PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558708}

Na językach

Lip Service
7,3 1 810
ocen
7,3 10 1 1810
Na językach
powrót do forum serialu Na językach

Lip Service już wystartował można juz obejrzeć pierwszy odcinek ;)

użytkownik usunięty
serenoma

Serenoma, to Twój opis jest w oczekujących materiałach z dzisiejszą datą? Jeśli tak - wiedz, że jest w nim parę błędów. A podstawowym jest brak źródła, przez co weryfikator może Ci go odrzucić nawet nie czytając.

Jak ktoś chce zobaczyć online "Lip Service" to jest na stronie BBC 3.
Pierwszy odc. http://www.bbc.co.uk/programmes/b00vcvxh

wtf?

użytkownik usunięty
serenoma

Nieważne...

ja też nie rozumiem o co ci chodzi;)

serenoma

Po drugim odcinku "Lip service" muszę stwierdzić, że moją faworytką jest Sam, czyli pani detektyw :)) Podoba mi się i z wyglądu i z charakteru, podczas gdy Frankie jest niezaprzeczalnie pociągającą osobą, ale ma spory problem ze sobą. Serial się rozwija w dobrym kierunku :)

miss_russ

o fuck jak ja oglądałam pierwszy odcinek i ta Sam się pojawiała to musiałam zamykać oczy żeby nie zwrócić obiadu ! nie wiem co Ty w niej widzisz..;d niestety mam zaniżony transfer i nie dam rady pobrać e02 więc muszę jeszcze poczekać zanim zobaczę co tam się działo ciekawego xd ale puki co to Frankie wymiata ;] ... jest jeszcze jedna fajna ale nie mam pojęcia jak ma na imię ale zwróciłam na nią uwagę ;] ;)

serenoma

Sam jest bardzo pociągająca, widać, że ma silny charakter, jest mocna psychicznie, pewna siebie,a jednocześnie szczera, delikatna i zabawna. Osobiście cenię takie cechy u ludzi i takiej właśnie partnerki bym szukała. Frankie to typ kobiety, która jest emocjonalnie niedojrzała, rozkocha Cię w sobie, porzuci i złamie serce. Nie wiem ile masz lat, ale przypuszczam, że nie więcej niż 20, może 25. W pewnym wieku czar pań pokroju Frankie przestaje robić wrażenie, włącza się natomiast na jej widok czerwona lampka ostrzegawcza.

miss_russ

Ha mam mniej niż 20 ; ) a złamane serca ?! Hmmm... to mnie nie dotyczy ! bo w mojej bajce jaką jest moje życie to ja występuje w roli łamacza serc !

serenoma

Pamiętaj, że w końcu trafi kosa na kamień. Dlatego szanuj uczucia innych, nie wolno się nimi bawić.

miss_russ

yhym... ' I feel like the king of My world ' moje życie jest w moich rękach dlatego ja robię co chcę i jak chcę ; ]

serenoma

Współczuję w takim razie wszystkim kobietom, które na Ciebie trafią.

miss_russ

no to se współczuj ;]

miss_russ

mam podobne odczucia, mnie też podoba się ta postać (;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones