PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7 559
ocen
7,4 10 1 7559
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Okazuje sie ,ze My Little Pony to najnormalniejsza dostepna bajka ,czy tez bardziej dokladnie serial animowany. Nickelodeon - debilizm od dluzszego czasu na wysokim poziomie ,CartoonNetwork - bez komentarza ,Disney nawet nie ostal sie przy tej fali glupoty ,nie w calosci . Czemu tak sie dzieje ? Dzieci (nie niepelnoletni ,ale male dzieci ponizej 7 lat) ogladaja jedyna bajke ,której nie zepsuli? To dziwne . Ktos lubi ogladac Pora Na Przygode ? Czemu ? Naprawde tego nie rozumiem. Prepraszam za bledy ,pisalem na telefonie.

LordGazeta

Avatar, Over the Garden Wall, Gravity Falls, Steven Universe, Adventure Time, Star vs. the Forces of Evil. Co jest nienormalnego w tych seriach? ;O

ocenił(a) serial na 1
Blaxi

Chciałam odpisać, ale widzę, że już mnie uprzedzono. Tylko do ostatniego tytułu się nie zgodzę, wymieniłabym go na "Zwyczajny Serial". Mój brat i kuzynka mają akurat osiem i siedem lat i żadne z nich miłością do kucyków nie pała, ale są olbrzymimi fanami wyżej wymienionych seriali. Powiem, że z czystej ciekawości postanowiłam obejrzeć ten serial i ta dwójka mnie wyśmiała. MLP to bardzo bobry start dla dziewczynek. Uczy ich najważniejszych wartości, co jest bardzo przydatne. Natomiast kreskówki powyżej uczą, że kierowanie się tymi wartościami nie zawsze jest proste - choć słuszne. Uczy ich, że dobro nie wygrywa za każdym razem, a świat nie jest cukierkowy. Nie wszyscy mają dobrze , a życie nie raz i nie dwa rzuca kłodami pod nogi.
Zgodzę się z tym, że niektóre stacje puszczają okropną papkę. Clarence, Wujcio Dobra Rada albo te wszystkie bajki dla dzieci z prawdziwymi aktorami zamiast animacji. Zdarzały się z tej ostatniej grupy jeszcze dobre np. "Nie ma to jak hotel", nawet Hannah Montana nie była aż taka zła - choć w dzieciństwie szczerze jej nienawidziłam - ale te wszystkie telenowele na kanałach BAJKOWYCH to porażka. W tej chwili dzieciom pokazywany jest okropny syf(tandetna animacja ,obrzydliwa grafika, nieprofesjonalna muzyka, zero nauki, tyłkowe żarty), ale i wśród niego pokazywane są czasem ciekawe produkcje. Moje i mojego brata ulubione to - Pora na Przygodę, Steven Universe i Awatar:Legenda Aanga. Dobre zarówno dla najmłodszych i starszych.

LordGazeta

ciekawski George

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones