy, ale to wtedy, gdy wcześniej obejrzysz kilka innych odcinków (chociażby "Fluttertree" obecne w tym odcinku wzięło się od przeciętnego "Over a Barrel". Canterlot Wedding jest fenomenalne. A, i jeszcze odcinki z Discordem, Luną i "Best Night Ever". A tak z ciekawości: jaki odcinek widziałaś pierwszy?

ocenił(a) serial na 1
Flutterlie

Jako pierwszy widziałam "Owl's Well That Ends Well"

Merkura

A, to wszystko wyjaśnia :) Dla mnie to najgorszy odcinek ogółem - z obu sezonów. Miałaś pecha :(

ocenił(a) serial na 1
Flutterlie

No niestety. ;P

użytkownik usunięty
Merkura

Ała to był odcinek ze spike'iem, one są najgorsze. Już tak nie rób XD

Wogóle mogę dać spis odcinków ze spike'iem żeby łatwiej było je ominąć :D

Odcinków ze Spike'iem w roli głównej nie było dużo, poza tym jeszcze Dragon Quest i Secret of my Excess. I popieram, one są najgorsze.

Merkura

obejrzyj kolezanko od poczatku odcinki prolog 1 sezonu a jesli naprawde chcesz zobaczyc mega odcinek to tak jak podali moi rowiesnicy i ja dodam od siebie The Last roundup albo Putting your hooves down albo Swarm of the century winter wrap up Suited for success obowiazkowo :)

ocenił(a) serial na 1
allen123

Dziękuje , na pewno obejrzę.

użytkownik usunięty
Merkura

Ta zmiana na 6 to wynik oglądnięcia jednego epa? XD
Jeszcze odcinki z nalepszymi postaciami
pierwsze dwa
se02ep09

Merkura

Znowu ? Ocenianie po jednym odcinku ? Nawet nie wiesz nawet co cię omija.

użytkownik usunięty
Merkura

Racja, beznadziejny serial, odradzam go całkowicie, a szczególnie już odradzam słuchania fanatyków, którzy nie potrafią się pogodzić z krytyką. A szczególnie tego o nicku "Allen" - nie zdziwi mnie, jeżeli to będzie literówka "Alien", bo pierwszy się rzuca na każdy negatywny post.

ocenił(a) serial na 1

W górnika się bawisz? Ja już zdążyłam zapomnieć o tym wątku.

ocenił(a) serial na 9
Merkura

To jest Andrzej nasz kochany hejter :) on lubi pisać takie "herezje" :)

użytkownik usunięty
Meganium

Czego tu szukasz prymitywie?

ocenił(a) serial na 9

Słuchaj no gówniarzu w realu dostał byś w pysk za taki tekst a prymitywem to ty jesteś

użytkownik usunięty
Meganium

Mówi to człowiek ze złamanym sercem?

użytkownik usunięty
Merkura

W całej wypowiedzi chodzi o to, by nie słuchać tutejszych ludzi. Najlepiej mówi o tym cytat:

"Po części prawda. Bronydom to fandom, który, choć posiada sporo zalet, furią na krytykę nie ustępuje nawet weeaboo braci. Ponies = serious business. Poza tym, zacietrzewienie w tym, że serial nie jest "girly" ukazuje jak bardzo wielu fanów czuje się niepewnie w tym wszystkim.
Tak samo jak prawdą jest to, że stosunkowo wielu broniaków (nie do końca to samo co po prostu fani serialu) to osoby nieco... upośledzone społecznie. No i to, że stężenie mniejszości seksualnych jest też większe od średniej :p"

ocenił(a) serial na 10

No tym razem przeciągnąłeś strunę. Żal mi Ciebie kolego naprawdę.

użytkownik usunięty
barszym53

Pokemon się znalazł...

ocenił(a) serial na 10

O proszę, proszę pokemonów szukasz. Bierz pokeballa łap sobie.

użytkownik usunięty
barszym53

Chyba jednak dobrze, że nie zaglądałem we wpisy od kuców...

użytkownik usunięty
barszym53

Jebłem

ocenił(a) serial na 10

P.S. Dziecko Neooooooooo

ocenił(a) serial na 9
barszym53

Daj sobie spokój kolego z gówniarzami nie ma co gadać może przejdziemy na ciekawszy temat :)

ocenił(a) serial na 10
Meganium

Wiesz co mogę uznać dla Ciebie racje, bo szkoda czasu i życie na takich pomyleńców, którzy się nawet na takich serialach w ogóle nie znają. Jak im się nie podoba niech nie oglądają, ale nie muszą od razu wyzywać od jakiś prymitywów(bo oni sami tacy są). Chcą się popisać, że są tacy fajni( zwłaszcza, że chcą na siłę jacy są fajni, ale tak nie są - nie mają uczuć).

użytkownik usunięty

Hurr durr zostaw kucyi w spokoiu ! NIe JEStes c00L tak jak one !!!!11

użytkownik usunięty

Pokemon się znalazł...

andrzej widze ze Dziekanka w Gnieznie ci nic nie dala powinenes byc zamkniety w izolatce albo w swoim pokebollu jak mowisz o sobie pokemon sie znalazl ^^

Nie jestem fanatykiem ja jestem fanem indywidualnym i nie obrazaj mej pasji z ktora jestem bardzo dlugo
Daj spokoj MLP to jest legenda wsrod legend animacji i ma poziom o lata swietlne wiekszy niz ty masz w swej glowie a nie ty nic nie masz ^^ masz mozg jak orzeszek wloski ^^

ocenił(a) serial na 9
allen123

nie obrażaj go bo zniżasz się do jego poziomu, a wtedy pokona Cię doświadczeniem :P

użytkownik usunięty
allen123

Ło kurde! Merkura jest moją imienniczką! Albo to, albo wreszcie Ci odbiło do reszty!

ocenił(a) serial na 10


Hah, widzę, że lubisz odpowiadać na nasze posty. Miło mi to słyszeć. Jednak nie mogę wyobrazić sobie(naprawdę!), co tak ciągnie cię do tego forum, skoro tak nie lubisz tego serialu. Nie, lubisz animacji, fabuły, bohaterów, ani muzyki z niego. Nie podoba cie się również fandomu Bronies, nie lubisz też ludzi którzy sympatyzują z serialem.
Jednak jesteś tutaj, razem z nami, już od ponad 5 miesięcy, odkopując stare tematy i dokopując tym którzy czytają to forum. Dobrze, nie mogę cie powstrzymać(choć łatwo mógłbym cie odwiedzić, sprawdzając twoje dane, lecz tego nie chcę), gdyż to jest internet. Nie mogę cie powstrzymać od pisania komentarzy na temat pokemonów, które naturalnie nie mają nic wspólnego z serialem. Nie widzę też, żebyś tak czynnie pracował na innych forach.
Ciekawi mnie też to, jak to wygląda twoja zabawa na internecie. Czy robisz to samo co ja, czyli siadasz przed komputerem z kanapką w ręce, i szklanką herbaty/kawy(nie jesteś pełnoletni, więc zapewne nie pijesz jeszcze piwa), włączasz filmweb i patrzysz czy nad twoją ikonką nie pojawiła się liczba. Mam nadzieje, że tak nie jest. Jeśli jednak to przestań to robić i weź się za życie. Zacznij chodzić na siłownię, wyprowadź psa/kota, zrób zakupy w najbliższym warzywniaku. Weź pracę na wakacje, zarób trochę kasy. Pojedź gdzieś. Lecz nie siedź przed komputerem, niszcząc sobie oczy i słuch.
Teraz jest jeszcze jedna zasadnicza sprawa. Ty nie czytasz długich postów, i nie odpowiesz również na mój. Ale powróćmy do tego co mnie trapi. Nie usłyszałem od czterech miesięcy od twojej osoby ani jednej obelgi na mój temat, nad czym ubolewam. Jako, że mam doła, to pragnę byc przez ciebie zdruzgotany, zmiażdżony, . Jednak, żebyś musiał to zrobić, muszę cię obrazić, gdyż inaczej spłonka od granatu nie odpali. A więc dobra*deep breath*:
K**wa WEŹ sfoj kilof(twój mały k*tasek nie wystarczy) i p**dolone onucki(jeśli wiesz co to znaczy dzieciaczku) i idz c**jać do kopalni jak twój P *eprz0ny dziad podasz zdziałan Wermachtu, a nie gmerać w stARych tematach jak w swojej CZARNEJ D**IE!
No to powinno wystarczyć. Teraz na pewno mnie z**dziesz, i masz podstawy :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
Merkura

Ok, zmieniłam zdanie. Ten serial jest rewelacyjny.

ocenił(a) serial na 9
Merkura

witamy w stadzie ^^

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Welcome To The Herd! :)

ocenił(a) serial na 7
użytkownik usunięty
Merkura

/)
btw tak mnie rozbawiło(w dobrym sensie) teraz, temat '3/10' osoby która później zmieniła na 9/10 ^^
dobrze, że dałaś temu drugą szansę. Znaczy się dobrze, że nie oceniasz czegoś po kilku minutach ^^

ocenił(a) serial na 1

Nawróciłam się. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones