PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7 562
oceny
7,4 10 1 7562
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Cytaty z MLP

użytkownik usunięty

Witam było wiele tematów na temat ulubionych odcinków ,kucyków, piosenek ale o cytatach nie znalazłem nic , mam nadzieje że nie było wcześniej takiego tematu :)zasady są proste każdy niech wkleja swoje ulubione cytaty usłyszane w tej fenomenalnej kreskówce :)

Moje ulubione cytaty

Sezon 1 odcinek 14

Twilight " co możemy zrobić"
Flutershy "spanikować"?

Pinkie pie: " I będzie dziwaczką co mieszka z kotami"
Twilight :"Ma tylko jednego kota "
Pinkie pie "rozkręci się"

Jeżeli uważacie że temat jest bez sensu to usunę ,resztę jutro dodam pozdrawiam :)


użytkownik usunięty

Nie wiem czy można po angielsku (bo mnie polski dubbing po prostu zadaje fizyczny ból), ale:

Boast Busters:
The Great And Powerful Trixie- anything you can do, I can do better

A dog and pony show:
Rarity- I wasn't whining, I was complaining. DO YOU WANT TO HEAR WHINING?

Sezon 2 odcinek 3
Twilight- It's okay, Twilight... the day isn't over yet... ... ... BUTITWILLBEOVERSOON!!!!!

I perełki o których zapominają ludzie
2/3
Celestia- 'meet me in the library' (kto pamięta Star Trek? 'Mr Spock, meet me in the transporter room')
2/6
Daisy- she's cursed!
Rose- hexed!
Lily- enchanted!
Spike- no, she's not.
3 panikary- ufffffff
Spike- she just has a weird mysterious disease with no known cure they call 'cutie pox'

użytkownik usunięty

Angielski oczywiście nawet po czesku :D obejrzałem pierwsze trzy odcinki z czeskim dubbingiem nieźle się uśmiałem :) rozumiem cię wielu osobą nie odpowiada nasz dubbing ale co zrobić :) ja też wole angielską wersje

ocenił(a) serial na 10

To może tak:
Discord do kucyków w 2 odcinku 2 sezonu:
"Zaprzyjaźniajcie się na śmierć, byle szybko."

twlight z odcinka lesson zero :) Clock is ticking Twilight Clock is ticking :D
rarity z last roundup Desperate time to call do Desperate measuers :)
rainbow dash z last roundup Its time to call to big guns
rainbow dash No nothing in name of Celestia and sit on an do nothing :)
rainbow dash Louder !!!!!!!!
fluttershy Yey :)
Derpy hooves my bad :)
Pinkie pie : RArity catch me

ocenił(a) serial na 10
allen123

Sorki że nie na temat ale mam do ciebie pytanie :)) gdzieś tutaj czytałem że do szkoły policealnej chodzisz i mam kilka pytań :) we wrześniu wybieram się właśnie na system zaoczny właśnie do takiej szkoły :) i chciał bym się dowiedzieć kilka rzeczy od kogoś kto chodzi do takiej szkoły ,interesuje mnie jaka atmosfera panuje w takiej szkole oraz w jaki sposób są prowadzone zajęcia jaki jest system oceniania itp :) z góry dzięki za odpowiedz.

AndrzejSparkl

szkola policealna szkola ktora pozwala uczniom po technikum liceum bez matury przystapic i robic np w moim przypadku Technika administracji choc mature mam od roku to jeszcze robie studia Historii
co do policealnej zajecia odbywaja sie w soboty i niedziele od 8:00-16:20 ... atmosfera zalezy jacy ludzie :) u mnie jest jeszcze 2 chlopakow i 15 dziewczyn i dogadujemy sie swietnie :) nije ma zadnych problemow :) zajecia prowadzone sa w trybie takim ze jeden wyklad trwa 1.5 godziny ( zdarzaja sie wyjatki ze robia po 30 minutx3 i 3 przerwy 5 minutowe :) .. System oceniania jest taki sam jak liceum gimnazjum itp jednak mam rachunkowosc to pani stosuje system studiow ze ocena dostateczna to minimum dziwne to ale ona poprostu nie cierpi jak uczen ma dopa

allen123

dodam ze to co ja robie to robi sie 2 lata ja za kilka miesiecy mam egzamin teoretyczny i praktyczny

ocenił(a) serial na 10
allen123

Podobno te egzaminy są trudniejsze od matury tak słyszałem :) ok dzięki za odpowiedz

AndrzejSparkl

wcale nie :) matura to bzdura a tutaj jest z zycia codziennego praktycznie
tak na marginesie wole o mlp pogadac ;) bardziej mnie wciaga

ocenił(a) serial na 10
allen123

Okey spoko loko foko ,oglądałeś najnowszy odcinek ?

AndrzejSparkl

nie choc i tak wiem ze cokolwiek mlp fim stworzy i tak jest Arcydzielem :) obejrze jutro dzis za duzo pogladow na studiach sie dowiedzialem :) bardzo zabawnych :)

Twilight Sparkle: Możemy porozmawiać?

Applejack: Orzechy mogą nawiać? Nie mają nóżek.

Twilight Sparkle: NIE. Porozmawiać.

Applejack: Ogon pawia!? Skąd ja ci go wezmę!?

Twilight Sparkle: NIE! Chcę z tobą zamienić słowo!

Applejack: Chcesz siano wymienić krowom!? To co cię powstrzymuje!?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones