PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 555
ocen
7,3 10 1 7555
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Cieszycie się? Bo ja ogromnie tak!! Nie mogę się już doczekać, aż Mystheria22 doda to na Dailymotion i będę mógł znów zobaczyć dalsze losy naszych ukochanych ulubieńców! :)

ocenił(a) serial na 9
davis3

Z dubbingiem polskim oglądałam 3 pierwsze sezony, potem w oryginale z napisami (w sumie dlatego, że zaczęłam je oglądać na bieżąco i nie mogłam czekać na naszą wersję ;) ). I chyba wolę jednak oryginał. Ale oczywiście oglądam z tłumaczeniem u Mystherii :)

natka17_1998

Wiadomości! II połowa odcinków 5 sezonu serialu z polskim dubbingiem powróci w MiniMini+ już 24 grudnia! Krótko mówiąc WOW! Wspaniały prezent na zbliżające się święta! :D Ale jedno mnie niepokoi. Bardzo martwi mnie długa nieobecność Mystherii22. W zeszłym miesiącu napisała na Twitterze, że jest na urlopie u jakiegoś kuzyna, który ma urodziny i dodała, że odcinek przetłumaczy dopiero w nieokreślonym czasie. I nie zrobiła tego, bo się jakby leni, a odcinki nr 23, 24, 25 i 26 już za nami z za granicy. Niech ona wreszcie zabierze się za robotę i wrzuci te pozostałe przetłumaczone odcinki na DailyMotion, nim będą te odcinki w polskiej wersji, bo jak nie uda się to zrobić to będzie wielki dramat! Mystherio wróć do nas! Bez ciebie nie możemy żyć! :'(

ocenił(a) serial na 9
davis3

Niestety nie mam MiniMini, i czekam na odcinki od Mystherii. Pewnie na razie nie może ich przetłumaczyć, bo zazwyczaj była to kwestia 1-2 dni. Ale sama na razie nie mam bardzo czasu na oglądanie, więc mogę jeszcze poczekać ;)

natka17_1998

A ja mam MiniMini w NC+, ale rzadko oglądam ten serial w telewizji, tylko w necie.

ocenił(a) serial na 9
davis3

Ja tylko w internecie ;) Ale to nawet dobrze, bo gdybym oglądała w telewizji, zaraz by się mnie wszyscy pytali czemu oglądam kucyki.

natka17_1998

Już jutro w MiniMini będą puszczać nowe odcinki 5 sezonu z polskim dubbingiem. A Mystheria22 nadal nie daję znaku. Jeśli zobaczysz jakiś odcinek z polskim dubbingiem na DailyMotion to daj mi koniecznie znać, bo ja muszę je obejrzeć.

ocenił(a) serial na 9
davis3

Ok :) Sama rzadko tam zaglądam, ale w razie czego dam znać.

ocenił(a) serial na 10
davis3

Ach te napisy :) Pamięta ktoś jeszcze czasy ObsessionOctopusa albo PhosiQ? Wtedy to się działo :D
Ale ja już niestety przez te wszystkie lata zdążyłem się nauczyć angielskiego i nie potrzebuję napisów. Tak więc oglądam na bieżąco. A polski dubbing tylko z ciekawości oglądam, tak tylko żeby sprawdzić jak bardzo popsuli piosenki :P

kruk6666

Ale piosenki w polskiej wersji są bardzo dobre(no, z kilkoma wyjątkami). A nasz dubbing do Equestria girls jest nawet lepszy od oryginału.

użytkownik usunięty
kruk6666

Ja obejrzałem jeden po polsku i jeden po rosyjsku. Nie da się znieść, chociaż (jakby to powiedział Amerykanin) That Russian version of Fluttershy tho ;) Naprawdę natrafili na świetna aktorkę. Ma bardzo przyjemny głos, polecam porównać z głosem Applejack w piosence z odcinka "Bats!".

użytkownik usunięty
davis3

Wg Wikipedii Discovery Family zapowiedziało kontynuację serii rozpoczynając 17.04. Zgodnie z artykułem po raz pierwszy sezon nie rozpocznie się "dwu-odcinkiem" (akcją, która jest kontynuowana w drugim odcinku). Są podane nazwy pierwszych czterech/pięciu odcinków. A ja nadal jestem na S06E19 :D

Wiem o tym.

użytkownik usunięty
davis3

Pseudorecenzcie może napisz swoją pseudorecenzje i przedstaw swoje pseudostanowisko i pokaż dlaczego lubisz tą bajkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones