PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 565
ocen
7,3 10 1 17565
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Hehe, niech ktoś po obejrzeniu ''Na wariackich paierach'' spróbuje powiedzieć, że Bruce jest złym aktorem. Jak dla mnie, to w tym serialu dał z siebie naprawdę wiele, popisując się talentem wokalnym, tanecznym, przede wszystkim komicznym. Wszystko to oczywiście z przymrużeneim oka, ale Bruce taki własnie jest, puszcza do nas oko mówiąc, że film to taka jedna, wielka zabawa. Korzenie Willisa wywodzą się - jak widać - z komedii, bohaterem kina akcji został później. Jest on dobry zarówno w rolach dramatycznych (''12 małp'', ''Pulp Fiction'', ''Szósty zmysł'' - najlepsze kreacje Bruce`a, niestety nie docenione), komediach (''Ze śmiercią jej do twarzy'', ''Jak ugryźć 10 mln'', ''Dzieciak'') jak i w kinie akcji (''Szklana pułapka: Trylogia''). Kto nie wierzy w talent Bruce`a musi koniecznie obejrzeć ''Na wariackich paierach'', wtedy nie będzie miał już żadnych wątpliwości, co do jego możliwości. Wprawdzie miał on liczne wpadki (chociażby: ''Hudson Hawk'', ''Barwy nocy'', ''Ostatni sprawiedliwy''), ale zdarzają się one nawet najlepszym. A Wam jaki film z Brucem przypadł najbardziej do gustu/albo: czy jest taki filmik, w którym sądzicie, że nie wypadł najlepiej?? Napiszcie coś - fani ''Moonlighting'' ;-) Pozdro.

ocenił(a) serial na 10
Bruce84

Ech,ja Bruce'a lubię najbardzie jw komedii. Moje ulubione postacie zagrane przez niego to David Addison oczwiscie i Ernest w "Ze śmiercią jej do twarzy" (rotfl)

Your_Worship

Ja zbyt wielu filmów nie widziałam szczerze mówiąc, ale z tego co pamiętam to najbardziej do gustu przypadły mi "Wojna Harta", "Szósty zmysł", oczywiście "Na wariackich papierach", "Kod Merkury". Pewnie o wielu nie wspomniałam, ale tak to jest z moją pamięcią =) A co do komedii - polecam przejrzenie fragmentów wywiadów z Bruce'm z różnych talk-show'ów. Filmiki możecie znaleźć na oficjalnej stronie Bruca www.brucewillis.com - odrazu widać, jak to zauważyłeś, że korzenie Bruce'a wywodzą się z komedii. W każdym z tych wywiadów Bruce odwala jakieś akcje =) Gorąco polecam =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones