PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7 559
ocen
7,4 10 1 7559
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Najlepszy odcinek ?

ocenił(a) serial na 7

Według cb. według mnie : 19 A Dog and Pony Show , 23 The Cutie Mark Chronicles , 26 The Best Night Ever . Może jeszcze Sweet and Elite

ocenił(a) serial na 10
Rarity

33.May the Best Pet Win! ( za moją ulubioną piosenkę z Fluttershy i RD) 20. Green Isn't Your Color 14. Suited for Success. Poza tym wszystkie odcinki z moją faworytką Rarity.

ocenił(a) serial na 7
kruk6666

Zgadzam się ! Te też są dobre !

Rarity

rarity ma jeden z najlepszych wokali w dziejach animacji A Becoming popular miazdzy system : )

użytkownik usunięty
Rarity

SE02EP04 Luna Eclipsed, bo była Luna. (A pinkie wkurzała jeszcze bardziej niż zwykle)
SE01EP06 Boast Busters, za Trixie (którą chcemy z powrotem)
SE01EP22 A Bird In The Hoof, bo była 'Tia (A pinkie znów wkurzała i ukradła jej ciastko :/)

Rarity

wg mnie najlepsze sa 2 pierwsze odcinki z 2 serii. Discord FTW

użytkownik usunięty
Pasieka17

Właściwie NMM trochę bardziej pasowała głównego złego
W 2giej serii było to trochę przewidywalne, poza tym że Tia osobiście nie ruszyła 4 liter (ale wtedy część z discordem trwałaby 15 sekund i bez emocji)

ocenił(a) serial na 9
Rarity

Luna Eclipsed - bo kocham Lunę.
Lesson Zero - bo kocham Twilight
May The Best Pet Win - bo kocham Fluttershy + piosenka jest wyśmienita.
+
Cutie Mark Chronicles - lubię CMC
+
Sweet and Elite - bardzo lubię Rarity i KOCHAM jej śpiew. (Becoming Popular (The Pony Everypony Should Know) to ARCYDZIEŁO dla mnie ;-) )

Rarity

Najlepszy odcinek IMO to chyba dzisiejszy, czyli Last Roundup. Ponieważ:
+Derpy
+PinkieRage
+Rainbow Dash crying...
+Big Mac crying...
+Zakończenie

Dziaberlak

U mnie tak samo, ten odcinek zniszczył system ;) Lepszy nawet od Lesson Zero. Teraz tylko czekać na odcinek poświęcony Fluttershy.

Paskins

zgadzam sie istny fenomen jesli chodzi o ten odcinek jak i wszystkie pozostale .. bardzo fajnie sa zrobione filmy przez fanow typu mlp incepcja Lord of the ponies itp to jedna z najlepszych animacji w dziejach po tym co zrobila lauren faust z ekipa

Dziaberlak

Tak, ten był najlepszy, bo nie dość że Derpy dostała sporą linie dialogową (nie ciche ,,Mufffiiins"), to jeszcze nazwano ją ,,Derpy"... Widać że bardzo do serca biorą fanów... To kto następny, Doktor Whooves, Lyra & Bon Bon, Octavia, a może Vinyl?

ocenił(a) serial na 6
Rarity

1. Lesson Zero - najzabawniejszy
2. The best night ever - ech, to co tam wyprawiala Fluthershy bylo boskie
3. Na trzecim miejscu wszystkie o Rarity :)
(Taki tam mam lekki odchyl)

ocenił(a) serial na 1
al_jarid

Ludzie co wy widzicie w tym serialu, to żenada żeby dorosłe osoby tak się podniecały syfem dla przedszkolaków.

ocenił(a) serial na 10
czejen945

czejen945
Nie karmcie parasprite'a ludzie:)

użytkownik usunięty
Macintosh

ale ten parasprite jest taki słooodki xD... To może ja pójdę po akordeon...

ocenił(a) serial na 10

A ja załatwię harmonijkę..

czejen945

Nietoperze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones