PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7 562
oceny
7,4 10 1 7562
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

To już nie tylko PNP ale to się poszerza dalej ._. choćby f&f. Dlaczego oni tak nas
nienawidzą?! Naprawdę, potrafią określić każdego brony jako starego pedofila który nie
radzi sobie życiu i z każdego chce zrobić bronego. Oczywiście oni myślą że jak ma w
avatarze ktoś kuca to jest tym powyżej wymienionym "bronym'. Naprawdę mam dosyć takich
osób ...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Wpisy blokować umiecie a odpowiedzieć na pytanie to już nie łaska.

użytkownik usunięty
orewka

Bardziej nie rozumiem większości bronies hejtujących starsze generacje kucyków :) olewaj takie osoby po co przejmować się głupotami w zyciu trzeba kierować się priorytetami i nie zwracać uwagi na rzeczy mało istotne ani na opinie innych.

Z tymi to ja się zgadzam. Starsze kucyki były... Nie będę rozwalał klawiatury. Ale te tutaj są super!

hejtujemy stare kucyki bo to przez nie fim ma tak złą reputację

ocenił(a) serial na 10
orewka

Tego typu pytania są trochę bez sensu. MLP może być nienawidzone przez wszystkich, niezależnie od niczego. Przez te wszystkie lata istnienia My Little Pony społeczeństwo, nauczyło się że kolorowe kucyki zarezerwowane są dla małych dziewczynek. Więc nie ma się co dziwić, że oglądanie tego serialu przez innych, niż owe dziewczynki uważane jest za coś patologicznego (a już zakładanie fandomu to czyste szaleństwo). A fakt że najnowsza generacja jest zupełnie czymś innym (lepszym) niż poprzednie, nie ma żadnego znaczenia. Kucyki są tylko dla małych dziewczynek i kropka, nie da się nikomu (kto tak myśli)wmówić, że tak nie jest.Tego już nie zmienimy, stereotypów nie da się od tak usunąć ze społeczeństwa. Myślę że może z czasem taki sposób myślenia osłabnie, ale na pewno nigdy nie zniknie.

Poza tym nieporozumienia między fanami serialów są raczej czymś normalnym. Wielu bronych nie cierpi np. PnP.

orewka

A niech sobie nienawidzą wolna wola. Nie można nikogo zmuszać by to polubił, a ignorancja istniała i będzie istnieć dopóki żyją ludzie.

ocenił(a) serial na 10
orewka

Nie chodzi mi o to że nienawidzą mlp - przecież to tego mają prawo ,a raczej o to że istnieją takie ,a nie inne stereotypy. Po prostu jestem wściekła że wiele osób nawet nie obejrzało jednego odcinka mlp i od razu to hejtuje. Takich osób po prostu nie rozumiem.

orewka

A kto by rozumiał siostro...

orewka

właśnie o to chodzi w stereotypie XD

ocenił(a) serial na 10
orewka

Przepraszam bardzo, ale to nasza sprawa. Nasz fandom jak widzę nie wierzy w tą idiotyczną zasadę ,,love and tolerate". Jeżeli sami hejtujecie to będziecie hejtowani czy to takie trudne? Tak znam sytuację z Adventure Time uważam że bronies tu zachowali się jak świnie. Ludzie słuchajcie NIE WSZYSCY muszą od razu kochać kucyki! Widzę także że rozwinęło się pojęcie, że broniaki i pegasisters mogą oglądać tylko MLP.

ocenił(a) serial na 10
enjoyy

Przepraszam ale mi urwało w środku posta więc kontynuuję.
Ja na przykład lubię Fineasza i Ferba, Regular Show (jestem zdziwiona, że to nie jest jeszcze hejtowane przez fanów MLP!) no i nawet - dla nie których o zgrozo - zaczynam czuć sympatię do Adventure Time. Podsumowując ludzie będą traktować was jak wy ich traktujecie a jeżeli będziecie ich traktować jak szmaty,ponieważ ,,nasze show jest najlepsze a wasze jest głupie nie pokazujcie mi się tu!" no to przepraszam bardzo, ale jeżeli hejtują fanów to serial także.

ocenił(a) serial na 10
enjoyy

A dlaczego uważasz że jak kilka brony/pegasis pohejtowało inne seriale to uważasz że reszta jest zupełnie taka sama? I sorry bardzo ale ja lubię f&f i wiele innych seriali ,a nawet trochę at i myślę że jest jeszcze wiele brony i pegasis lubi inne seriale niż mlp.

ocenił(a) serial na 10
orewka

Oczywiście że tak nie uważam, ale ludzie zapamiętują bardziej to co złe. Innymi słowy jak serial zostanie z hejtowany to zwykle z jakąś otoczką typu ,,(tu wstaw jakąś nazwę serialu) jest lepszy niż (tu wstaw inną nazwę serialu)! Nie rozumiem jak ktoś może być tak głupi by lubić (tu wstaw nazwę serialu nr 2)!" itp. i jak tu ludzie mają czuć sympatię do tamtego serialu? Tu bardziej mi chodzi o takich fanów którzy uważają, że ,,ich serial jest taki super i świetny i nie ma lepszego serialu". Na prawdę nie znoszę takich ludzi.

ocenił(a) serial na 10
enjoyy

W takim razie wiem o co ci chodzi. Ja też nie znoszę takich ludzi.

ocenił(a) serial na 6
orewka

Bo bronydom jest nachalny, nie znosi krytyki i każdemu chce wciskać mlp, maglując w kółko, że nie da się nie lubić.
Taka jest prawda, że zbyt duży od setek fanów chce wciskać ten serial innym ludziom na siłę. Niechęć to naturalna odpowiedź na coś takiego.

PanJapko

są "Głośni" fani serialu którzy wciskają wszystkim to co napisałeś to tylko niewielki procent wszystkich fanów ale wystarczył by inni zaczęli hejtować cały fandom bo dostrzegają tylko tan niewielki procent gdy fandom zaczął być hejtowany poczuł potrzebę by się bronić i dlatego "nie znosi krytyki" istnieje też argument że kucyki są wszędzie i możesz znaleźć ponyfikację wszystkiego to prawda ale nie będzie ci to przeszkadzało jeżeli nie będziesz tego oglądał to znaczy większość portali społecznościowych działa tak że pokazuję ci to co może cie zainteresować np. oglądasz tylko mlp na yt = będzie ci wyskakiwać tylko mlp na yt. Tak to prawda że ta kreskówka BYŁA PRZEZNACZONA dla małych dziewczynek i ICH RODZICÓW ale skoro grupa 12000000 ludzi powyżej 13 roku życia się tym zainteresowała to znaczy że jednak nadaję się ona dla starszych

ocenił(a) serial na 9
orewka

Podejrzewam, że (prócz kilku wspomnianych wyżej aspektów) polega to też na większej popularności (przynajmniej jeśli chodzi o samą liczbę fanów). Zacząłem go oglądać, bo trochę się nasłyszałem, a ogólne materiały mi się podobały (można to nazwać "ostrożnym okrążaniem") i w końcu mnie wciągnął. A podejrzewam, że nie wszyscy są... otwarci (to chyba nieodpowiednie słowo?). Ogólnie myślę, że jak ktoś czegoś nie lubi, a dodatkowo jest to popularne, to nie lubi tego jeszcze bardziej.
http://kevinbolk.deviantart.com/gallery/?offset=192#/d42fdh8

speiderman

fajne stwierdzenie na końcu XD

orewka

Wielu ludzi nie lubi MLP bo poprostu nie rozumie pewnego przekazu wartosci moralnych albo nawet poprostu mozna powiedziec ze fani innych kreskowek zazdroszcza tego ze MLP jest doceniane przez miliony ludzi na calym swiecie
nie lubie stereotypu ze MLP jest dla dzieci to absurd i paradoks
MLP jest dla kazdego ktory chce oderwac sie od szarej rzeczywistosci przepelnionej tragizmem ludzkiej swiadomosci a wglebic sie w swiat koloru i utopii poznac czyms jest przyjazn tolerancja zrozumienie
zacytuje moze cytat z my little dashie
Jest odrobina koloru ktora przywraca nam zycie ten cytat bardzo daje fajny przezkaz jakie jest MLP co nam daje w zyciu a daje wiele bardzo wiele

a ludzie ktorzy krzywdza mlp nie sa ludzmi sa to ludzie bez wyobrazni

użytkownik usunięty
allen123

Spójrz prawdzie w oczy, ludzie nie chcą być zmuszani do lubienia czegokolwiek, a bronies tak właśnie robią i się złoszczą, gdy ktoś nie podziela ich... hmm... obsesji?

użytkownik usunięty

Pretensje miej do pseudo bronies zmuszających do oglądania kucyków a nie do nas :) tutaj nikt nikogo nie zmusza :P

ogladanie mlp nie jest obsesja tylko Duma jednostki czlowieka majacego wiez z tym fenomenem ^^i popieram post powyzej to psedo bronies robia pewna nagonke nie potrzebnie

użytkownik usunięty
orewka

Co do awataru to jest wyjaśnione na pewnej stronie internetowej, znalazłem nawet :)
http://mistrzowie.org/461522/Awatar
Proszę! Odpowiedź na to pytanie zna latynoski_ksiądz.

ocenił(a) serial na 10

A więc idąc twoim tokiem myślenia, według podanego przez ciebie przykładu powinienem rżeć i parskać jak koń, co za chwile zrobię:
"Ihhaaaaahhnnn prfff* ". Co zatem dotyczy się ciebie jako, że nie posiadasz avatara, powinieneś milczeć jak grób.
Więc jeśli nie zamkniesz szczękopaszczy, będzie to oznaczało, że twoja teoria jest całkowicie obalona, a przykład podany bez sensu.
Ktoś chce jeszcze zarżeć kochani? Śmiało :)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty

Cześć Andrzej dawno cię tu nie było :) mam w avatarze helikopter czyli idąc twoim rozumowaniem mam chorą obsesje na punkcie tych maszyn ?

ocenił(a) serial na 10
orewka

MLP jest znienawidzone z winny bronies którzy non stop afiszują się tą bajką na każdym forum internetowym i wciskają jej moralne wartości na sile.

ocenił(a) serial na 10
Katark4

Pokaż mi taką sytuację,po za tym zdefiniuj afiszowanie.Bronies to subkultura,więc nie ma co się dziwić,że ludzie będą mieli z tym avatary,sygnaturki itp...

użytkownik usunięty
orewka

Oczywiście, że z winy bronies! Gdyby ten serial miał samych normalnych fanów, to nikt nie zwracałby na niego uwagi, a skoro niektórzy wbijają na fora innych seriali, by powciskać ludziom kucyki, to efekt jest jaki jest.

Ja sam z początku byłem wrogo nastawiony do MLP, a to z racji wiecznie przyłażących na forum "F&F" broniaków, którzy wypisywali, jaki to ich serial nie jest lepszy niż nasz. Ostatecznie obejrzałem pierwsze 3 odcinki MLP, by się przekonać, co to za cudo, i dziś... jestem fanem Kucyków :). Mimo wszystko wolałbym się nie deklarować jako brony, by nie być kojarzonym z tym całym fanatycznym towarzystwem. Poza tym, "moim" serialem jest "Fineasz" :D (co nie zmienia faktu, że czekam z niecierpliwością na najnowsze odcinki MLP).

Także z mojej strony - pełna zgoda i akceptacja Kucyków (Love and Tolerance xD).

ocenił(a) serial na 9

100% prawda , to tylko jeden z czynników wpływających na wrogie nastawienie do fandomu bronies :) kreskówke zostawmy w spokoju to tylko bajka ,to fani tej kreskówki są problemem a dokładniej mówiąc fanatycy i pseudo bronies którzy psują opinie tym normalnym fanom.

ocenił(a) serial na 10

Oczywiście, że z winy bronies! Gdyby ten serial miał samych normalnych fanów, to nikt nie zwracałby na niego uwagi, a skoro niektórzy wbijają na fora innych seriali, by powciskać ludziom kucyki, to efekt jest jaki jest.

Wskaż mi taki przypadek.

Ja sam z początku byłem wrogo nastawiony do MLP, a to z racji wiecznie przyłażących na forum "F&F" broniaków, którzy wypisywali, jaki to ich serial nie jest lepszy niż nasz. Ostatecznie obejrzałem pierwsze 3 odcinki MLP, by się przekonać, co to za cudo, i dziś... jestem fanem Kucyków :). Mimo wszystko wolałbym się nie deklarować jako brony, by nie być kojarzonym z tym całym fanatycznym towarzystwem. Poza tym, "moim" serialem jest "Fineasz" :D (co nie zmienia faktu, że czekam z niecierpliwością na najnowsze odcinki MLP).
Mówiąc,że bronies są fanatykami mówisz,że sam nim jesteś,to trochę hipokratyczne nie sądzisz?

ocenił(a) serial na 9
Macintosh

Za bardzo zapatrzony jesteś w ten fandom i nie zauważasz wkur^^^ienia ludzi na innych forach tematami o kucach otwórz oczęta.

ocenił(a) serial na 10
Meganium

Mówię wskaż mi taki temat.Jakiś dowód by się przydał na te oskarżenia.Nie masz go?To nie masz racji,proste.

ocenił(a) serial na 9
Macintosh

Jak przebywasz na broniackich forach to nie dziwota ,że nikt was nie wygania jesteście na swoim terytorium... to teraz ty wskaz strony na których przebywasz i nie zauważyłeś agresji w stosunku do bronies...czekam

ocenił(a) serial na 9
Macintosh

"Mówiąc,że bronies są fanatykami mówisz,że sam nim jesteś,to trochę hipokratyczne nie sądzisz?"

Nie, fan i fanatyk to dwa zupełnie odmienne określenia.

ocenił(a) serial na 10
speiderman

Jedyna różnica między fanem a fanatykiem jest taka,że ten drugi nie jest zdolny do życia w społeczeństwie.

ocenił(a) serial na 1
Macintosh

No, jesteś tego idealnym przykładem.

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Dowód na to stwierdzenie,bym prosił.Dziecko,ciągle bijesz w jedną nutę,co prawda śmiać się można,ale i z tego musi być umiar...

ocenił(a) serial na 1
Macintosh

Wszystkie Twoje posty są dowodem na to, że jesteś aspołeczny.

ocenił(a) serial na 10
Merkura

W jaki sposób?Wytłumacz.

ocenił(a) serial na 1
Macintosh

A więc myślisz, że Bronies są cudowni, tolerancyjni, nie możesz przyjąć do wiadomości, że tak nie jest i ktoś się nie zgadza z Twoim zdaniem, myślisz, że jesteś podziwiany, bo oglądasz kucyki. Każdemu kto ogląda MLP próbujesz wmówić, że należy do fandomu.

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Odpowiedz na moje pytanie i nie zmieniaj tematu.

ocenił(a) serial na 1
Macintosh

Myślałam, że o to Ci chodzi w Twoim pytaniu, a jeśli nie to wytłumacz o co. Bo nie do końca Cię rozumiem.

ocenił(a) serial na 10
Merkura

,,Wszystkie Twoje posty są dowodem na to, że jesteś aspołeczny.''

ocenił(a) serial na 1
Macintosh

No to ja wyjaśniłam, dlaczego jesteś aspołeczny. Wypisujesz jakieś bzdury, które podałam w poprzednim poście.

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Prosiłem o jakiś dowód na to.

ocenił(a) serial na 1
Macintosh

To przeczytaj sobie wszystkie Twoje posty. To są dowody. ^^

ocenił(a) serial na 10
Merkura

To nie jest odpowiedź na moje pytanie.Odpowiedź na nie,albo nie poruszamy tego więcej.Jak niby od postów da się dowiedzieć jakie kto ma życie?

użytkownik usunięty
Macintosh

Ile masz lat?

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Po za tym...

,,Różnica między fanem a fanatykiem jest taka, iż pomimo ogromnego zainteresowania daną sprawą, zachowanie fanatyka pogwałca normy społeczne, a fana - nie.''
^
I
I
Wikipedia się kłania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones