PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 555
ocen
7,3 10 1 7555
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Czemu ten film jest 98% w moim guście?

ocenił(a) serial na 1
Zipox

Magia.

ocenił(a) serial na 9
Zipox

I chyba przyjażń

użytkownik usunięty
Zipox

Obejrzyj pierwszy odcinek to się przekonasz. Naprawdę nie jesteś ani pierwszy ani ostatni, wielu przed tobą pisało "Czemu jest w moim guście?", a potem wielki płacz, a bo gustomierz mnie trolluje. To się robi nudne.

ocenił(a) serial na 7

Akurat pierwszy (o, którym wspominał DayanDey) i drugi odcinek (jeśli mówimy o pierwszym sezonie) są jednak takie średnie (one są ze sobą bezpośrednio połączone fabularnie). W każdym razie są inne, lepsze. Nie wiem, może z pierwszego sezonu siódmy odcinek - "Dragonshy" (żeby za daleko nie wybiegać) albo z drugiego sezonu odcinek trzeci - "Lesson Zero". No, nie wiem.

Na YT jest z polskimi napisami i angielskim dubbingiem (bo polski dub, choć nie jest jakiś zły, to w nim jednak ucieka część żartów np. z powodu tłumaczenia). Tylko nie wiem jakie teraz będą dobre polskie napisy (ponoć tłumaczenie Octopusa - Ośmiornicy było ok, ale nie wiem czy jest ciągle dostępne).

użytkownik usunięty
Zipox

Dlatego że filmy i seriale w podobnym gatunku oceniałeś na 9 - 10 gwiazdek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones