PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 557
ocen
7,3 10 1 7557
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Lubię filmy animowane i sama przez jakiś czas kręciłam się w środowisku fandomu ale fenomenu tego serialu nigdynie rozumiałam i nie zrozumiem. Nie chodzi o to że oceniam go negatywnie- nie oglądałam go, a zaledwie kilka urywków z serialu. Dziwi mnie ogrom fandomu serialu. Fandomu ktory pochłonął chłopców i meżczyzn ( z czego pewna część męskiego fandomu wiaże z serialem jakieś niedwuznaczne fantazje). Co sie stało że tak wielu meżczyzn lubi ten serial, ba nawet sie tym chwalą.Jeśli natomiast ktos wyrazi choć śladową dezaprobatę rzucają sie na człowieka jak na kawałek mięsa.Cieszy mnie w tym tylko jedno: ten serial w ogóle nie wciągnął mojego chłopaka. Lubi animacje i urocze motywy bardziej niż ktokolwiek kogo znam na swiecie ale kucyki go jakoś odrzucają. I choć oboje lubimyy oglądać anime a czasem i kreskówki to jakoś dziwnie bym się czuła wiedząc że mój chłopak w wieku 23 lat jest fanem MLP.FIM

ocenił(a) serial na 1
Cadavera

Nie ubliżając nikomu, może to dla tego, że za stara jesteś (sugeruję się zdjęciem profilowym), jakbyś była 5 letnią dziewczynką kochającą kucyki i księżniczki, to na serial o kucykowych księżniczkach patrzyłabyś zupełnie inaczej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones