PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99420}

Na południe od Brazos

Lonesome Dove
8,4 897
ocen
8,4 10 1 897
Na południe od Brazos
powrót do forum serialu Na południe od Brazos

Sprawdzone info. Śledźcie na FB hastag #LonesomeDovePL2017 .

ocenił(a) serial na 9
misiek_st

To już oficjalne: PREMIERA WZNOWIENIA - PAŹDZIERNIK 2017. Wydaje Vesper. Mój blog "Za okładki płotem" objął edycję patronatem medialnym. Zapraszam na FB, wrzucamy tam różne ciekawostki i wprowadzamy w klimat :-)

misiek_st

Właśnie czytam wznowienie i jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem!!! Następnie biorę się za film.

ocenił(a) serial na 9
ALiEN29

Fajnie :) Film z napisami (własnymi) załaduję na YT jeszcze w styczniu, choć on i tak jest w obiegu np. na gryzoniu.

misiek_st

Filmik już mam na dysku z lektorem i w jakości HD :)

ocenił(a) serial na 10
ALiEN29

A gdzie zdobyłes HD?

grego1980

Film jest dostępny Online PL HD wszystkie cztery odcinki. Nie będę podawał strony Wpisz w Google.

ocenił(a) serial na 7
misiek_st

A czy wiadomo czy są jakieś plany wydania pozostałych dwóch książek z cyklu "Lonesome Dove"?

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

Ulice Laredo ukazały się w 2021 roku, czyli 4 lata po reedycji NPOB. Zaś Dead Man's Walk (tyt.pol. nie podaję bo jest jeszcze roboczy) jest w planach na 2023. O Comanche Moon za wcześnie mówić, ale oczywiste jest, że wydawca będzie dązyć do publikacj kompletnego cyklu. Wszystko to w wydawnictwie Vesper.

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

"Szlak Umrzyka" już jest na rynku, natomiast "Comanche Moon" w planach na 2024, max. 2025 r.

ocenił(a) serial na 7
misiek_st

Cudownie! Z trzecią częścią faktycznie się sprawdziło w tym roku, tak więc czekamy na ostatnią. Dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones