PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 565
ocen
7,3 10 1 17565
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

Głosujcie na Cibill!!!

ocenił(a) serial na 10

Ona na to zasluguje i mam nadzieje ze podzielacie moja opinie!!! Przynajmniej za role w "Na wariackich papierach"!!! Pozdrawiam fanow tego serialu 3maj!! cie!! sie!!

ocenił(a) serial na 10
Angass

Uwielbiam Cybill Shepherd!! Oczywiście, że zasługuję na wszystkie słowa uznania. W stu procentach podzielam Twoją opinie. Gra wspaniale jest piękna,zgrabna. Czego chcieć więcej? Ideał aktorki i kobiety. Można by na nią patrzeć i patrzeć i nigdy nie mieć dość.
Nie tylko w serialu Na wariackich papierach pokazuje swój kunszt aktorski. Już za swoją pierwszą rolę otrzymała nominację do Złotego Globa- to chyba o czymś świadczy. Moje ulubione filmy z jej udziałem to Ostatni seans filmowy, Texasville, Taksówkarz, Historia Marthy Stewart, Wszystko jest możliwe i oczywiście seriale Cybill i Na wariackich papierach. Bardzo bym chciała zobaczyć wszystkie filmy z jej udziałem. Niestety niektóre z nich bardzo trudno zdobyć.
Pozdrowienia dla założyciela tematu i wszystkich fanów Cybill.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones