PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566011}

Bad Boy

Na-bbeun-nam-ja
8,3 520
ocen
8,3 10 1 520
Na bbeun nam ja
powrót do forum serialu Na-bbeun-nam-ja

Zemsta- w tym jednym słowie zawiera się sens całej dramy.
Rewelacyjnie się ogląda, muzyka jest niesamowicie dobrana (zwłaszcza te skrzypce robią wrażenie), no i aktorzy- chyba zostanę fanką Kim Nam-gil- rzadko ogląda mi się kogoś tak przyjemnie na ekranie. Jak dla mnie jedynym minusem było to, że pod koniec już sama się pogubiłam co jest fałszem a co prawdą... Kto z kim i co jest prawdziwym uczuciem a co tylko grą pozorów... Może o to chodziło twórcom a może było to efektem skrócenia dramy o 3 odcinki. Choć z drugiej strony może właśnie chęć wyjaśnienia tych niuansów sprawi, że sięgnę po nią po raz kolejny.

ocenił(a) serial na 10
nielot19

ja nie miałam takich problemów, jakoś się zdołałam połapać i w uczuciach i w relacjach (tych rodzinnych i innych) bohaterów. Mimo, że drama bardzo mi się podobała i zaliczam ją do grona najlepszych jakie oglądałam to nie wiem czy drugi raz po nią sięgnę...a to wszystko za sprawą zakończenia. Mimo, że zaczynając oglądać nie liczyłam na szczęśliwe zakończenie to do ostatniej sekundy liczyłam na inne - przynajmniej dające jakąś nadzieję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones