PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868928}

Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel
5,8 5 425
ocen
5,8 10 1 5425
5,2 4
oceny krytyków
Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil
powrót do forum serialu Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil

Bardzo zabawne jest że ludzie tutaj naśmiewają się z Youtuberów z faktu, że tworzą własne teorie na podstawie jednego filmiku lub jakiegoś własnego researchu, podczas gdy oni wierzą w wersję przypadkowej śmierci Elisy bo... zobaczyli średniej jakości, przedłużany dokument na Netflixie XD Mega hipokryzja.

Osobiście sam skłaniałem się ku tezie że był to nieszczęśliwy wypadek, jednak pod koniec stronniczośc serialu trochę mi dała do myślenia. Sam fakt że policja bardzo dokładnie przeszukała cały hotel, a dach już nie gdzie w sumie jedynymi miejscami gdzie mogło byc ciało były zbiorniki z wodą... helikopter nad hotelem też nie zauważył że pokrywa była otwarta... nawet jeśli zobaczy się na budynek to można zauwazyc że zbiorniki z wodą są łatwo widoczne od góry jeżeli wejdzie się na dobudówkę obok, a tam już na 100% zajrzeli. I naprawdę, hotel nie był wyposażony w kamery na korytarzach, a w windach już tak ? Ciężko mi w to uwierzyc.

Podsumowując jest to albo faktycznie wypadek, albo fachowa robota. Wszystkim sceptykom którzy ślepo wierzą władzy i służbą to polecam obejrzec nagranie morderstwa JFK, a oficjalne wersję amerykańskiego rządu. Enjoy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones