PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99420}

Na południe od Brazos

Lonesome Dove
8,3 901
ocen
8,3 10 1 901
Na południe od Brazos
powrót do forum serialu Na południe od Brazos

w soboty po "Panoramie Dnia", czyli około 21:45. Nie oglądałem go wtedy, ale tytuł kojarzę.

ocenił(a) serial na 9
kaczor_78

Dokładnie w dniach 4 IV - 9 V 1992 r., a w 1995 była re-emisja. Pora na polskie wydanie DVD... Którego ani widu, ani słychu :(

misiek_st

...widocznie było to jednak w 1992 roku... Ech, znakiem tego moja pamięć operacyjna czasem mnie zawodzi :)

ocenił(a) serial na 10
misiek_st

Ja powiem tyle że wtedy miałem kompletnego świra na punkcie westernów (tych bardziej klasycznych znaczy się) więc kiedy w programie TV przeczytałem "przez krytykę uznany za jeden z najlepszych westernów w historii" nie mogłem tego przegapić. Do dzisiaj mam to nagranie na kasecie VHS, już pierwszy odcinek zrobił na mnie piorunujące wrażenie bo film różnił się zupełnie od tych "kowbojskich" filmów jakie znałem podówczas. I tak to poleciało - 6 wspaniałych tygodni podczas których nie byłem w stanie myśleć o niczym innym a kilka lat później książka od której nie sposób się uwolnić przez te wszystkie lata które minęły od tamtego czasu.

Gregg

Ja także oglądałem film jako dzieciak. Pamiętam jakim dramatem było dla mnie pominięcie jednego z odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones