PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868928}

Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel
5,8 5 425
ocen
5,8 10 1 5425
5,2 4
oceny krytyków
Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil
powrót do forum serialu Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil

Szczerze mówiąc poziom debilizmu tego serialu jest dość porażający. Oczywiście sama sprawa jest ciekawa, można nawet się dowiedzieć czegoś więcej niż np z prasy ale np motyw metala Morbida który nabawił się depresji i niemocy twórczej po tym jak mu skasowano konto na facebooku i dostał tysiące "dislików" jest tyleż dziwny co zabawny. Oglądałem to z bratem i przy wypowiedzi tego metala ryczeliśmy obaj że śmiechu jak zwierzęta chyba na całą kamienicę. Rozbawiło mnie także nierozgarnięte małżeństwo turystów z angielskiej wioski. Ona tam płacze do kamery "w kółko piłam tą wodę choć miała brunatny kolor i smak zgnilizny, myłam też nią zęby...". Cóż, podróże kształcą, to się brytyjka dowiedziała że brunatnej wody się nie pije. Takich wątków i wypowiedzi jest tam cała masa, znacznie więcej niż policjantów wyjasniajacych np szczegóły śledztwa. Tak więc na pewno można się pośmiać ale ogólnie "nie jest dobrze".

Boreasz_Azazello

Wy się śmiejecie, ale takie mamy czasy, ze ludzie popełniają samobójstwa z powodu straty followersów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones