PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606809}

Nadzdolni

A.N.T. Farm
5,5 2 555
ocen
5,5 10 1 2555
Nadzdolni
powrót do forum serialu Nadzdolni

Serial nie jest rewelacyjny, postać Chyny, Flethera, Angusa i Lexi są beznadziejne, lecz
Olivia Doyle czasami ma bardzo zabawne akcje, np. Gdy śpiewała tę "pieśń ludową" w
drodze na ANT, przebranie na imprezę Lexi lub jej taniec i urządzanie pokoju Chyny w
odcinku z imprezą piżamową.

użytkownik usunięty
ginger_girl

Właśnie ten taniec, to było żałosne. Niby taka mądra, a tak głupio się zachowuje. Na to się nie dało patrzeć. W ogóle ten odcinek z imprezą piżamową był głupi. Szczególnie to jak Cameron był Iron-Manem, a Fletcher niby fryzjerem. No a najgorszy z tego całego odcinka był ten taniec Olivii. Żenada.

Dla mnie akurat najśmieszniejsze jest to, że Olivia jest zwykle taka inteligentna, a robi takie głupie rzeczy. Wg mnie ten odcinek był zabawny, ale cóż, przecież każdy ma inne poczucie humoru.

użytkownik usunięty
ginger_girl

Ok, każdy może mieć swoją opinię. ;) Ja wolę ,,Czarodziejów z Waverly Place'' albo ,,Nie ma to jak statek''. ;]

Też fajne serialiki, uwielbiałam pierwsze serie. :)

użytkownik usunięty
ginger_girl

Tak, najlepsze są te początkowe, a te ostatnie serie też nie są takie złe. ;)

użytkownik usunięty
ginger_girl

ja jakoś lubię Lexi, jest cool, a Oliwka jakaś taka nie do końca normalna.

Ja myślę,, że cały jej urok polega na byciu zwariowaną.

użytkownik usunięty
ginger_girl

Zgodzę się. Lexi jest świetna, a Olive nienormalna.

ocenił(a) serial na 2

i ja się zgadzam. Za to główną bohaterkę uważam za ''nijaką'' bo wg mnie nie można o niej za wiele powiedzieć. Prawie cały serial na podstawie HM.

użytkownik usunięty
00claudia00

Dokładnie. Tylko, że to raczej parodia HM, a nie kopia.

ginger_girl

Czy ona nie grała przypadkiem jedną z wersji Lilith w Supernatural? To ona, prawda??? http://www.blog.supernaturalwiki.com/wp-content/uploads/2010/10/six.jpg

Scissor_Raven

tak, wygląda, że tak. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones