PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224494}

Na koniec świata

To the Ends of the Earth
7,3 585
ocen
7,3 10 1 585
Na koniec świata
powrót do forum serialu Na koniec świata

główną rolę w moim pojęciu gra Benedict Cumberbatch a nie ma go na czołowym miejscu w obsadzie?

sun_luna

Fakt, powinien, być pierwszy w obsadzie, bo zawartość BC w To the Ends of the Earth wynosi jakieś 80% ;) Polecam przy okazji Goldinga, Nobel '83.

xbw

Golding? tytuł filmu?

sun_luna

William Golding napisał trylogię "To the Ends of the Earth". W jej skład wchodzą: "Rytuały morza" (Rites of Passage), "Twarzą w twarz" (Close Quarters) i "Piekło pod pokładem" (Fire Down Below). Serial to ekranizacja tych trzech powieści. Za część pierwszą Golding dostał nagrodę Nobla, co miało miejsce w 1983 roku.

xbw

dzięki, zapytałam spontanicznie a następnie poszukałam, poszperałam i właśnie jestem w trakcie oglądania... ciężko się ogląda, ale fascynujące jest to, że akcja się dzieje na niewielkim statku. napiszę coś więcej jak obejrzę
próbowałam dodać BC do listy aktorów w tym filmie ale mi się nie udało a szkoda... nie umiem ocenić czy zagrał dobrze ale napewno był postacią główną ;)

ocenił(a) serial na 8
sun_luna

wg mnie zagrał bardzo dobrze, ja w ogóle bardzo lubię te wszystkie jego wczesne role kiedy jeszcze hollywood go nie wessało. A sam film też świetny, bardzo dobrze oddany klimat długiej podróży, ciasnota, duchota i nuda.

xbw

Golding dostał Nobla za całokształt, nie za konkretną książkę, mój błąd, przepraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones