PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8047}

Nędznicy

Les misérables
7,9 3 877
ocen
7,9 10 1 3877
Nędznicy
powrót do forum serialu Nędznicy

MALKOVICH

ocenił(a) serial na 9

... Jako Javert.
MISTRZOSOTWO !!!!!! ;-)

ocenił(a) serial na 9
Bondman

genialny! takie mroczne klimaty, to wlasnie domena Malkovicha.

ocenił(a) serial na 7
Bondman

no sku rwysy^^^^^ jakich malo :D genialna rola. a ten jego wyraz twarzy gdy odwiozl Depardieu zeby sie pozegnal z corka i zaraz wrocil zeby go zamknal w wiezieniu. od razu wiedzialem ze mu podaruje i odjedzie. genialnie to zagral. no i czlowiek z zasadami.

ocenił(a) serial na 9
staszek_peszko

Ja też wiedziałem ...Bo czytałem całą książkę omijając szybko kilka opisów paryża itp :-D
2 razy już widziałem...super kreacja i ekranizacja o wiele lepsza od wersji z Neesonem w roli Valjeana i Rushem jako Javertem ;-)

ocenił(a) serial na 7
Bondman

a co na temat ksiazki mi napiszesz? dobra? warto?

ocenił(a) serial na 9
staszek_peszko

pomijając kilka opisów Paryża całkiem przyjemna z klimatem ale jak obejrzałeś film będzie gorzej z przeczytaniem bo to wersja z małymi wyjątkami jest naprawdę wierna :-/ odradzam ci za to oglądania wersji z Neesonem :-/

ocenił(a) serial na 7
Bondman

nawet nie chce ruszac tego co zrobili amerykance :D

ocenił(a) serial na 9
staszek_peszko

...masz rację choć mam zamiar z ciekawości obejrzeć wersje musicalową która wchodzi właśnie do kin ponieważ byłem na przedstawieniu w Romie a poza tym bardzo lubię Russela Crowe'a i ciekawi mnie jak to wszystko wygląda ale jeśli film mi się nie spodoba to prawdopodobnie go nie ocenie tak jak mam z wersją z Neesonem.Polecam ci też film z Belmondo który nie jest ekranizacją tylko historią osób odkrywających że w każdym z nich jest jakiś bohater "Nędzników".

Bondman

Uwielbiałam go jako Atosa, a teraz jako Javerta. Znamienne, że dwie jego najlepsze (wg mnie) kreacje to adaptacje bohaterów literatury francuskiej :) Coś w tym musi być :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones