PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 557
ocen
7,3 10 1 7557
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Nie rozumiem tego fenomenu tego serialu i tak wielu fanów wśród DOROSŁYCH FACETÓW?!

Jako że nie jestem ignorantem, który nie lubi czegoś "nie, bo nie" nie oglądając czegoś obejrzałem sobie kilka odcinków w telewizji, chcąc dowiedzieć się co w tym serialu takiego fajnego. Trochę się bałem, że w tym serialu ukryte jest jakieś voodoo czy inne diabelstwo, które zawładnie moją duszą (co mogło by wyjaśnić to zjawisko o którym pisałem wyżej :D), ale 1-2 piwka na odwagę, no to jedzim.

Mimo, że animacja zrobiona jest ładnie to gadające kucyki i ich morały jakoś do mnie nie trafiały. Kilka odcinków, które obejrzałem, opowiadały o jakiś prostych problemach (jak dla mnie z dupy wyciągniętymi, ale to już swoją drogą) jakie mogą spotkać na swojej drodze małe dzieci. Później trochę moralizatorskie pierdo-lamento i po zawodach.

Mimo ich obejrzenia nadal nie mogę zrozumieć dlaczego faceci mieli by się tym tak jarać? Postacie nie są jakieś specjalnie ciekawe, przesłanie do mnie nie trafia (bo taki ze mnie zdemoralizowany gnój ]:3), a do tego niektóre przykłady twórczości fanów, które napotkałem przemierzając bezdroża i...eee... droża(?) internetu, są w najlepszym przypadku dość niepokojące (niektóre można by porównać z doświadczeniem odczutym przez żeglarzy którzy zobaczyli Czarne Miasto i samego Cthulhu, po których zobaczeniu nic nie było już takie same :|).

Po prostu: WTF?!

użytkownik usunięty
Krol_Sedesow

No i bardzo dobrze.

TOBIE się akurat nie podoba i dajmy sobie z tym spokój. Jedni wolą rybki inni akwarium.

O nic Cię nie oskarżam, ale... poprzestałbym na ostatnich słowach twojego komentarza. I bym zakończył dyskusję. Pozdro.

ocenił(a) serial na 10
Krol_Sedesow

Po 1 najlepiej ogladać to z ang dubbingiem a po 2 pierwsze odcinki są troszke do bani dopiero potem serial sie rozkręca i zaczyna bardziej ciekawić. Więc proponuje oglądnąć więcej odcinków i wtedy ocenić jeszcze raz :)

ocenił(a) serial na 9
KokoTheAngel

Ja po obejrzeniu paru odcinków stwierdziłam że serial jest całkiem niezły. Ale postanowiłam oglądać dalej, żeby sprawiedliwie ocenić i bardzo mnie wciągnął : ) Czyli zgadzam się z tobą, trzeba obejrzeć całość.

ocenił(a) serial na 8
Krol_Sedesow

"Jako że nie jestem ignorantem, który nie lubi czegoś "nie, bo nie" nie oglądając czegoś obejrzałem sobie kilka odcinków w telewizji, chcąc dowiedzieć się co w tym serialu takiego fajnego"
A więc jesteś ignorantem, oceniając żenujący polski dubbing, którego ja nie przetrwałem nawet pod dużym (jak na moje skromne możliwości) wpływem alkoholu.

"Mimo, że animacja zrobiona jest ładnie to gadające kucyki i ich morały jakoś do mnie nie trafiały"
Oglądaj polskie kucyki w polskiej telewizji dalej.

"Po prostu: WTF?!"
Po prostu nie masz pojęcia o animacji, a kreskówki nazywasz "bajkami" Ot, i wszystko.

Krol_Sedesow

A niech to! Niechcący zdublowałam Pański post xD nie dosłownie ale temat ten sam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones