PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7 562
oceny
7,4 10 1 7562
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia
ocenił(a) serial na 9
timcer

http://www.youtube.com/watch?v=a27oq09lhPw

timcer

Fenomen jest taki, że kreskówka jest wprost fenomenalna ;)

ocenił(a) serial na 10
timcer

Ponieważ ma wszystkie elementy jakie powinna mieć bajka: sympatycznych bohaterów, ciekawą historię, humor, morał, ładną grafikę, płynną animację i tak jeszcze można długo wymieniać.

guzik100

I przede wszystkim świetnie podłożone głosy!

ocenił(a) serial na 6
timcer

It's magic, I ain't gotta explain shit.

timcer

Ok chyba się skuszę obejrzeć jeden odcinek.....w celach eksperymentalnych .

ocenił(a) serial na 10
timcer

timcer - WELCOME TO THE HERD.

samaelfrey

Właśnie się zapoznałem z tym terminem ( jak i z wieloma innymi,związanych z kucykami) na know your meme :)

timcer

Co tu dużo mówić twórcom udało się stworzyć kreskówkę którą bez oporu oglądają zarówno dzieci,nastolatki i dorośli. Myślę że sekret po części tkwi w tym że nie jest ona aż tak infantylna jak to zwykle bywa z takimi bajkami i w fajny sposób odzwierciedla rzeczywistość i przy okazji bawi i uczy. Lepsze powody nie przychodzą mi do głowy.

ocenił(a) serial na 9
timcer

Prócz tego, co już wymienił guzik100, fenomenem jest chyba to, że większość ludzi sama nie może uwierzyć, że im się to podoba (przypomnijcie sobie jaki mieliście kiedyś do nich stosunek). Może też w dużej mierze to, że pomimo tych wszystkich wesołych pioseneczek (świetnych zresztą), kolorków i serduszek nie czuje się dużej infantylności (na serio, same czołówki do poprzednich serii mnie odrzucają). Poza tym ma naprawdę fajnie przedstawione postacie i cały świat, który nie wydaje się zwykłym tłem, a ma jakieś zasady. Co by nie sądzić, ma jakąś siłę przyciągania.

timcer

Jest zajebysta. Pinkie wymiata.

ocenił(a) serial na 10
Pasieka17

Pinkie jest tak Randomowa :D :D :D

ocenił(a) serial na 8
Pasieka17

Pinkie zachowuje się jakby cały czas coś brała

ocenił(a) serial na 9
Ingunda

Ona jest po prostu pozytywnie rąbnięta! Nie trzeba niczego brać, by zachowywać się jak Pinkamena ; )

ocenił(a) serial na 8
Phedre

Wiem. nie musisz mi tego tłumaczyć. ;d

ocenił(a) serial na 9
Ingunda

w końcu za to ją kochamy, czyż nie? ; )

ocenił(a) serial na 8
Phedre

IMPREZA IMPREZA

ocenił(a) serial na 6
timcer

Widziałem dwa odcinki i nie porwało mnie. Ocena 7/8 bo sympatyczne i miejscami fajne, ale mimo wszystko wole regular show i adventure time, które ,niestety mają w polsce dosć małą społecznośc fanów

ocenił(a) serial na 5
timcer

Ja miałem obejrzeć tylko jeden odcinek z ciekawości, gdyż był taki czas na kwejku gdzie roiło się od obrazków nawiązujących do serialu.
Kilka dni temu przez przypadek odnalazłem nazwę serialu i włączyłem sobie odcinek na youtube.
Efekt? Mam już za sobą wszystkie odcinki i czekam na następny.
Nie potrafię też zrozumieć dlaczego serial mi się podoba.

Needman

Urgh... haven't you learned a lesson from episode fifteen or what? Read my letter to Princess.

"Dear Princess Celestia,

I am happy to report that I now realize there are wonderful things in this world you just can't explain, but that doesn't necessarily make them any less true. It just means you have to choose to believe in them, and sometimes it takes a friend to show you the way.

Always, your faithful student,
Twilight Sparkle"

In simple words. You don't have to understand something to belive in it. Don't try to hard to understand something magical, because you may turn it into something ordinary and it's not what you want.

timcer

to jest animacja ktora nie ma sobie rownych na swiecie ma wszystko co posiada dobra animacja :humor efekty wizualne postacie dubbingowane na swiatowym poziomie wogle fenomenem tej animacji jest tez muzyka jak chocby 3 wielkie utwory tej animacji Winter wrap up Art of the dress i at the gala fantastyczne miod dla ucha:) postacie sa przemile :) kazda wnosi cos od siebie :) film wg mnie stworzony dla kazdego :) dlatego daje mu ocene 10 bo to arcydzielo stworzone przez rezyserke polskiego pochodzenia Lauren faust:) mam nadzieje ze ludzie beda dobrze oceniac ta animacje i bedzie nalezec do dziesiatki najlepszych seriali swiata:) a np gdy twilight sparkle mowi Dear Princess Celestia albo jak rainbow dash powiedziala rarity 20% cooler to juz odbilo sie szerokim echem w kulrurze masowej :) reasumujac My little pony Friendship is magic jest najlepsza animacja w histori to fenomen ogolno swiatowy spoleczny kulruowy i edukacyjny a moraly ktore sa cudowne w tym serialu przydzadza sie w zyciu :):)

ocenił(a) serial na 9
allen123

Podpisuję się pod tym tekstem wszystkimi czterema kopytami (i trochę nawet żałuję że sam, takiego nie opublikowałem). Gdy piszę ten tekst MLPFiM właśnie, w pełni zasłużenie, wchodzi na TOP100 seriali Filmwebu z 97 miejscem. Myślę jednak, że po "obejrzeniu go" przez wszystkich trolli, haterów i obejrzeniu go przez fanów i normalniejszych użytkowników serial powinien zająć mocną pozycję w top50. Jak dla mnie FiM jest w top5 albo nawet top3 wszystkich seriali jakie kiedykolwiek stworzył człowiek ever!

rover4fun

zgadzam sie z toba ta animacja zasluguje na miano bycia w TOP 3 bo to ogromny fenomen jednak najbardziej mnie smuci kiedy ktos ocenia ta animacje bardzo nisko :( i animacja traci pozycje ktora miala . Wg mnie my little pony zasluguje by byc liderem seriali bez wzgledu na kategorie ale dla mnie jako fana my little pony wazne jest to ze ta animacja poprostu jest i ze mozna cieszyc sie z jej ogladania :) i ze nalezy do najlepszych animacji tego stulecia :) bo nalezy do 10 najlepszych seriali animowanych :)

ocenił(a) serial na 9
allen123

Zostawiam pod tą wypowiedzią odciski swoich kopytek oraz podpis wykonany rogiem ; )
Dodałabym jeszcze, że kucyki są świetnie wykreowane i odgrywane - charakterne, przesłodkie na swój sposób, każdy wyjątkowy!

ocenił(a) serial na 2
timcer

Zgadzam się z tobą, ta bajka nie ma żadnego morału, na świecie nie ma czegoś takiego jak ciągła przyjaźń, potem się dziwić że dziecko nie odróżnia co jest dobre i co złe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones