PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7 563
oceny
7,4 10 1 7563
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Przed chwilą znalazłem artykuł, który jest taki durny, że nie mam słów, że to opisać:
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/szatan-przyjecha-na-kucyku-pony-hello-kitty-i-k ucyki-pony-to-
wcielone-zlo_311225.html?cpage=356&#comment_list_container

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Przed chwilą przeczytałem....Boże jaki ŻAL, czy oni nie dadzą tym kucykom spokoju.

barszym53

To jest zabawne i ukazuje nam ciemnotę XXI.w po co od razu bulwersować się.

użytkownik usunięty
barszym53

Tak nie będą dawać MLP spokoju, będą je męczyć, dręczyć, przesladować a potem wywala te gówno z TV

ocenił(a) serial na 1
Kubasek

Kucyk Pony? Masło maślane. -.-

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Pies Dog.

ocenił(a) serial na 1
MisterGonzo

Owieczka sheep. Ma to taki sam sens.

ocenił(a) serial na 10
Merkura

No bo kto nie ogląda Pingwinów Penguin?

ocenił(a) serial na 8
Merkura

Maniakowy Maniak.

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Ciekawostka: Szatana znaleźć można też w: Kung fu Pandzie, Hello Kitty (Bo zawiera w nazwie słówko "Hell" ;) Harrym Potterze (To akurat oczywiste), Lalce Barbie, grze Diablo, i jakimś Monster High (Nie wiem co to jest).
Uważajcie dzieci, Rogaty jest wszędzie :D

użytkownik usunięty
Kubasek

A
Wiem o co chodzi.
Boisz się bo ksiądz powiedział rację.
Ja go popieram

ocenił(a) serial na 9
Kubasek

Ja rozumie sprawę z MLPFiM - tyle magii i szatanizmu, ale od Hello Kitty proszę się odp***dolić!
BTW: ide grać w Diabolo II
;P

ocenił(a) serial na 9
Kubasek

Obejrzałem z bólem cały wykład tego księdza i o ile sporo było o Hell(o) Kitty i Kung Fu Pandzie, to nic właściwie nie było o Barbie, a o MLP była chyba tylko wzmianka, którą ledwo słyszałem. Więc w sumie SE tylko zwietrzył sensacje.

ocenił(a) serial na 10
speiderman

Najbardziej, ciekawi mnie Kung Fu Panda. W jaki sposób źle wpływa na dzieciaki?

ocenił(a) serial na 9
Kubasek

...

Pandzie źle z oczu patrzyło na plakacie. Poniżej był napis "Nadchodzi pandamonium", co skojarzyło mu się z "nadchodzi pan demon", ale uznał to za własną, przesadną nadinterpretację. Ale ogólnie słowo "pandemonium" oznacza królestwo diabła (co jest prawdą, i przy okazji zgiełk).

użytkownik usunięty
Kubasek

Pomijając głupotę ludzkości. Dlaczego Diablo jest uznawane za satanistyczne, skoro celem gry jest unicestwianie sił zła?

Diablo IV: Pony apocalypse coming soon.

użytkownik usunięty
Kubasek

Widzę że tylko ja się zgadzam z tym artykułem. Poniaki to naprawdę zło. To dla tego wszyscy zaczynają to coś oglądać bo wstąpił w nich szatan.

ocenił(a) serial na 10

Cóż rozumiem jak komuś nie podoba się ta kreskówka bo nie każdemu musi się podobać ale zgadzać się z tymi klechami w takich sprawach to trochę głupota oni we wszystkim widzą już diabła w grach w kreskówkach dla nich tylko oni są święci

ocenił(a) serial na 10
Piekielny_Scorpion

Przecież on z tym szatanem, żartuje ;)

użytkownik usunięty
Kubasek

Czy ja wiem? Z tego co mi wiadomo to Lauren Faust jest rzeczywiście członkinią sekty satanistycznej.

ocenił(a) serial na 10

Żartujesz? Gdzie to wyczytałeś?

użytkownik usunięty
Kubasek

Jako, że nie można dawać linków, to wejdź w Google Grafika wpisz „My little pony iluminati” i tam powinien być na trzymanej książce symbol sekty (sowa) z objaśnieniem.

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

Ten ksiądz wypił zbyt dużo "krwi Jezusa".

ocenił(a) serial na 9
Kubasek

mnie to rozśmieszyło...po prostu padłam :D

ocenił(a) serial na 3
Kubasek

Ludzie jak jakiś ksiądz napisał że gra dla dzieci Rayman jest satanistyczna to co dopiero MLP

ocenił(a) serial na 8
PaulTheHuman

Grałem w Raymana, powinienem się bać?!

ocenił(a) serial na 9
ManiakowyPingwin

Rayman dobra gra, w piekle powiemy sobie że warto było xD

ocenił(a) serial na 3
Mitsuune

No przyda nam się olejek do opalania xD

Kubasek

Ktoś tu chyba pobierał nauki od księdza Natanka.

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Właśnie przed chwilą pokazywali to w Faktach(w TVN) na ten temat.

ocenił(a) serial na 10
barszym53

Dodam też, że powiedzieli o nich, że to ,,ogiery Szatana". Jak to usłyszałem to już nie wiedziałem czy płakać, czy śmiać się.

użytkownik usunięty
barszym53

Wszyscy pseudofani MLP są moimi przyjaciółmi.
Natomiast fani już nie.
Cieszę się że ktoś z dorosłych to hejtuje.
Bo to takie g... że głowa mała

ocenił(a) serial na 9
Kubasek

http://fakty.tvn24.pl/czarny-humor,355418.html
Ze śmiechu spadłem z krzesała XDDD

ocenił(a) serial na 10
NeoMetalSonic

Brak mi słów. :D

ocenił(a) serial na 9
NeoMetalSonic

Mnie aż mama zawołała na fakty, bo wiedziała że lubię pony ; ) Mogłam się pośmiać z tych ,,ekspertów'' ;D

ocenił(a) serial na 9
NeoMetalSonic

Śmiejcie się śmiejcie aż przyjdzie kitty po wasze dusze. Grzesznicy

ocenił(a) serial na 10
Mitsuune

Po moją już się spóźniła Diablo ją ubiegł xD

ocenił(a) serial na 9
Piekielny_Scorpion

Diablo? Ta kolorowa gra dla dzieci w której bije się z pajączkami a w drugim akcie bossem jest zła wróżka Mahda rzucająca w gracza motylkami? xD

ocenił(a) serial na 9
Mitsuune

Zapewne z tego poziomu?
https://www.youtube.com/watch?v=kkAEi5oJsiY

ocenił(a) serial na 9
speiderman

:SPOJLER ALERT IJU IJU ACHTUNG POZOR:

Nie, o zgrozo z gry właściwej (krowi poziom to tylko dodatek[a tak wogóle nazywa się krowi poziom bo w DII taki był]). Co więcej, wśród najważniejszych postaci znajdziemy właśnie Mahdę, Diablo (który wygląda jak połączenie obcego z koziołkiem matołkiem) oraz... pierdzącego grubasa. Wisienką na tym słodziutkim torcie niechaj będzie Rzeźnik, raczący nas tekstami takimi jak (dosłowny cytat, nic nie wymyślam): "Warzywa złe, mięso dobre!" i "Mięso zombie złe, mięso ludzkie lepsze!". I anioła murzyna.

ocenił(a) serial na 10
Mitsuune

Tak to zdecydowanie ta gra xD

ocenił(a) serial na 9
Piekielny_Scorpion

To tam się dusze wsadza i loot wychodzi? To dlatego mi takie szajsy zawsze wypadały. Jedna dusza za pomarańczowy przedmiot, 3 za schemat i tak dalej, biżnesz się kręci.

użytkownik usunięty
Kubasek

Słuchaj, nie chce cię obrażać ale no serio?
Takie bajki oglądasz?
Jak ktokolwiek normalny może takie rzeczy oglądać?
Po prostu brak mi słów.
Jesteś ode mnie na pewno starszy, ale no chyba ja jestem tutaj dojrzały.

ocenił(a) serial na 10

Oglądałem kiedyś, a poza tym nie jest taki znowuż głupi czy pusty. Niektóre odcinki są naprawdę zabawne. Oglądanie MLP wcale nie zmieniło mnie w geja. ;)

użytkownik usunięty
Kubasek

Wkurzają mnie tacy ludzie, szczególnie mężczyźni którzy oglądają takie bajki, ale no dobra nie będę się czepiał, to już nie mój problem :-)

użytkownik usunięty
Kubasek

Wiesz co nie jestem pełnoletni i nie mogę pić alkoholu ale jak będę chciał obejrzeć tą bajkę to będę musiał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones