PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701829}
6,5 5 112
ocen
6,5 10 1 5112
Na sygnale
powrót do forum serialu Na sygnale

Perełka w morzu bagna

ocenił(a) serial na 6

W tej powodzi paradokumentów chyba jedyna pozycja którą można zaakceptować i przy okazji okazja by się czegoś dowiedzieć.

ocenił(a) serial na 1
Aizens

No właśnie, to paradokument czy kolejne ckliwe romansidło. Już w "Na dobre,,," każdy śpi z każdym, tu mogli nam tego oszczędzić. Za dużo wprowadzono nowych postaci i niepotrzebnie wprowadzają wątki miłosne. Serial trwa tylko 20 min i powinien skupiać się wyłącznie na pracy ratowników medycznych. Denerwuje mnie to i dlatego przestałam oglądać. Szkoda bo serial wydawał się mieć potencjał,

ocenił(a) serial na 4
telimena79

Ja dawno tego nie oglądałam. Jakież to wątki miłosne wprowadzono? Czyżby tak jak przypuszczałam Martyna grzeje w nocy dr. Banacha?

ocenił(a) serial na 1
christinearron

Nic nie tracisz wierz mi :D, to ten kierowca Piotruś miota się między seksowną rudowłosą Renatką a ciągle nadąsaną Martynką. I nie umie się chłopak zdecydować - bidulek. A do dr Banacha to podbija ktoś inny. Taka wiecznie nerwowa lekareczka. No mówię Ci Sodoma i Obora..:)))

Aizens

radzę się nie sugerować za mocno "wiedzą" którą podają w tym serialu :)

ocenił(a) serial na 7
kubiakalicja

Ale nie robią defibrylacji przy asystolii - a to już całkiem sporo :)

piotrek77_2

fakt, w tym gąszczu pseudomedycznych seriali, to sporo :D

ocenił(a) serial na 10
Aizens

Tylko że to nie jest kolejny debilny paradokument, tylko zwykły normalny serial bez tych debilnych paradokumentalnych wstawek .

GTA1

Ludzie nie umieją odróżnić seriali paradokumentalnych od zwykłych, więc dlatego uważają że każdy polski serial który leci w telewizji jest serialem paradokumentalnym. Beka z takich ludzi.

ocenił(a) serial na 7
Fan_Seriali

ten serial w pierwszych odcinkach był paradokumentem

Fan_Seriali

Na początku to był paradokument. Pamiętam takie medyczne wstawki, gdzie któryś z ratowników stał na tle ich "biura" (stacji) i tłumaczył stan pacjenta. Rodem z Trudnych Spraw itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones