PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7 562
oceny
7,4 10 1 7562
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Nie wiem co ludzie w tym widzą.
Często w "internetach" widze jak ludzie piszą (nawet po ponad 20 lat...) jak się tym zachwycają to aż
mnie skręca. Jak dorosły factet może zachwycać się różowym konikiem? kolejna era "Jola
Rutowicz"?
Tak samo z anime. Cycate małolaty w bajce i ludzie się szczerzą jakie to fajne. Trzeba mieć nieźle
mieć namieszane we łbie żeby takie coś robić. Z szacunkiem ale może ktoś mi wytłumaczy o co
tutaj biega?

ocenił(a) serial na 8
BombeleQ

Ciekawa fabuła, niezła animacja, barwne postacie. W normalnej bajce na MiniMini tego nie zobaczysz.

ocenił(a) serial na 9
BombeleQ

Możesz obejrzeć ten film : http://www.filmweb.pl/film/Bronies%3A+The+Extremely+Unexpected+Adult+Fans+of+My+ Little+Pony-2012-659124
On wszystko wyjaśnia : )

BombeleQ

Czuje się trochę no nie wiem .... zażenowany :/. Chyba trochę za ostro napisałem powyższy post.
Was (ludzi lubiących np. My Little Pony) nie wkurza, martwi to że ludzie np. wytykają wam że to oglądacie itd?
I w oógle skąd się wzieło ta popularność na to?
W pewnym stopniu wam wszystkim zazdroszczę :p bo ja nie mam jakiś zainteresowań, idolów czy coś ten deseń przy czym mógłbym dyskutować ;]. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
BombeleQ

Bronies i pegasis nie są tacy tępi aby się wkurzać za coś co dla nich jest oczywistą bzdurą. Poza tym power rangers i inne głupkowate seriale też miały swoich fanów a "opinii publicznej" wydawało się to dziwne.

ocenił(a) serial na 8
BombeleQ

Ten serial ma wielką rzeszę fanów. Równie dobrze ja mógłbym ja zapytać ciebie dlaczego tego nie lubisz. To po prostu przyzwoity serial za którym stoi NIE GEJOWSKA społeczność. Popatrz z drugiej strony! Na Fanfikcję którą wymyśliła społeczność! Ile ludzi musi to tworzzyć skoro tak dużo tego jest!

ocenił(a) serial na 8
horrormasterPL1

*tworzyć

ocenił(a) serial na 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones