My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4 potwierdzony.

ocenił(a) serial na 10

Sezon 4 jest potwierdzony i będzie miał pełne 26 odcinków.Skaczę z radości /)(\
http://3.bp.blogspot.com/-gRqw5ujB2Gk/URFvfzOlnQI/AAAAAAABSD4/Tb1iNGBHviU/s1600/ 1.JPG

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Też się ciesz a już się obawiałem że skończą na 3 sezonach

ocenił(a) serial na 10
Piekielny_Scorpion

Jak dotąd wszystkie dzieła L.Faust miały minimum 6 sezonów,więc i to nie powinno mieć mniej.

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Mam nadzieje że masz racje

Piekielny_Scorpion

http://fabrykamemow.pl/memy/108016

ocenił(a) serial na 10
kitkat_filmweb

Mógłbym zrobić teraz odpowiedź do tego mema w minutę,ale nie chcę się zniżać do twojego poziomu,i marnować życie na coś tak żałosnego.

Macintosh

To nie mój mem bystrzaku.

ocenił(a) serial na 10
kitkat_filmweb

Naucz się czytać,nigdy nie napisałem,że jest twój.W podstawówce tego nie uczą?

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Czy to będzie już ostatni sezon? Czy może dorobią piąty? A kiedy premiera czwartego - latem, czy jesienią?

ocenił(a) serial na 10
barszym53

Tego jeszcze nie wiadomo.Czy to ostatni sezon?Raczej wątpię w to,biorąc pod uwagę jaki sukces serial odniósł.Jak dotąd wszystkie dzieła L.Faust miały 6 sezonów,więc tu tym bardziej nie powinno być ich mniej.A premiera na pewno nie wa lato,albo wiosną albo jesienią.

Macintosh

No i świetnie! XD

ocenił(a) serial na 10
Derpy1Hooves

Małe uaktualnienie.Sezon 4 jest już oficjalnie zapowiedziany i będzie liczył 26 odcinków:)

ocenił(a) serial na 10
Derpy1Hooves

Damit... nie zauważyłem do którego komentarza się podpiąłeś/aś. Kapitan oczywisty wyszedł z mnie -_-

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Najnowsza piosenka.Naprawdę fajna i miła dla ucha.
http://www.youtube.com/watch?v=hUhHRCRMOMw

Macintosh

Mam pytanie. Czy w czwartym sezonie pojawią się przyjaciółki Twlight Sparkle? Bo jeśli będą to będzie gitara, a jeśli nie to będzie epicki żal!

ocenił(a) serial na 10
davis3

Na sto procent będą.

Macintosh

Dzięki! A ja już myślałem, że się stanie!

ocenił(a) serial na 10
davis3

Skąd to przypuszczenie?Nie rozwalili by tak dobranej ekipy;)

Macintosh

Mam nadzieje że wo gule serial się będzie jeszcze długo ciągnął ........... bo naprawdę zaskoczył mnie 13 odcinek w 3 sezonie ,mam nadzieje że wszystkie będą mieć to co Twilight Sparkle ma od teraz :D

ocenił(a) serial na 10
marysios_film

4 sezon będzie miał 26 odcinków ale to dobry,znak na pewno jeszcze parę sezonów nas czeka.Ile dokładnie? Nie mam pojęcia,ale mam nadzieje,że tego trochę będzie...

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Wiem, iz nie jest to odpowiedni temat, lecz nie zamierzam zaśmiecać forum nowym tematemm, dla tylko jednego pytania.
Brzmi ono tak: Czy wie ktos może o cóż chodziło z incydentem conu o tytule "Las Pegasus"? Pytam się, gdyż zbieram po internecie strzępki informacji, z których nie moge nic sensownego ułozyć. Jeżeli ktoś z was posiada jakikolwiek informacje, dlaczego ten con sie rozpadł, byłbym niezmiernie wdzięczny za powiadomienie mnie o nich.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones