PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 555
ocen
7,3 10 1 7555
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Ten serial polecił mi znajomy z pracy, jako fajną komedię dla dzieci , więc postanowiłem go obejrzeć razem z córką . Niestety srodze się zawiodłem jest to jedna z największych szmir jaką znam, słaba animacja, piosenki tak słodkie że aż niedobrze się robi i infantylne zachowania kucyków sprawiają że aż nie chce się tego oglądać. Być może dał bym mu szansę lecz nawet mojej córce się nie podobał więc nie widzę sensu by to dalej oglądać Ocena 1 zawód na całej lini.

Alleluja666

"słaba animacja"
i ten fragment niestety odsłania cały trolling. Słaba animacja - dobre sobie.

użytkownik usunięty
Mati9319

Dla Ciebie to każda negatywna nota to trolling, więc wątpię, by argumenty naprawdę Ci robiły różnicę...

użytkownik usunięty
Alleluja666

Biedny czejen stara się jak może.

ocenił(a) serial na 10

* kwiczy na podłodze, leżąc razem z krzesłem.*
Tym człowieku mnie powaliłeś tak że mnie głowa boli. Grajek! Ty draniu.
Co do Alleluja. Nie każdemu show się podoba, ale nie widziałem żeby ktoś nazwał go szmirą. Gratuluję właśnie awansowałeś na nowy poziom. Respektuję twój pogląd, i nie jestem jemu przeciwny, lecz nie musiałeś się wyrażać na forum bezpośrednio, gdyż wiedziałeś że może to się spotkać z krytyką.. Co do słabej animacji, niestety tu stanowczo się z tobą nie zgadzam. Przeczesałem wiele for o podobnej tematyce, widziałem naprawdę wiele osób którym show się nie podobało lecz, żaden podkreślam ŻADEN nie wyraził się źle o animacji. Wierz mi Animacja choć przerabiana komputerowo, jest rysowana ręcznie na tabletach, przez kilkunastoosobową ekipę( włączając samą Lauren Faust). Jestem godzien podziwu, że tak mało osób może wykonać taką animację w dwa tygodnie(są trzy grupy które się zmieniają, korzystając z tych samych schematów.) Wierz mi, gdy drużyna animatorów np. Ben 10 liczy kilkadziesiąt osób, to pod jaką presja muszą pracować animatorzy MLP:FiM. Podobną grafikę do MLP: FiM znajdziemy np. w Chowderze, który był również genialny na swój sposób.(do grafiki dodane były obrazy malowane farbą i skanowane.)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

A co to ma do tematu?

ocenił(a) serial na 10
Alleluja666

Polski dubbing?

ocenił(a) serial na 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones