PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558708}

Na językach

Lip Service
7,3 1 810
ocen
7,3 10 1 1810
Na językach
powrót do forum serialu Na językach

3już chyba nie nakręcą a nawet jeśli to kto to będzie oglądać bez Cat...jak można było uśmiercić główną bohaterkę a przede wszystkim to po co?

nudnaja1234

Aktorka ja grająca miała inne zobowiązania filmowe, można oczywiście było inaczej jej zniknięcie usprawiedliwić, ale nie na o tym decydować.

ocenił(a) serial na 8
nudnaja1234

Po pierwsze 2 sezon się jeszcze nie skończył (zostały 2 odcinki), po drugie, tak jak powiedziała miss_russ, nie było to z góry zaplanowane, a po trzecie jakoś za Cat nie tęsknię i uważam, że serial zyskał na lekkim przetasowaniu obsady.

ocenił(a) serial na 9
nudnaja1234

Ma ktoś napisy do wszystkich odcinków? ;D

ocenił(a) serial na 8
djarlett

na YT są całe odcinki z angielskimi napisami ;) polskich nigdzie nie widziałam

ocenił(a) serial na 8
nudnaja1234

gorzej jakby Frankie uśmiercili. za Cat również nie tęsknie, ale ma ktoś jakieś info czy Frankie wróci jeszcze w 2 sezonie?

ocenił(a) serial na 7
okrushek

Mi się serial o wiele bardziej podoba bez tej dwójki. Cat była nudna, a Frankie irytująca.

Bisexidryna

irytujaca to jest sam, wkurzajacy charakter i jak jakis facet wyglada. gra tej aktorki mnie rozsmiesza.

ocenił(a) serial na 10
kama555

hmm zdecydowanie sie z Toba nie zgodzę :) Sam jest jedna z lepszych postaci ,silna i zdecydowana a jej władza i szacunek sa bardzo pociągające:) ale to oczywiście moje subiektywne odczucie gdyż mnie takie właśni8e kobiety pociągają :) dla mnie Tess jest jak przytulanka i nie widze w niej za grosz sexapilu, budzi we mnie siostrzane uczucia :)

fightgirl

co do Tess sie zgodze wiec jakis kompromis jest ;d

ocenił(a) serial na 5
Bisexidryna

Ja też już nie mogłam znieść Frankie. Cieszę się, że przetasowali lekko ten serial, bo sporo na tym zyskał. No i Sadie... :))

ocenił(a) serial na 8
A_Lest

Sadie naprawde jest świetna w nowych odcinkach! :) ale bez Frankie to juz nie to samo...

ocenił(a) serial na 8
okrushek

a czy ktoś wie co się w ogóle stało z Frankie? tzn. czy aktorka zrezygnowała czy coś? bo o ile w przypadku Cat wszystko zostało jasno wytłumaczone, o tyle nie mam pojęcia co się dzieje z Frankie/Rutą.

megique

Zapewne pogrążyła się w rozpaczy i autoddestrukcji po śmierci jedynej osoby, jaką w życu kochała. Byłoby fajnie jakby wróciła w 3 sezonie i zaznała trochę szczęścia dla odmiany.

miss_russ

i co ja teraz bede ogladać .... ;/

ocenił(a) serial na 8
aniaw4

polecam Hit and Miss - hardcor! ale sympatyczny:)

kam_84

jej.... kosmiczna końcówka ;/ co Wy sie na te Cat tak zawziełyscie. LEXI jest cudna :D

ocenił(a) serial na 8
aniaw4

Cat mi nie przeszkadzała jakaś taka mało zdecydowana, ale z doświadczenia wiem, że różnie w życiu bywa :), za to Frankie bardzo mi brakowało... no i faktycznie Lexi jest superrr, tylko co ona widzi w Sam... hm... Scenarzysta nie wiedział pewnie jak ten serial uratować, wyszło jak wyszło, ale jeśli pojawi się 3 sezon na pewno będę oglądać

Olala86

hej Olala86. fakt, nie wiem co Lexi widziała w Sam, moze to ze ma wysoka pozycje, umie sobie poradzic z facetami jest szanowana... ale jak sama piszesz roznie bywa z zyciem :) Mam nadzieje, ze Tobie sie lepiej układa... czekajac na 3 sezon (jesteście pewne że będzie) oglądałam Całując J. Stein i jakieś inne durne filmy, nic mnie juz tak nie ruszyło jak World unseen czy Nie potrafie inaczej :D polecem

ocenił(a) serial na 8
aniaw4

hey aniaw4 czy pojawi się 3 sezon to nie wiadomo, może być to dość wątpliwe, po tym jak główne postaci serialu zniknęły, ale miejmy nadzieje, bo zmiana obsady wyszła raczej na dobre. Co do innych filmów, które wymieniłaś to Word... i Nie potrafię... to też dwa moje ulubione tytuły, nie tak dobre aczkolwiek warte polecenia są też: Kyss Mig - Pocałuj mnie,Gry weselne, no i klasyki oczywiście pewnie znasz wszystkie: Kochałam Annabelle, Zagubione czy Bound jak również adaptacje na motywach powieści Sary Waters: Muskając aksamit, Złodziejka czy ostatnio zrealizowany film The Night Watch (2011) jak się pogrzebie to znajdzie się jeszcze parę obowiązkowych tytułów, które ucieszą i oko i duszę Pozdrawiam Cię gorąco

Olala86

niom, masz absolutna racje :) zobaczymy jak bedzie z 3 sezonem, czekam cierpliwie. a co do filmow to niektore znam.. gry weselne moja ulubione!!! a ten aksamit czy ten ostatnio zrealizowany to chetnie objerze :)

co teraz ogólnie porabiasz? wakacje czy praca? buzka

ocenił(a) serial na 8
aniaw4

Póki co to trzy tygodnie urlopu obowiązkowego :) w następnemu miesiącu czeka mnie szkoła i praca, a jak tam u Ciebie? XXOO

Olala86

czemu obowiazkowego?! wpadnij do egiptu na wakacje!!! a c odo xo xo to juz sie gossip girl nie moge doczekac! :*

ocenił(a) serial na 8
aniaw4

Obowiązkowy urlop to oczywiście wakacje ;) tylko niestety w Niemczech, gdzie mieszkam rok szkolny zaczyna się szybciej hm... Do Egiptuuuu!!! Z chęcią, to w końcu jedno z moich wielu marzeń ^^ a co do Gossip girl to nigdy nie oglądałam, zawsze myślałam, że to taki bardzo hetero serial, a może się mylę...???

Olala86

gossip bardzo hetero :P ale mimo wszystko boski!!!
KOCHAM NIEMIECKI i zazdroszcze. zawsze mozemy sie zamienic. :) na egipt :D
a gdzie w tych Niemczech siedzisz? przyjade Cie odwiedzic i ratowac :P

ocenił(a) serial na 8
aniaw4

zamienić? Może lepiej dogadać się i gdzieś pośrodku drogi się osiedlić ;) mieszkam we aglomeracja Frankfurtu am Main, miliony ludzi szczególne obcokrajowców, niekoniecznie czyste powietrze, tłok, duchota i spaliny cudowne miejcie, szczególnie na wakacje, no i ten wspaniały wypełniony erotyzmem i czułością język niemiecki... Mogę tylko polecić, więc serdecznie Cię ZAPRASZAM!!!

Olala86

ja poznalam tutaj 2 fajne niemki... zaprosily mnie do siebie. Adres daly i zapraszaja :D Ludwigshafen am Rhein. kojarzysz?
długo juz siedzisz w tej cudnej aglomeracji? co porabiasz?

ocenił(a) serial na 10
Olala86

Sam akurat najbardziej pasuje do Lexi wg mnie :) obie wykonują odpowiedzialne zawody i nie są postrzelone jak Tess i Sadie :)

megique

Ruta trochę grała w Rodzinie Borgiów a Emuna widziałam w Grze o tron, więc może dlatego było ich mało w 2 sezonie...

ocenił(a) serial na 8
LL21

Emun był w Grze o Tron?! nie zauważyłam go, muszę to nadrobić.

megique

W 2 sezonie malutki epizodzik, ale jednak był.

ocenił(a) serial na 6
nudnaja1234

2 sezon był beznadziejny bo aż ciężko mi uwierzyć, że do takiej fajnej dziewczyny jak Tess laski nie lgną drzwiami i oknami. Kolejny sezon nieszczęśliwa z miłości, tylko, że tym razem jej miłosny dramat przesunięto na początek 3 sezonu. To już się robi nudne panie/panowie scenarzyści!!!

ocenił(a) serial na 8
nudnaja1234

Mi się serial bardzo podobał i nie porównuje go do L World chociaż na początku tez to robiłam;-)Ogólnie wychaczylam w nim jednak nieco odmienny styl,który przypadł mi do gustu.Zadziwia mnie tylko niewytłumaczalny zbieg wydarzen- nie jarze po prostu osunięcia główniej pary a zwłaszcza Frankie.Wiem,ze można by było wymysleć miliony zakończeń ale czemu akurat taki ze Cat ni z glizdy ni z piz... została przejechana przez auto i zgon???!Sama nie mogłam tego przeżyć hmmm aczkolwiek obejrzałam sezon do końca i to ze wzgl na Tess i Lexy.Mam nadzieje ze Frankie wróci w 3 sezonie a jeśli nie to podziwiam scenarzystów za takie ryzyko.

ocenił(a) serial na 8
nudnaja1234

niestety 3 sezonu nie będzie... :\

ocenił(a) serial na 7
bukabuk

skád wiesz?

ocenił(a) serial na 8
xxmgielkaxx

"By now you've probably heard the news, as posted on Twitter by Lip Service creator, executive producer and writer Harriet Braun on Saturday, that BBC Three have confirmed that there will not be a third series of Lip Service.

"A huge, huge thank you to all the fans for all your support xx," she tweeted, following the announcement.

Also on Twitter, Lip Service star Heather Peace called the decision "very sad", and thanked her co-stars, creator Braun and production company Kudos, adding "It was an easy job because it was wonderfully written."

Numerous fans of the show including BBC news presenter Jane Hill likewise responded by tweeting their disappointment (and, often, surprise) that the popular drama has been dropped."

źródło: http://www.divamag.co.uk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones