PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 565
ocen
7,3 10 1 17565
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

A ja mam propozycję - im nas będzie więcej, tym większa jest szansa na realizację.

A więc, jest taka gazetka telewizyjna "Tv Okey", która co tydzień dodaje po płycie DVD z odcinkami konkretnych seriali komediowych i sensacyjnych/kryminalnych. Ja aktualnie zbieram "Dempsey i Makepeace na tropie". Niestety zostało chyba z 8 albo 10 odcinków. Jako że D&M ukazuje się po dwa odcinki co dwa tygodnie, daje to jeszcze jakieś dwa miesiące. Nie mam pojęcia co będzie potem i czy mają już jakieś plany (pewnie tak - któs to musi przetłumaczyć, nagrać itp), ale może mając na uwadze nawet bliżej nieokreśloną przyszłość, możnaby zacząć ich bombardowac prośbami o wydanie na płytkach właśnie "Na wariackich papierach". Podaję adres strony internetowej magazynu : http://www.amercom.com.pl/tv.php [www.amercom.com.pl/tv.p ...]

Teoretycznie, jest też szansa, że ktoś wyda pełne płyty DVD z odcinkami, które zdaje się zaczęły się ukazywac w USA, ale podejrzewam że marna jest ta szansa, więc sugeruję myśleć i kombinować z "TvOkey". Moze wysyłać z kilku adresów, poprosić rodzinę, znajomych. W końcu, im więcej tym lepiej !

A więc, do dzieła !!! :)))

ocenił(a) serial na 10
Half_Pint

ja sie przylaczam to tej akcji widze ze tworczosc w narodzie wciaz zywa!!! liudzie tak trzymac nie dajmy sie tym burzuja z polsatu ja juz za moment tam pisze i moze cos razem zrobimy Pozdawiam 3 maj cie sie

ocenił(a) serial na 10
Angass

O ^^ Gratuluje pomysłu!! ^^
A ttak apropo to ile ta gazetka kosztuje?:)

ocenił(a) serial na 10
Half_Pint

ja tez sie przylaczylam, bardZo bym chciaLa zeby to dosZlo do skutku:) MOONLIGHTING 4EVER!!!

Half_Pint

Macie mój głos....byłoby super gdyby Moonlighting wyszło na dvd :)

junior_2

Gazetka nie jest taka droga - 3,99 zł (razem z płytą !)

Half_Pint

No ja im posłałam maila, mam nadzieję, że wy też =) Fani "Monnlighting" łączcie się =)

ocenił(a) serial na 10
NeoSocky

ja im tez juz napisalem ale tylko mi podziekowali na to ze raczylem ich uswiadomic wiecie co mam dziwne uczucie ze cieko bedzie ale nie lamiemy sie bo zawsze cos mozna cos wymysli! no nie?? 3 maj my sie razem to cos zdzialamy heeeeeeeee!!!

Angass

Ja bym bardzo chciała, ale tylko i wyłącznie gdyby dali 11 odcinek :-)

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

no byl niezly... chociaz ja to najbardziej chcialabym zobaczyc odcinek 37 (14 odcinek sezonu 3), niestety nie puszczany w polskiej telewizji........ kto czytal opisy w internecie ten wie o co chodzi ;)

ocenił(a) serial na 10
Half_Pint

Napisałem meila do TVokey meila z prośbą
Dostałem następnego dnia odpowiedź:
"Szanowni Państwo
Serdecznie dziękujemy za Państwa propozycję. Wszytkie Państwa uwagi i opinie
są dla nas bardzo ważne.
Z poważaniem
Małgorzata Nowaczyk"

Jeśli wy teź dostaliście identyczną odpowiedź to znaczy że nie czytają naszych meili:(

Half_Pint

Osobiście uważam że to bardzo dobry pomysł i wysłałem maila z prośbą. Mam nadzieje że to wypali i trzymajmy za to kciuki!!!!!

daniel1301

Czemu nikt nic nie pisze? Czyżbyście stracili wiarę w siebie? :(

ocenił(a) serial na 10
Chayenne

nieeee!! nie lamiemy sie, bedzie dobrze, na pewno juz niedlugo bedziemy mieli Moonlighting na DVD!!!

Iwoneczka

Tak. Jestem pełna nadzieji i optymizmu :-)

Chayenne

Ja tu dawno nic nie ipsałam, ale właśnie nadrabiam zaległości w tematach =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones