PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7 563
oceny
7,4 10 1 7563
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

1.Rozumiem żeby 11 latki oglądały MLP ale Violetta to dla dzieci. (To po prostu taki tekst ,że nie wiem czy pisał to down czy 5 latka)
2. Nie lubisz Reinbow Dash to jestes głupia (bardzo mądre dzieci)
3. Rainbow Dash jest super a ty jestes wredna (Oj matulko ale mi dogadała)
4. Kucyczki są sliczne a Flatershine jest najlepsza (Oglądają to ze względu na kucyki a niei morał)
Ile macie lat ,że oglądacie MLP i na dodatek dajecie tej bajce 10?
Nie jestem wredna tylko to mnie smieszy.

ocenił(a) serial na 10
Violetta_Stosel

Wiesz kazdy ma inny gust i nie powinno cie to obhodzic
Czy ktos to lubi czy nie a zreszta to ze ty "wysmiewasz"
Ta bajke to nie znaczy ze to glupie.

:)

ocenił(a) serial na 10
Mikos98

Ale nie hce byc niegrzeczny.

Mikos98

To dopsze rze nie hcesz

ocenił(a) serial na 3
Mikos98

Możecie to lubić. Mnie tylko smieszą tacy fani co takie głupoty piszą jak wyżej podałam.
Mogę się spytać ile masz lat? Z ciekawosci.

Violetta_Stosel

No bo ten serial tak ich wkręcił, że nie wiadomo, jak to opisać! Jest zarąbisty i tyle! A mimo to mam 20 lat i uwielbiam tą kreskówkę i nie wstydzę się tego! ;)

Violetta_Stosel

Ta bajka to jakaś pomyłka, a najgorsze jest to, że głownie oglądają to dorośli faceci, większego syfu nie widziałem, a w filmwebie chyba coś się schrzaniło, bo pokazuje że jest 100% w moim guście -_-

ocenił(a) serial na 3
Makoko

Mi też pisało ,że w 100% mój typ. Na pewno nie w moim typie.

ocenił(a) serial na 10
Makoko

Skoro oglądają to dorośli faceci to musi to mieć jakąś podstawę nie uważasz?

Tusilos_2

Nie każdy umysł rozwija się prawidłowo :P

ocenił(a) serial na 10
Makoko

Na pewno nie tak masowo.

Violetta_Stosel

*ziew* Obvious troll is obvious.

Violetta_Stosel

Nie żeby mi się ta bajka podobała ale dając 10 zmierzchowi moim zdaniem powinieneś wypieprzać z filmwebu.... Nawet ta bajka jest o kilka klas wyżej od zmierzchu.

ocenił(a) serial na 3
TheMateuszNH

Nie porównuj tej bajeczki z MiniMini do filmu na podstawie wspaniałej książki.

Violetta_Stosel

Ale to jest gniot, i to że jest na podstawie wspaniałej książki nie ma znaczenia. Właśnie wstyd porównywać nawet tą bajkę do tego gniotu.

ocenił(a) serial na 3
TheMateuszNH

Nie mam zamiaru się z tb kłócić o sadze na forum o MLP. MLP to jest bajeczka dla dzieci i nic tego nie zmieni.

Violetta_Stosel

Ale ja twojej opinii nie biorę na powaznie skoro oceniasz zmierzch na 10, i tyle.

ocenił(a) serial na 3
TheMateuszNH

Każdy ma swój gust a mnóstwo ludzi daje sadze 10. Pisząc ,że nie bierzesz mnie na poważnie tylko przez moją ocenę jestes nie w porządku no, ale cóż nie wszyscy szanują gust innych.

Violetta_Stosel

No tak, właśnie tak, jesteś jednak trochę hipokrytką bo "Każdy ma swój gust a mnóstwo ludzi daje tej bajce 10", oceniasz czyiś kontrowersyjny gust mając co najmniej tak samo kontrowersyjny. Na pewno nie byłbym nie w porządku gdybyś ty nie była nie w porządku wobec fanów tej bajki, od razu nie mówię że ich bronię, na stronie zmierzchu też bym poważnie nie potraktował kogoś kto daje 10 tej bajce i 3 zmierzchowi (bo rozrzut oceny byłby za duży, więc nie obiektywny).

ocenił(a) serial na 3
TheMateuszNH

Mi głównie chodzi o samych fanów a nie o bajkę. Ale dla tego ,że dają bajce 10 wcale nie przestaje szanować ich opinii.

Violetta_Stosel

w takim razie cię rozumiem, ale po co w takim wypadku wypociny na forum? Tacy "fani" nawet nie wiedzą prawdopodobnie co to filmweb albo by cię zbluzgali od razu.

ocenił(a) serial na 3
TheMateuszNH

Byłam po rozmowie z takim jednym fanem ,który nie ukrywam bardzo mnie zdenerwował. Stąd ten temat.

Violetta_Stosel

To zrozumiałem po pierwszym poście -.- Ale post jest jakby wymyślonym przez ciebie stereotypem, na pewno jest wielu takich fanów, ja wspominam że zmierzch też ma takie "perełki" co to chcą naloty na matrixa robić w ramach zemsty za... w sumie za nic. A prawdziwy krytyk filmowy którym w prawdzie nie jestem źle oceni zarówno tą bajkę jak uwielbiany przez ciebie film (krytyk filmowy a nie literacki bo coś o książce wspominałaś). Takie pytanie, ten fan był na filmwebie czy poza ekranem komputera, a może w innym ciemnych czeluściach internetu?

ocenił(a) serial na 10
Violetta_Stosel

Różni ludzie się trafiają, polecam Ci obejrzeć dokument o fanach (Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony), może tam znajdziesz jakąś dobrą odpowiedź i zrozumiesz dlaczego niektórzy ludzie oglądają cartoon'ową animację skierowaną dla dzieci.
Ja zaczęłam oglądać kucyki z ciekawości, ponad 2 lata temu, odcinek za odcinkiem i jakoś mnie wkręciło.

ocenił(a) serial na 3
Kinderka567

Dzięki, obejrzę sb.

Violetta_Stosel

Ja mam 22 lata. Szkołę skończyłem, prace zacząłem. W My Little Pony uwielbiam:

1.Historie opowiadane w serialu. Np Kiedy Nightmare moon została wygnana dopiero po pewnym czasie uświadomiłem sobie że nie miała spędzić 1000lat tylko miała być tam uwięziona na zawsze. Jedynie dzięki gwiazdom udało jej się uwolnić. To dosyć mocny temat gdyby dłużej się nad tym zastanawiać. Druga sprawa: Discord. Wszechmogący demon chaosu który jedyne czego potrzebował to przyjaciela. Tylko kiedy poznał Fluttershy przestał siać chaos. Mógłbym się rozpisywać bardziej bo jest wiele ciekawych wątków ale niedługo trzeba iść do roboty :)

2."To bajka dla dzieci?" To pytanie nasuwało mi się wiele razy. Kiedy Chrysalis objawiła swoje prawdziwe oblicze wyglądało to moim zdaniem zbyt strasznie jak na serial dla małych dziewczynek. Albo sama walka Twilight z Tirekiem. To że tam się krew nie lała to był jakiś cud.

3.Komiksy. Całe szczęście że dobrze znam angielski. Oficjalne komiksy od IDW są genialne. Powrót królowej Chrysalis, Nightmare Rarity i Spike próbujący wyrwać swoją ukochaną z rąk koszmarów (i ta scena "You mean everything for me"), Księżniczka Celestia zakochana w alternatywnym Królu Sombrze (Który poświęcił się by ratować ukochaną). Nie wspomnę już o Friends Forever oraz micro-seriach.

4.Piosenki. Chyba każdy fan lubi piosenkę "Mija zima"? Ja lubię ją a tyle że mam ją nagraną na kartę pamięci i słucham oraz śpiewam sobie ją w samochodzie. Zawsze wtedy poprawia mi się humor :) sa jeszcze You'll play your part(ahh ten chórek księżniczek) i This day aria (genialne wykonanie i głos Cadence).

5.Twórczość fanów. Codziennie przeglądam Deripbooru w poszukiwaniu jakiś fajnych obrazków albo informacji na temat nowych odcinków serialu bądź komiksu. Niektóre przedstawiają ciekawe sceny które nigdy nie pojawią się w serialu. No i ta muzyka:
Evening Star, Radiarc, Feather, L-Train, Carbon Maestro, Night Breeze to genialni artyści.

Są oczywiście ludzi nazywani prze ze mnie "BadBronies" którzy wliczają się do punktów które podałeś.

ocenił(a) serial na 3
Katastr0

Wszystkie te nazwy ,które podałes pomieszały mi się. Jak dla mnie to bajka dla młodszych widzów ale kto co lubi.

ocenił(a) serial na 9
Violetta_Stosel

Ja szczerze nigdy nie słyszałam takich tekstów z ust fanów MLP. Może akurat ty się spotkałaś z czymś takim, nie twierdzę że nie.
O kucykach rozmawiam najczęściej na Deviantarcie, czyli stronce poświęconej każdemu rodzajowi sztuce. Tamtejsi bronies z całego świata są bardzo kulturalni, w wieku od ok. 14 do 40 lat i uwielbiam ich prace : )

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

Najwyraźniej miałaś szczęście i natrafiłaś na tych dobrych bronies,ale niestety w każdej grupie są czarne owce i ja na kilka takich owieczek natrafiłem niestety i od tej pory nie interesuje się częścią fandomową tylko samym serialem
.

ocenił(a) serial na 9
kapronit

Szkoda, bo ja kocham ten fandom ; ) Trzeba szukać takich ludzi, na Filmwebie jest dużo haterów, ale polecam stronki amerykańskie lub tematyczne (samo MLP).

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

No nie wiem Amerykańska cześć fandomu też mnie w pewnym sensie odrzuca a jak widzę nie które arty to zastanawiam się co takim ludziom siedzi w głowie ja rozumiem ,że to pasja i hobby,ale na miłość boską rysować kuce w wersji dla dorosłych to już jest lekka przesada i to na pewno nie jest normalne. Na szczęście tutaj są przynajmniej ogarnięte osoby.

ocenił(a) serial na 9
kapronit

To już inna kwestia ;D Tak zwana sztuka ; ) Ludzi za to nie krytykuję, mają swoje pasje, niech rozwijają. Też jestem artystką - hobbistką, ale chyba nie przekroczyłam granicy normalności ; ) Tu jeśli chcesz możesz podpatrzeć moje rysunki - http://kosa17.deviantart.com/ (nie tylko mlp).

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

Sztuka sztuką,ale takie rzeczy mogli by dla siebie zachować a nie pokazywać w internecie gdzie połowa się to tego ślini nigdy tego nie zaakceptuje.rysunki fajne robisz talent jest;p

ocenił(a) serial na 9
kapronit

Ja jestem akurat bardzo tolerancyjna ; ) Po prostu kto co woli.
Dziękuję : )

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

Tolerancja to ważna rzecz,ale jak z wieloma rzeczami trzeba uważać ,a nadmiar tolerancji może być zgubny w dzisiejszym świecie niestety.

ocenił(a) serial na 9
kapronit

Spoko, rozumiem że wielu ludzi zwyczajnie wkurzają takie rzeczy. Tak jak mówię, kto co lubi.

Violetta_Stosel

dasz link do tych dzieci co tak cisna :P
Posmiejemy sie razem :D

ocenił(a) serial na 3
JumperoSKY

Nie pamiętam dokładnie nazwy tej strony. Jak znajdę to dam linka.

Violetta_Stosel

Ok :D
BEKA W LUJ

ocenił(a) serial na 3
JumperoSKY

Nie mogę znaleźć bo to był jakis klub na jakies stronie ,której nazwy nie mogę sb przypomnieć. Mogę za to dać linka do zapytaj.onet.pl. Jest tam dziewięcioletnia dziewczynka ,która założyła 6 kąt tylko po to żeby dawać na czarną listę ludzi którzy nie lubią MLP. Jest nawet parę klubów o tym. Niestety wszystkie konta jej zablokowali i nie ma sie z kogo posmiać. Link do jednego z klubów. tym.http://zapytaj.onet.pl/ANTYDZIKAKUNA

P.S
Na zapytaj.onet.pl też są te głupie teksty fanów MLP tylko trzeba poszukać.

ocenił(a) serial na 10
Violetta_Stosel

To nie ich wina,że mają zachwianą moralność to świat im nadał taką mentalność i wzorce zachowania jak dorosną to zmądrzeją...mam taką nadzieje bo jak widzę zachowanie dzisiejszej młodzieży którą ukształtowała dzisiejsza telewizja to aż boje się co będzie jak dorosną.

ocenił(a) serial na 10
Violetta_Stosel

Dodam jeszcze,że to co napisałeś to kropla w morzu są jeszcze gorsze zachowania fanów tego serialu o wiele gorze heh :D najlepsze są dyskusje na forach religijnych o złu które jest ukryte w kucykach .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones