PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606809}

Nadzdolni

A.N.T. Farm
5,5 2 553
oceny
5,5 10 1 2553
Nadzdolni
powrót do forum serialu Nadzdolni

Poniżanie Lexi

ocenił(a) serial na 4

Szczerze oglądałem ten serial tylko dlatego bo była tam Stefanie Scott którą uwielbiam jak i samą jej rolę w serialu Lexi Reed, inni mnie denerwowali, i ostatnio postanowiłem powrócić do tego serialu o tak o i jeszcze bardziej zauważyłem że China to zwykła idiotka która myśli że jest najlepsza we wszystkim i ze wszystkich i nad wszystkimi się wywyższa, jest strasznie pusta, zapatrzona w sobie, chamska (tak zgadza się), i próżna.Tak wiem że Lexi jest niby główną antagonistką no ale popatrzcie przychodzi takie 11 letnie gówno do szkoły jest w jakiejś uzdolnionej szkole i dlatego ma fory, i chce się dopasować do tych popularnych a swoich przyjaciół ma w dupie, i idzie do nich tylko wtedy kiedy są im potrzebni. Zauważyłem że niemal w każdym odcinku twórcy wyżywają/ośmieszają/drwią z Lexi, choć ta jest mniej wredna niż China. China odbiera jej WSZYSTKIE role, i oczywiście panna idealna, umie grać na wszystkim, umie grę aktorską, śpiewać po prostu wszystko, choć moim zdaniem Lexi ma dużo lepszy głos od Chiny jak i uwielbiam aktorkę Stefanie Scott, a aktorkę która gra Chinę bardzo nie lubię......Poza tym China często była wredniejsza dla Lexi niż Lexi dla niej ale przejdę do przykładów

1.China już na wstępie chce się wbić na imprezę dla licealistów (Okej, może na początku Lexi zrzuciła Chinę z krzesła ale oczywiście China od razu przechodzi do odwetu i już na wstępie obraża Lexi, następnie wbijają się na JEJ imprezę dla licealistów, i oczywiście China zaczyna się popisywać, w dalszym ciągu chwali się na czym to ona umie grać, śpiewać CO JEST MEGA ŻAŁOSNE, , i oczywiście przychodzi jakże inteligentny ojciec Chiny (którego uważa za idiotę jak i swojego brata, a swoich przyjaciół uważa za robiących jej wiochę), i wyprasza wszystkich przez co całkowicie niszczą Lexi imprezę.Ale oczywiście to jeszcze nie koniec bo trzeba do końca się wyżyć, kiedy Lexi nazywa ich dziećmi (co jest prawdą, tylko bardziej adekwatne jest wyrażenie (gówniarze) Olivka (która jest jedną z najbardziej irytujących postaci w serialu) podskakuje ze złości i pęka jej......spódnica?.....z którego wypada zbunkrowany budyń, galaretka czy co to było i oblewa całkowicie Lexi, Lexi mówi coś w stylu "Boże, mama zabije mnie na miejscu" , a oni oczywiście mają to w dupie i po prostu wybiegają, zostawiając ją.Dodam jeszcze że Lexi w każdym momencie mogła ich wywalić a mimo to tego nie zrobiła, no i to że to Olivka i Fletcher przepraszali Chinę choć to ona powinna ich

No i już w pierwszym odcinku wyrządzili więcej szkód i cierpienia Lexi niż ona im, i dlatego wcale jej się nie dziwię, przychodzi taki gówniarz do szkoły wszystko zabiera, role w przedstawieniach, przesłuchania itp., to naprawdę trudno się dziwić

Odcinek 2: China zapisuje się do drużyny cheerledearek Lexi (oczywiście był to plan pognębienia Chiny, ale moim zdaniem należało jej się po tym co zrobiła Lexi w poprzednim odcinku), oczywiście jak się dowiedziała że się dostała od razu miała w dupie Olivkę, ale miło było patrzeć jak China jest masakrowana, ale oczywiście wielkiej pańci wszystko się musi udać, wystarczyło że wyskrzeczała coś, i prowadzący przesłuchania od razu zaczął wychwalać jej "grę aktorską" jak i "charakteryzację" oczywiście China sama powiedziała że odegrała rolę dzwonnika z Notre Dame co było oczywiście kłamstwem a Lexi kiedy zasmuciła się tym że nie wygrała oczywiśćie China szarpnęła za megafon i zaczęła drwić, (Tak Lexi zrobiła to samo wcześniej ale jak już napisałem, moim zdaniem należało jej się, poza tym główna bohaterka to niby ta dobra czyż nie? więc powinna świecić przykładem i pokazywać, że nie należy się mścić i to z największą możliwą zemstą, ale wiem to sitcom on niczego nie uczy, chociaż nie....bo takie Powodzenia Charlie, tam przynajmniej jest jakiś sens, jest znaczenie, morał itp. a tu....tu chyba pokazuje to żeby zawsze się mścić z jak największym okrucieństwem.

Naprawdę nie wiem jak można stworzyć tak masakryczną postać, i zawsze mimo że china często była wredniejsza dla lexi dużo wredniejsza, i sprawiała jej więcej cierpienia niż lexi jej jak w pierwszym odcinku to zawsze tylko lexi ma przewalone i zawsze tylko ją spotykają złe i smutne rzeczy, co moim zdaniem jest mega chamskie i niesprawiedliwe tym bardziej że China jest 10000% gorsza, i chyba nie znajdzie się gorsza postać disneyowska od niej, śmiało można ją postawić koło Miley z Hanny Montany, choć i tak już Miley jest od Chiny lepsza....dlaczego w serialach disneya główne role mają zawsze zapatrzone w siebie DIVY które myślę że są najlepsze i potrafią wszystko a rodzinę i przyjaciół mają w dupie jeśli tylko jest okazja stać się popularnym.

Wkurza mnie taka niesprawiedliwość i to że tak pokrzywdzona jest Lexi w tym serialu, ale rozumiem, muszą mieć zawsze kogoś do znęcania się ;D, w Hannie Montanie taką postacią był Jackson.

Rozpisałem się ale zawsze chciałem to napisać, jak będzie mi się chciało to uzupełnię, bo to tylko 2 przykłady, ale wy również możecie podawać swoje przykłady które pamiętacie gdzie Lexi była pokrzywdzona, albo gdzie spotkało ją coś złego czyli praktycznie....W KAŻDYM ODCINKU.

Chociaż jak już mam wybrać to uważam że 3 sezon jest najlepszy przynajmniej już aż tak nie pogrążali Lexi, choć i tak, ale mniej.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

Pomyślałem że oprócz przykrości które spotykają Lexi, będę też wypisywał z każdego odcinka denerwujące momenty Chiny i sytuacje w których pokazuje jaka jest pusta
Odcinek 3: Tu akurat nie ma nic z Lexi gdyż jest tylko przez chwilę, ale chcę zwrócić uwagę na zachowanie Chiny, najpierw wyśmiewa brata mówiąc że nawet z najlepszym mike-upem nie ma szans u żadnej dziewczyny, później próbuje poderwać chłopaka (oczywiście licealistę), przy okazji nazywa Fletchera głąbem, później doprowadza ją do szału towarzystwo Olivki, a jako jej najlepsza przyjaciółka powinna to znosić, później gdy myślą że duch z szafki jest prawdziwy krzyczy "Zabij Olivkę, to jej szafka!!!!!!" najdziwniejsze to że Chyna do samego końca nie przeprasza Olivki nawet gdy ta się zasmuca że uważają ją za irytującą, poprostu nic.

Odcinek 4: Tutaj chciałem zwrócić uwagę na dwie rzeczy związane z Chiną i Lexi

Najpierw z Chiną, otóż całą noc zamiast się uczyć ogląda jakiś durny serial a później jak dostaje 6 to wymyśla jakieś teorie spiskowe, i specjalnie chce zniszczyć projekt swój i olivki żeby dostać sprawiedliwą jedynkę, oczywiście dopina swego a później chce przekupić olivkę pączkiem, co ciekawe nie przeprasza jej wcale, nawet się z nią nie godzi w tym odcinku, po prostu tak już zostaje i tyle, co mnie strasznie dziwi gdyż zazwyczaj bohaterka stara się naprawić relacje między swoją "przyjaciółką" a tu poprostu odeszła i zostawiła olivkę, a w następnym odcinku znowu BFF...

Teraz z Lexi, otóż Lexi i Cameron znajdują telefon dyrektorki, Lexi chce go oddać (co jest dowodem na to że wcale nie jest taka zła) ale Cameron mówi jej że dzieki temu telefonowi mogą rozkazywać innym nauczycielom, później gdy Skidmore oferuje 50 dolarów nagrody, Lexi chce ponownie oddać telefon jednak Cameron ponownie mówi żeby poczekać aż Skidmore podwoi cenę, gdy do tego nie dochodzi Lexi chce oddać telefon ale dzwoni Skidmore, Cameron chciał wymusić większe pieniądze, jednak zrobiła to Lexi, gdyż Cameron najpewniej by ich wkopał.Później Lexi przychodzi do domu Camerona i ostatecznie mówi że chce wyrzucić telefon, lecz ten mówi że następnego dnia zrobią popisówę przed dyrektorką, dziewczyna się zgadza ale mówi "to był jeden wielki błąd".Następnego dnia ojciec Chiny, dzwoni na telefon Skidmore, genialny brat Chyny odbiera go choć jego ojciec stoi przed nim i dobrze widzi że to on dzwoni (inteligencję najwidoczniej odziedziczył po nim), przez co sam się wkopuje, dodatkowo przez to że napstrykał mnóstwo zdjęć Lexi, ona tez ma kłopoty, choć próbowała oddać telefon 4 razy! i to za pierwszym razem, i mimo tego że to Cameron wszystko wymyślił, to jednak ona też musi ponieść karę..........oczywiście Skidmore rzuca swoim telefonem na podłogę i niszczy go na kawałki aby zyskać nowy za darmo.

Odcinek 5

China znowu próbuje dostać się na imprezę na którą nie jest zaproszona gdyż jest to bal MATURALNY, a gdy widzi imprezę swoich przyjaciół najnormalniej w świecie drwi z niej i wyśmiewa, China jest zbuntowana że nie wpuszczają ja na imprezę więc planuje wystartować w wyborach na reprezentanta rady uczniów, jednak gdy dowiaduje się że Lexi pastwi się tam nad insektami którzy znajdują się w radzie, i że Olivka ją wystawiła...co robi?......choć ciężko w to uwierzyć wpisuje Olivkę, aby się zemścić (co jest już wielkim dowodem na to że China jest kompletnie chamska, i tysiąc razy gorsza niż Lexi, bo jak można mścić się na swojej przyjaciółce? To już moim zdaniem szczyt wszystkiego) co osiąga zapisując Olivkę do rady. Nagrała jej rap, zmiksowała go, i pozmieniała. W dalszym ciągu Chyna i Olivka próbują nawzajem przegrać i spowodować tak żeby ta druga wygrała i wstąpiła do rady. Tymczasem Fletcher chce być chłopakiem Chiny więc spędza czas z jej ojcem, zaciekawiło mnie słowo ojca chiny "China nie liczy się z moim zdaniem, nikt mnie nie słucha" co jest kolejnym dowodem na próżniactwo i charakterek Chiny. W końcu gdy jedna mówi na drugą pochwały, Cameron łapie za megafon i wygłasza przemówienie które wszystkim się podoba, tym samym zostaje reprezentantem insektów w radzie uczniów, dzięki czemu mogą uczestniczyć w imprezach....tak oni mogą a ten musi być wykorzystywany np: jako kula dyskotekowa czy żywa kula armatnia, choć pod koniec widać że niezbyt mu to przeszkadza.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

Odcinek 6
Tu nic takiego nie znalazłem oprócz tego że Chyna z Fletcherem próbują się pozbyć Gibsona, oprócz typowego zachowania Chiny nic tu zbytnio nie ma. Tymczasem Lexi chce się dostać na pierwszą stronę gazetki, oczywiście pod koniec musieli ją jakoś poniżyć (opryskanie gaśnicą), oczywiście Olivka właśnie wtedy specjalnie zaczęła robić zdjęcia, choć nie było widać żeby Lexi to jakoś przeszkadzało

Odcinek 7
Już na samym początku China robi na złość bratu, później jej ojciec daje jej torbę ubrudzoną krwią z materiałów dowodowych (to że ma coś nie tak z głową już wszyscy wiemy),przy okazji ojciec sam drwi z własnego syna (ale to i tak już jest znane doskonale z Hanny Montany) a China oczywiście chce być cool i chce mieć cool torbę jak inni, dlatego zbiera jakieś tam cyfry czy co z opakowań bo budyniu i gdy zdobywa torbę jak zwykle zaczyna się popisywać, gdy jej ojciec myśli że kradnie dzwoni po swojego kolegę "krasnoludka" żeby szpiegował Chinę, oczywiście ta gdy odkrywa o co chodzi planuje nic innego jak.....zemstę, tak ;D, była już zemsta na swojej przyjaciółce to czemu nie może być na swoim ojcu?.Choć Lexi prawie wcale nie było w tym odcinku, i była tylko na początku to rzecz jasna musieli jej jakoś dopiec, nie było jej ale było słychać jej głos "pomocy" i złodzieja który ukradł jej torbę, naturalnie ojciec chiny się nie zorientował i zaczął się śmiać że gość kupił sobie torbę. Oczywiście wszystko kończy się "dobrze", a ojciec chiny traktuje ją jak aniołka i nie obchodzi go nic poza nią, pod koniec Cameron, zapomniał kluczyków do domu więc wchodzi do domu przez drzwiczki dla psa mając kominiarkę na głowie i zostaje potraktowany paralizatorami, przez swojego ojca i jego zaniżonego kolegę.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

UWAGA: Lexi była nieobecna w odcinkach 8,9 i 10 ale postanowiłem i tak o nich napisać gdyż jest tam dużo rzeczy pokazujących charakterek Chiny

8.(Brak Lexi) Do szkoły przyjeżdża nowy uczeń a raczej robot z wbudowanym monitorem, oczywiście już po jakimś czasie China dostaje orgazmu, i marzy żeby gdzieś się z nim wybrać, tymczasem Cameron chce pobić rekord Olivki w Donkey Kongu ale oczywiście ojciec nie może przyjść go wspierać gdyż China zakazała mu przychodzić do salonu gier gdyż ona tam będzie, jednak wreszcie się godzi ale w kostiumie jednego z automatów. Tymczasem Fletcher chce zniszczyć "randkę Chiny" dlatego przy pomocy Angusa hakują komputer nowego chłopaczka Chiny i zatrzymują obraz, przez co nadal widać owego delikwenta ale już przemawia sam Fletcher, oczywiście China się nie skapczyła że głos jej nowego chłopaka nagle zmienił się na taki sam jaki ma Fletcher (widocznie bystrość ma po części odziedziczoną po ojcu i bracie.).Wreszcie Fletcher sam się demaskuje oraz przypadkowo ojciec Chiny również zostaje zdemaskowany, oczywiście China od razu zaczyna wysnuwać teorie spiskowe i bezpodstawne oskarżenia i oskarżać ojca o to że to on wszystko zaplanował, a Fletcher sam powiedział że wszystko wina jej ojca i że to on jej kazał to wszystko zrobić po czym uciekł. Na końcu China przeprasza za swojego ojca, który jak sama powiedziała "czasem świruje", po czym mówi żeby do niej przyjechał wtedy widzi taniec jej przyjaciół, i od razu uważa ich za żałosnych i mówi "może lepiej to ja przyjadę do ciebie",kiedy widzi że on robi to samo co jej przyjaciele, uznaje go za tak samo żałosnego jak jej przyjaciele i odchodzi.

9.(Brak Lexi) W szkole jest rozdanie nagród, wszyscy dostają jakąś nagrodę oprócz Camerona (Lexi nie była wymieniona ale to tylko dlatego że nie było jej w tym odcinku, ale można się domyślać że dostała nagrodę, gdyż Paisley dostała nagrodę za najlepszą cheerleaderkę drugoplanową, więc prawdopodobnie Lexi dostała nagrodę za bycie najlepszą cheerleaderką, czy coś w tym stylu ponieważ jest tą główną.).China widząc że Cameron jest smutny stara się go jakoś pocieszyć,więc próbuje mu pomóc na różne sposoby (jest to chyba jeden z nie wielu momentów gdzie China naprawdę chce pomóc bratowi i gdzie nie mówi żadnych uszczypliwości, próżności itp.). Niestety Cameron nie jest dobry w niczym, więc China wymyśla że potrafi przewidywać przyszłość. W dalszym ciągu razem z Olivką starają się zrobić tak żeby przepowiednie Camerona naprawdę się sprawdzały. Problemy się zaczynają gdy Cameron przewiduje że Paisley zerwie ze swoim chłopakiem, oczywiście China nie cofa się przed tym i wymyśla jak tu doprowadzić do zerwania (z jednej strony pokazuje jaka jest pusta, gdyż pomagając bratu chce doprowadzić do zerwania, co już nie jest zbytnio dobre, ale znowu z drugiej strony chce pomóc bratu, i to dowód na to że naprawdę zrobi wszystko), wreszcie przez splot "nieszczęśliwych" wydarzeń, Paisley zrywa ze swoim chłopakiem. Największy problem pojawia się kiedy Cameron przepowiada że na ziemię spadnie asteroida, następnie robi z siebie debila, na zebraniu rady, a China dopiero po tym informuje go że nie potrafi przewidywać, następnie okazuje się że ktoś zremixował wygłoszenie Camerona i upublicznił, mimo wszystko Cameron wygląda na zadowolonego, jednakowoż nie wygrał, gdyż nagrodę za najlepszy filmik otrzymuje Angus.

Mimo że China nie cofnęła się przed doprowadzeniem do zerwania, to uważam że jest to jeden z jedynych jak nie jedyny odcinek gdzie China naprawdę pomaga komuś i naprawdę jej zależy, i nie pokazuje jakichś głupich zachowań.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

10.(Brak Lexi) China już na początku zachowuje się tak że ma się ochotę wywalić telewizor przez okno, jak zwykle się popisuje, później drwi z brata, następnie Cameron przypadkowo zamiast swojego filmu wrzuca do sieci filmik gdzie China się kompromituje, jednak podoba się to jednemu facetowi o ksywie Hipcio który ma dla niej propozycje, jednak ten wszystko zmienia, daje jej kompromitujące piosenki jak i kostium, fajnie było by wreszcie zobaczyć jak to China jest upokorzona ale niestety, w kostium wbija się Cameron, a przy rozmowie z Chiną Hipcio dochodzi do wniosku że robił źle, i pozwala Chinie zaśpiewać własną piosenkę i nie zakładać kostiumu, na szczęście Hipcio dochodzi do wniosku że piosenki już nie są cool a teraz filmy są na topie i zajmuje się filmem Camerona o którym szkoda gadać.

11.W szkole są jakieś problemy z temperaturą, w niektórych miejscach jest gorąco w niektórych zimno, wreszcie insekty decydują się powiedzieć coś Skidmore, oczywiście robi to China, jednak nie kończy się to dobrze ponieważ Gibson zostaje zwolniony, w dalszym ciągu China wymyśla program internetowy z fałszywymi informacjami, a później wymyśla że Gibson jest chory i żeby wpłacać pieniądze (chociaż co prawda robiła to po to żeby zebrać pieniądze na powrót Gibsona.). Nie udaje im się, ale wszyscy stają w obronie Gibsona, i Skidmore wreszcie decyduje się z powrotem go zatrudnić.

Tymczasem Lexi jest smutna gdyż wygrała w konkursie piękności ale powiedziała że zajmuje się starszą osobą a tak oczywiście nie jest, więc Cameron jej wyjaśnia że żeby naprawić kłamstwo trzeba go zakryć kolejnym kłamstwem (kolejny raz to Cameron namawia Lexi do czegoś nie do końca dobrego.). Po tym przebiera się za dziadka i zgadza się jej pomóc jeśli ta da mu numery do dziewczyn które brały udział w konkursie, jednak po jakimś czasie babka która przychodzi aby sprawdzić Lexi, odkrywa że wszystko to ściema (oczywiście przez głupotę Camerona) i zabiera Lexi koronę (co jest moim zdaniem zupełnym nie porozumieniem, bo co z tego że nie zajmuje się nikim, ani nie robi nic dobrego? ale skoro wygrała za wygląd to tamte rzeczy nie powinny mieć nic wspólnego, poza tym założę się że gdyby chodziło o jakiś występ Chiny to zrobiła by coś podobnego i jak zwykle by jej się udało, bo "gwiazdce" wszystko musi się udawać) po czym odchodzi zostawiając Lexi zasmuconą. Oczywiście Chinie zawsze się udają wszystkie występy, role itp. ale kiedy Lexi wygrywa w czymś co jej się należy to oczywiście musi być to jej odebrane.

12.Fletcher spotyka osobę która zainspirowała go do malowania, więc Chyna zagaduje do niej, i radzi Fletcherowi żeby dał mu jedną ze swoich prac, po czym ten wykorzystuje pracę Fletchera w muzeum i podpisuje się pod nią (zadziwiające że zawsze jak China, się wtrąca, albo próbuje komuś "pomóc" to zazwyczaj kończy się to źle dla tej problemy i wynikają z tego same kłopoty), gdy ten całkowicie wszystkiemu zaprzecza, insekty planują włamać się do muzeum i ukraść pracę, tworzą w ten sposób drużynę a China jak zwykle zaczyna się wychwalać ile to ma cech że jest "uzdolniona muzycznie" "olśniewająco przepiękna" i dużo dużo innych cech, co powoduje że znowu ma się ochotę wywalić telewizor przez okno, gdy już się włamują do muzeum China pokazuje swój wokal którym niszczy szybę.....a następnie okulary wszystkim obecnym dzięki czemu mogą uciec. Oczywiście Fletcher nie grzeszy inteligencją (tak jak pozostali w tym serialu), i podmienia swoją pracę, na drugą swoją pracę, która też jest jego autorstwa więc również jest oryginałem.

Tymczasem Lexi przychodzi do matki Chiny w sprawie ogłoszenia, gdzie szuka księżniczki na przyjęciach dla dzieci, lecz oprócz Lexi jest tam też Paisley, w dalszym ciągu Lexi nic się nie udaje, potyka się, wpada do basenu z wodą itp., pod koniec jednak mimo wszystko zostaje wybrana, gdyż wszyscy się cieszyli z jej nieszczęścia, ta się cieszy, jednak okazało się że następne dziecko u którego ma być na przyjęciu, jest trochę inne...krótko mówiąc musi być w przebraniu ptaka z wyciągniętymi rękami, a po jej ręce łazi jadowity ptasznik który żywi się ptakami....dodatkowo wokół mnóstwo childrenów które wrzeszczą "zjedz ją, zjedz ją, zjedz ją". Kolejny raz Lexi została upokorzona i skompromitowana tylko dlatego że chciała być księżniczką na przyjęciu.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

Odcinek 13: China zapomina zaświadczenia od rodziców które zezwala na wycieczkę, przez co nauczyciel dostaje napadu histerii i chce się zabić, jednak wysokość z okna nie jest zbyt duża, więc nic mu się nie dzieje (jak zwykle China powoduje problem), następnie przez głupią gadaninę Chiny, Olivka zostaje nową nauczycielką która przebiera się za Elżbietę (chodzi o postać historyczną), oczywiście zostaje obrzucona kulkami z papieru, więc Chyna znowu daje jej kolejną "radę" z której wynikają same problemy, Olivka staje się surową, agresywną nauczycielką, a w dalszym ciągu wsadza do kozy Lexi i Chinę. China oczywiście w każdym miejscu musi śpiewać jak i również w kozie (aż współczułem Lexi, że musi tego wszystkiego wysłuchiwać.), tak czy inaczej śpiew Chiny przerywa Olivka która przychodzi zbesztać przyjaciółkę za rzępolenie, po tym zarówno China jak i Lexi postanawiają pozbyć się nowej "nauczycielki" (jest to pierwszy raz gdzie China i Lexi współpracują i widać między nimi dobre relacje),i wspólnie postanawiają coś wymyślić, plan lexi nie wydaje się zbytnio błyskotliwy więc China radzi żeby myśleć dalej, na drugi dzień okazuje się że nie obgadały swoich planów, China posmarowała drzwi klejem jak i klamkę, tak żeby Olivka nie miała jak wyjść gdyż Olivka powiedziała że są jak zwierzęta w klatce, więc ta postanowiła sprawić aby Olivka sama poczuła się jak zwierze w klatce, Lexi za to wpuściła do tego samego pokoju niedźwiedzia, gdyż Olivka uznała że są jak dzikie zwierzęta, więc Lexi wpuściła niedźwiedzia, żeby ta zobaczyła co to znaczy dzikie zwierzę, sprawa komplikuje się jeszcze gdy do pokoju wchodzi Skidmore i zostaje zaatakowana przez niedźwiedzia a przez zaklejoną klamkę nie ma jak wyjść, wreszcie China przemawia Olivce do rozumu, i ta decyduje się rzucić swoją "pracę", jednak Skidmore wyszła z tego bez szwanku (zyskała tylko kilka zadrapań, a niedźwiedź wylądował na 6 miesiąc w szpitalu) i oczywiście ukarała Chinę i Lexi za to co zrobiły wsadzając je z powrotem do kozy i (prawdopodobnie) zaklejając drzwi klejem, China oczywiście robi to co umie robić "najlepiej" czyli rzępoli, a Lexi odlicza godziny.

Tymczasem Cameron ma napisać wypracowanie o jakimś bohaterze, więc jego ojciec chce pokazać jaki jest bohaterski, przy okazji zjada z 12 burrito (żadnym nie dzieli się z synem), kupuje sobie też 2 lody (i również z żadnym nie dzieli się z Cameronem), wreszcie Cameron masakruje drzwiami od auta jakiegoś złodzieja, i chce mu oddać "własność", ale ojciec go łapie i okazuje się że sprawcą jest osoba którą podejrzewał wcześniej, a Cameron nazywa swojego ojca "bohaterem", najdziwniejsze to że nawet jak Cameron powiedział "zrobię wypracowanie o mamie, ona przynajmniej mnie karmi", to jego ojca nie ruszyło to ani trochę i nadal żuł swoje jedzenie.

14.
Ten odcinek jest pierwszym ze specjalnych halloweenowych (których wręcz nienawidzę), jakaś inna rzeczywistość, gdzie wszystkie insekty są potworami i tyranami, i rządzą szkołą, a zwykłe osoby jak Lexi, Paisley czy Cameron się przed nimi ukrywają, chociaż zauważyłem że znakomicie odwzorcowali ich jako potwory:

China jako meduza, która swoją wężową głową zamienia wszystkich w kamień (robi to z chęcią, a na samym początku zamienia w kamień swojego brata i się uśmiecha). Moim zdaniem naprawdę dobrze dopasowali potwora do jej charakteru.

Olivka jest jakimś mózgo stworem z olbrzymią głową, bez przerwy prawi jakieś mądrości, z resztą jak w normalnym świecie

Fletcher jest wampirem (to jedyna rzecz której nie mogę zrozumieć).

Angus jest zombie, który odrywa napotkanym ludziom kończyny, i zjada swoich towarzyszy co moim zdaniem jest bardzo pasujące (pokazuje grubasa który zeżre wszystko co mu wpadnie pod rękę) choć mimo wszystko trochę chorobliwe.

Wszyscy organizują przyjęcie dla potworów, Cameron też chce tam wejść ale oczywiście ojciec mu zabrania, a później mówi że sam się boi swojej córki, czyli w tym świecie, China jest jeszcze większą próżniaczką, która zastrasza, brata, ojca jak i innych, co widać i jest z tego dumna, poza tym sama gdy jest w parze z Lexi, robi jej na złość, i zamyka ją w trumnie.

Mimo wszystko Lexi, Paisley i Cameron decydują się wejść na imprezę w przebraniach a China postanawia pozamieniać wszystkie potwory w ludzi żeby zobaczyli jak być ludźmi, wszyscy oczywiście są zdołowani jako ludzie, ale gdy eliksir przestaje wracać wszyscy z powrotem stają się potworami. Mimo wszystko "normalni" zostają na imprezie, i uczestniczą w niej razem z resztą (można to nazwać odwróceniem ról, gdyż w realu to insekty zawsze chcą się dostać na imprezę, ale tutaj to naprawdę dziwnie wygląda). Trzeba przyznać że potwory naprawdę (oprócz Fletchera) zostały dopasowane bardzo dobrze do charakterów osób (szczególnie Chiny, a co do jej ojca? jest takim samym idiotą jak w normalnym świecie.

15.China spotyka Lady La Gu Gu (nawet debil zauważy że to parodia Lady Gagi i jej nietypowych strojów), której jest fanką,krótko mówiąc, Lady podoba się piosenka Chiny (zresztą jak zwykle), i proponuje jej aby zaśpiewała coś z nią na przyjęciu, po czym podaje jej numer telefonu, oczywiście gdy ta dostaje jej numer od razu zaczyna się popisywać, uważać się za wielką gwiazdę (zresztą jak zwykle) i mówić "my gwiazdy", oczywiście gubi jej numer i wpada w kłopoty (ponownie jak zwykle), a żeby go odzyskać musi przebrać się z Olivką za pracowników i pakować ciastka przy okazji szukając numeru, bo numer wpadł jej właśnie do wróżb i albo jest już w ciasteczku albo gdzieś wśród wróżb, oczywiście China ma gdzieś i rozrywa ciastka i jak nie znajduje numeru to go rzuca rozerwanego, później gdy coś jej nie pasuje chce się zamienić z Olivką, jednak wąż z masą wypada jej z rąk i oblewa Chinę, później przynosi Lady La Gu Gu, i chwali "kreację" Chiny (tak, tak znowu jej się udało, jak zawsze, co by ją nie spotkało i tak zawsze jej się udaje). Ponadto odnajduje się jej numer, który leżał obok ale oczywiście China nie była w stanie go znaleźć, pod koniec China śpiewa na przyjęciu razem z Lady La Gu Gu, przebrana za.....prezent.

Tymczasem Lexi chce odkryć dlaczego jedna z cheerleaderek która jest znajomą Lexi, nie zaprosiła jej na swoją imprezę, chce się tego dowiedzieć więc wysyła Paisley żeby ta się dowiedziała za nią, jednak przerywa jej w tym Walnięty Wilk, a później zostaje przez niego zmasakrowana, wreszcie kiedy jest cała poobijana, i zrezygnowana okazuje się że Paisley przez cały czas miała jej zaproszenie, lecz myślała że to zaproszenie dla jakiegoś robota, zresztą później uznała że Lexi jest robotem. W każdym razie pod koniec Lexi jest na przyjęciu jak i wszyscy, przy okazji okazuje się że to to samo przyjęcie na którym śpiewała Lady z Chiną (aż dziwne że Lexi nie powiedziała Chinie nic uszczypliwego, co pokazuje że ich relacje może rzeczywiście się polepszyły.)

16.Na spotkanie z kandydatami na insekty dyrektor Skidmore każe przygotować Chynie przemowę, niestety przemowę którą miała zapisaną na swoim Insekt Padzie straciła gdy Cameron rozwalił jej ekran Insekt Pada, na szczęście Olivka zna na pamięć przemowę, niestety w wyniku małego wypadku traci pamięć, a China mimo wszystko bardziej przejmuje się swoją przemową niż pamięcią olivki,a nawet dość szybko się poddaje, gdy się okazuje że Olivka tylko kłamała gdyż miała dość liceum ta strzela focha, bo według niej chyba Olivka ma obowiązek wygłosić jej przemowę, choć to do Olivki zależy czy to zrobi czy nie, oczywiście Olivka wreszcie godzi się wrócić i wygłosić przemowę Chiny.

Tymczasem Cameron musi odzyskać pieniądze na naprawdę Insekt Pada Chiny bo inaczej ojciec nie wpuści go do domu (co jest kolejnym dowodem na to ze jeśli nie naprawi tego co zrobił jego kochanej córeczce to nie ma co szukać w domu.), więc postanawia wziąść udział w konkursie wystawy psów, nagroda to 300 dolarów a mu potrzeba 250 więc postanawia że weźmie 250 a resztę wywali (wszyscy wiemy że jest skończonym idiotą więc już nie dyskutujmy nad tym). Pożycza od ojca psa policyjnego który na komendę "atak" atakuje swojego "pana". Niestety później go gubi, ale przebiera kota za psa a Gibson mimo że też nie grzeszy inteligencją daje Cameronowi nagrodę gdyż jego "pies" jest jedynym który nie pogonił za kotem. Pod koniec Skidmore chwali się instytutem niestety ceremonia zostaje przerwana uciekającym kotem i masą psów za nim oraz właścicielami którzy biegną za psami wśród których jest również Lexi, dyrektorka dostaje zawału i wypowiada słowo które działa na psa Camerona który pojawia się znikąd i rzuca się na niego, łapie go za krawat i nim tarmocze, ciągnie itp.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

17.Lexi organizuje imprezę, a China jak zwykle jak słyszy o imprezie od razu chce się wbić a później mówi że robi własną imprezkę z Olivką, niestety nikt nie przychodzi na imprezę Chiny i wszyscy są u Lexi (która przynajmniej nie udaje), więc Chyna zaczyna oszukiwać, rzuca na swoją zieloną (pomalowaną przez Olivkę) ścianę stary film żeby wyglądało że China ma super imprezę, niestety tak jak wszyscy w serialu tak i każda z dziewczyn nie grzeszy rozumem i nie dziwi ich skąd się wzięła dyskoteka w pokoju Chiny, ninja i czemu głowa Olivki "lata", jedynie Lexi coś nie pasuje, żeby to sprawdzić przychodzą na jej imprezę, ale ta kręci dalej, później idzie się spytać Camerona i Fletchera czy nie znają jakiegoś stylisty więc Fletcher postanawia "zamienić" się w stylistę, po czym robi Paisley fryzurę w kształcie rekina, a grupa dziewczyn (które naprawdę muszą być upośledzone skoro chcą mieć z włosami takie coś zrobione), również chce mieć coś podobnego, oczywiście wszystko ZNOWU, obraca się na korzyść Chiny i nikt już nie chce wracać na imprezę Lexi (China zepsuła i odebrała Lexi kolejną rzecz).Koniec końców Lexi postanawia zostać na imprezie Chiny. W nocy po imprezie Olivce zaczyna odbijać (udaje kurczaka, gra na akordeonie, używa Chinę jako podstawkę od piłki do golfa), co powoduje że wszystkie dziewczyny się wynoszą.

Tymczasem Cameron chce żeby Fletcher pomógł mu w stworzeniu komiksu, ten oczywiście się nie zgadza, ale kiedy dowiaduje się że China będzie miała tam imprezę z dziewczynami a on nie może na niej być, to od razu się zgadza, oczywiście ma gdzieś Camerona chce tylko podglądać dziewczyny. Później gdy Cameron przebiera się za ironmana (nie nie chodzi, o tego wszystkim znanego ironmana, ale o człowieka żelazko), Fletcher mówi mu że ma coś na policzku, Cameron przykłada żelazko do policzka i.......wiadomo co się dzieje.

18.Amerykańska Noc Talentów CZ.1

Do szkoły przychodzi Geniek G który prowadzi program "Amerykańska Noc Talentów" i chce wyłowić jakieś wielkie talenty. Na przesłuchaniu gdy Chyna śpiewa i mówią "stop", ta już wpada w szok, zaczyna wariować, bo przecież dostanie się jest dla niej najważniejsze ze wszystkiego, aż wreszcie okazuje się że powiedzieli stop, gdyż była tak "genialna" że nie musi dalej śpiewać.......oczywiście szokuje ją fakt że Lexi też się dostała (jakby to tylko ona była tu wielką gwiazdą), China razem z ojcem, Cameronem, Fletcherem i Olivką jadą na ANT, niestety spotka ich wiele nieprzyjemnych rzeczy min. Cameron zostanie zgwałcony przez morsa (naturalnie wszyscy będą go mieli w dupie, włącznie z jego ojcem), później dostaną "mundat", a jeszcze później trafią do pierdla, po tym zostaną wessani przez skrzydła wiatraka a China rzecz jasna zacznie się mądrzyć i wywyższać.

Tymczasem Lexi z Paisley docierają na miejsce ale okazuje się została jej dostarczona zła walizka wypełniona banknotami zamiast jej kosmetykami, za to do jakiegoś mafijnego gościa dotarła walizka lexi z kosmetykami, Lexi przebiera się z Paisley za pokojówkę i wchodzą do owego pokoju gdzie oczywiście znajdują właściwą walizkę, a Lexi w szale zaczyna atakować podwładnego bossa, który spowodował że jedna fiolka się jej rozlała, wtedy odzywa się główny typ i mówi "Zadzwoń gdybyś szukała pracy".

19.Amerykańska Noc Talentów Cz.2
China moczy się w rybim tłuszczu i wydostaje przez kraty żeby móc uruchomić dźwignię która zatrzymuje wiatrak, następnie zdąża na ATT, przy głosowaniu Lexi mówi że to dzięki niej China jest utalentowana (no tu pierwszy raz ale niestety muszę przyznać że Lexi głupio zrobiła, gdyż mogła przewidzieć ze to się źle skończy), krótko mówiąc dostały wspólny pokój, Lexi obawiała się że nie wygra więc postanowiła ukraść piosenkę Chiny a ta oczywiście zamiast wymyślić jakąś piosenkę, i nie mówić nikomu ani nic, to oczywiście robi to co najlepiej umie robić (zemsta, tak zemsta za coś co się jeszcze nie wydarzyło), wymyśla kompromitującą piosenkę, kompromitujący kostium, choreografię, i widok w tle, po czym podtyka pod nos Lexi jej Insekt Pad ze wszystkimi informacjami (przy okazji widać zdjęcie Camerona gdy posuwa go mors,co udowadnia że China (i prawdopodobnie reszta) mieli niezły ubaw z tego), Lexi oczywiście zostaje skompromitowana i upokorzona przed setkami ludzi, a China w dodatku jeszcze nazywa głos Lexi piskliwym (tak może tym razem Lexi sama była sobie winna, ale co nie zmienia faktu że China cały czas uważa że ma najpiękniejszy głos, moim zdaniem Lexi ma dużo lepszy głos.), tak czy inaczej później China śpiewa piosenkę, gdzie mówi że jest piękna i słowa jej nie zranią, po czym śpiewając "nie poniżaj/upokarzaj dziś mnie" patrzy się na lexi, tylko pytanie kto tu kogo upokorzył? Lexi chciała ukraść piosenkę chiny, ale nawet gdyby to zrobiła, China jak to China sama by coś wymyśliła albo przypadkiem by coś powiedziała i oczywiście jak zwykle by jej się to udało, ale dla niej to za łatwo woli sama upokorzyć i skompromitować, pod koniec piosenki Lexi, chyba inaczej to odbiera, gdyż sądzi że piosenka była o niej, lecz China już pozostawia ją w takim przekonaniu po czym mówi parę słów które ją "pocieszają", po czym się przytulają (jest to pierwszy raz kiedy szczerze się przytuliły). Oczywiście Lexi nie ma szans na wygraną ale na szczęście China też nie, osoba która wygrywa to Gibson, który cały czas był przebrany za czarodzieja.

20.
Nastał czas świąt. Skidmore zleca insektom stworzenie zabawek dla biednych dzieci z sierocińca. Gdy insekty odkrywają że Skidmore sprzedaje ich zabawki przez internet nazywając "ręcznie robionymi dziełami Skidmore", oczywiście China wpada w furię i chce wrzucić ją do worka i przywalić jej łopatą, jednak postanawiają uszkodzić zabawki, niestety sytuacja się komplikuje gdy Skidmore mówi że myślała o tym co powiedzieli i miała sen gdzie duchy kazały jej się zmienić, przez co wysłała zabawki do dzieci, więc China razem z Olivką i Fletcherem muszą się włamać przez komin do sierocińca aby naprawić zabawki mimo wszystko okazuje się że zabawki się podobają i są naprawione.

Tymczasem Darryl chce się dowiedzieć co kupuje mu jego żona żeby mógł kupić jej coś za taką samą cenę, więc oczywiście wykorzystuje syna i przebiera go w kostium elfa, później gdy cameron dowiaduje się że ojciec go oszukał rzuca śnieżką w wielką cukrową laskę, a ten wyśmiewa własnego syna po czym zostaje znokautowany przez właśnie tą laskę. Pod koniec okazuje się że Darryl razem z żoną kupili prezent na spółkę którym jest hamak i to oczywiście Cameron musi ich bujać, prezent który dostał to zdjęcie z ojcem jako mikołajem i dwa bilety na mecz (coś widać nie przelewa się) China miała dostać puzon (tu już nie ma problemu z wydatkami), lecz okazuje się że Paisley nie mogła zapakować prezentu więc zapakowała samą siebie.

Tymczasem Lexi i Paisley pracują jako renifery pakujące zabawki (ponownie kompromitacja dla Lexi) gdyż Lexi chce zarobić aby kupić sobie lokaja, a gdy Darryl zostaje znokautowany jako mikołaj to Lexi musi pracować jako mikołaj (kolejna kompromitacja), a Paisley jako elf.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

21.W szkole ma się odbyć nowe przedstawienie, ale okazuje się że szkoła nie ma pozwolenia na wystawienie, oczywiście China która miała grać znowu główną rolę zaczyna się rzucać i mówić że "pierwszy raz będę mogła coś zagrać publicznie", choć wszyscy zeznają że China cały czas gra publicznie, wreszcie nauczyciel postanawia zlecić uczniom wymyślenie jakiegoś dobrego przedstawienia, oczywiście najbardziej podoba się pomysł Olivki o starożytnej grecji, oczywiście China ponownie dostaje główną rolę, i już po jakimś czasie zaczyna jej nie pasować scenariusz Olivki, i zaczyna wszystko zmieniać, wprowadza również więcej muzyki (bo wszyscy muszą słuchać jak bez przerwy śpiewa),a Olivka się oczywiście nie stawia. Tymczasem Lexi i Fletcher chcą doprowadzić do zniszczenia musicalu

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

Tymczasem Lexi i Fletcher chcą doprowadzić do zniszczenia musicalu (Fletcher dlatego ponieważ nie chce żeby China występowała z "przystojnym" facetem, a Lexi dlatego ponieważ nie chce żeby China znowu grała główną rolę. Lexi i Fletcher dopinają swego i delikwent który miał występować z Chiną dostaje urazu (mózgu chyba...), a że miał grać główną postać męską (Zeusa), to przedstawienie zostaje odwołane ale China (jest to teraz dowód na to że naprawdę jest chamska i próźna i sama chce upokarzać, gdyż nie miała dowodu na to że to Lexi to zrobiła, i mimo że Fletcher był tak samo w to zawiązany to przesrane ma tylko Lexi), mówi że myśli ze jest ktoś na zastępstwo. Nowym Zeusem zostaje oczywiście Lexi (nie mam pojęcia jakim prawem ją do tego zmusili, ale wiadomo że China to wymyśliła która zawsze musi się mścić, i już nawet nie mścić tylko samemu pierwsza kogoś pogrążać. Na szczęście mimo wszystko nie jest to jakoś wielce upokarzające dla Lexi.

22.China ponownie pierwsza zaczepia Lexi i naśmiewają się z jej ozdoby na głowie, po czym dowiadują się o kapeli Krwawa Rzeź, która oczywiście nie jest dla dzieci ale China od razu chce się na nią dostać żeby być cool, choć nawet jej przyjaciele nie chcą na nią iść ta i tak ich zmusza, problem w tym że matka Chiny nie pozwala jej chodzić na takie występy, wtedy olivka wymyśla zmyśloną dziecinną nazwę kapeli a Fletcher mówi że mają stronę w necie.China oczywiście na nich wrzeszczy (już nie wiadomo, jak jej nie pomagają to się wydziera, jak jej pomagają też jej coś nie pasuje), po czym każe Angusowi odłączyć prąd.Tworzą stronę, kostiumy, i pokazują matce Chiny, jednak ta po tym twierdzi że kapela jest w porządku i wybierze się z nimi.China już zapomina o kapeli i teraz obchodzi ją tylko nie wpadnięcie w kłopoty, idą do miejsca gdzie odbywa się krwawa rzeź a następnie Olivka i Angus wpasowują się w otoczenie i mówią kapeli że miejscówka się zmieniła, wysyłając ich do domu spokojnej starości (co tam kilka zawałów). China pozbyła się kapeli (tak tak, była gotowa zniszczyć wszystkim atrakcję tylko po to żeby sama nie wpadła w kłopoty, gdyż wszystko się musi kręcić tylko wokół niej i tylko jej problemy się liczą. Tymczasem Lexi chce się dostać za kulisy więc Cameron mówi że wprowadzi ją za kulisy jeśli ta pozwoli mu siedzieć w ławce dla fajnych, oczywiście Lexi wykorzystuje jego głupotę i mówi że pozwoli mu siedzieć w ławce dla fajnych w każdą środę przez cały tydzień....następnie Cameron się dowiaduje że wstęp za kulisy mają tylko pracownicy więc podejmuje się pracy tatuażysty. China razem z resztą insektów wbijają się w kostiumy i udają kapelę.Ludzie którzy tam przyszli chyba też muszą mieć coś nie tak z głową gdyż są gotami/emo a podoba im się to coś. Wreszcie gdy matka Chiny wszystko odkrywa China podkablowuje brata żeby tylko było na niego a nie na nią. Później matka głosi kazanie Chinie, Cameronowi i...gościowi który chciał sobie zrobić tatuaż.Mimo wszystko Cameron wprowadza Lexi za kulisy gdzie członek kapeli uczy ją grać na gitarze (oczywiście w tym kostiumie jest nie kto inny jak Fletcher, któremu chyba bardzo podoba się ta sytuacja.), następnie Cameron siedzi w ławce dla fajnych (choć wszyscy fajni siedzą w innej ławce, więc tym samym ławka w której siedzi już nie jest ławką dla fajnych),i robi to co umie najlepiej czyli robienie z siebie kompletnego kretyna.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

23.u insektów odbywa się przyjęcie dla wszystkich, China o niczym nie wiedziała więc powyjmowała ze śmieci przypadkowe przedmioty jak i z korytarza szkolnego i wcisnęła innym jako prezent. Fletcher dał Chinie ręcznie stworzony samolot który tworzy napis "kocham cię", China dopiero wtedy odkrywa że Fletcher się w niej podkochuje, więc wymyśla że ma chłopaka, wtedy Fletcher mówi że pomyliły mu się prezenty i że ten jest dla jego dziewczyny, wtedy China zaczyna drwić i mówi "ty niby masz dziewczynę?" (jest to moim zdaniem naprawdę chamskie zachowanie gdyż Fletcher jest jej przyjacielem, ponadto ona sama sobie wymyśliła chłopaka, ale oczywiście uważa się za jakąś wielką gwiazdę. Olivka umawia ich na podwójną randkę, China bierze Jareda (niezbyt inteligentnego pozera z 21 odcinka, zresztą kto w tym serialu jest inteligentny....)a Fletcher załatwia sobie opiekunkę, oczywiście ta nie podejrzewa że będzie udawał że jest jego dziewczyną. Olivka jest zmuszona iść z Angusem. Gdy są już wszyscy w 6 zaczynają rozmowy które do niczego nie prowadzą, gdy Angus przypomina sobie opiekunkę Fletcher zostaje zdemaskowany a China jest wielce oburzona, oczywiście po chwili Jared dostaje powiadomienie że dostał rolę w reklamie żelu do twarzy czy coś takiego i wychodzi ale zanim to robi przykłada sobie pizzę do twarzy i zaczyna ją rozsmarowywać po twarzy a Angus zaczyna wycierać sobie pachy hamburgerem, opiekunka jest zszokowana a China ukrywa twarz w dłoniach.

Tymczasem nowym trenerem cheerleaderek Lexi zostaje Gibson, oczywiście ten nie pokazuje im nic konstruktywnego, jedynie jakieś bzdety i głuptswa. Gdy Lexi ma dość i wyrzuca Gibsona ten dołącza do rywali. Na szczęście gdy wchodzi osoba przebrana za biedronkę budzi w Gibsonie starą traumę, ten niszczy występ swojej drużyny i ucieka, tym samym Lexi (chociaż raz) i jej grupa wygrywają.

24.China jest przemęczona swoim ciężkim plecakiem. Olivka i Fletcher wpadają na pomysł stworzenia plecaka który nie będzie sprawiał bólu a będzie relaksował, tak tworzą plecak którzy masuje i nie mówią nikomu o swoim pomyśle gdyż Olivka nie chce żeby interesy zniszczyły jej przyjaźń z Chiną, dlatego gdy China myśli że się spotykają, ci ją utwierdzają w takim przekonaniu, ale kiedy China już odkrywa prawdę oczywiście jak zwykle się wpycha (łagodnie powiedziane, ale nie chcę tu zbytnio wulgaryzmować) i wymyśla własny projekt który oczywiście ma być tym jedynym, jest nim plecak do którego są przywiązane balony (co moim zdaniem jest czymś beznadziejnym, gdyż raz że się wygląda jak idiota, a dwa.....no...nie jest to zbytnio wygodne, oczywiście Fletcher zgadza się z Chiną, więc Olivka bierze Angusa żeby ten potwierdzał to co powie, oczywiście China zarzuca jej że wzięła Angusa tylko po to żeby przytakiwał na wszystko co powie (jakby sama tego nie robiła z Fletcherem....).China przedstawia plecak z nadmuchiwaną poduszką, a Olivka wypełniony nietoperzami. Wygrywa oczywiście pomysł Chiny, ale potrzebna im reklama więc naciąga gibsona na to żeby oddał im wszystkie pieniądze które wygrał prawdopodobnie w Amerykańskiej Nocy Talentów na reklamę w zamian nic nie dostając. (mówi mu to dosłownie czyli że wie że Gibson jest skończonym idiotą i to wykorzystuje żeby dostać to co chce.) W zamian umieszczają Gibsona w reklamie która raczej go kompromituje, tak czy inaczej gdy przedstawia swój projekt (przy okazji drwi z Lexi) wchodzi Olivka ze swoim nowym projektem z wiatrakiem, co bardzo podoba się Gibsonowi jednak gdy ten wylatuje mu z rąk, leci w kierunku ściany, po czym się z nią zderza a spadające kawałki ściany i gaśnica bombardują Lexi. Jak zobaczyłem później że to Olivka PRZEPRASZA CHINĘ, to normalnie już straciłem całkowitą chęć na oglądanie dalsze........China sama się wepchała w pomysł Olivki i Fletchera, zaczęła dorzucać swoje, ignorując i drwiąc z pomysłów Olivki a teraz ta ją ma przepraszać? na szczęście Olivka stworzyła robota podobnego do siebie który przeprasza za nią, gdy China się dowiedziała znowu strzeliła focha ale wtedy Olivka ją ponownie przeprosiła i China jej..."przebaczyła" choć to ona powinna ją przeprosić, oczywiście to też nie była Olivka ale ponownie jej robot ;)

Tymczasem Lexi jest zazdrosna o to że wszyscy zwracają uwagę tylko na Paisley bo ta złamała rękę więc żeby być w centrum uwagi udaje że złamała obie ręce, gdy Paisley łamie drugą rękę i nogę, Lexi udaje że ma złamane 2 nogi i 2 ręce, wtedy Paisley łamie sobie wszystko, więc Lexi udaje że została z niej tylko głowa (przy okazji China sama z siebie z niej zadrwiła), a gdy plecak z wiatrakiem który uderza w ścianę powoduje odpadnięcie kawałków ściany i gaśnicy, Lexi zostaje zbombardowana przez to wszystko przez co jej nogi zostają połamane, najgorsze jest to że nikt nie zechciał jej pomóc, i wszyscy zostawili ją na ziemi (tak, wiem że Lexi cały czas udawała, ale już taka jest, poza tym, każdemu powinno się pomóc i raczej nikogo nie powinno się zostawić na podłodze z połamanymi nogami, bo gdyby chodziło o Chinę, to oczywiście nie wiadomo co by zrobiła i tak wszyscy by do niej przybiegli i ją podnieśli a nawet ją wynieśli.

No te oba odcinki pokazują wyraźnie zachowanie, próżność i zarozumiałość Chiny.

25.Do insektów dołącza nowy członek, bachor Wioletka (tym razem to już przegięcie, jakiś bachor co wzrostem i wyglądem powinien siedzieć w podstawówce jest w liceum...), Wioletka pierwsze co robi to kopie Angusa, następnie siada na stołówce na krześle Lexi i wrzuca jej do torby cały zestaw obiadowy. Lexi każe trzymać Chinie wioletkę z dala od niej (przy okazji można zobaczyć że Lexi i China w miarę normalnie rozmawiają), bo inaczej wszyscy ją popamiętają. Wszyscy starają się zmienić Wioletkę jednak ta cały czas atakuje innych, wreszcie zapisuje się na balet gdzie również występuje i gra główną rolę Lexi, insekty są zmuszone zapisać się na balet, wreszcie China pyta się wioletki dlaczego tak się zachowuje a ta mówi że zakochała się w jakimś chłopaku (tym chłopakiem jest Fletcher), gdy China to słyszy oczywiście zaczyna drwić, bo przecież dla niej Fletcher jest nic nieznaczącym wyrzutkiem, dodatkowo mówi że fletcher ją kocha. Wszystko jest w porządku do czasu aż się okazuje że Lexi dziękuje księciowi które da jej złote jajo pocałunkiem, a owym księciem jest właśnie Fletcher, w dalszym ciągu całe przedstawienie zamienia się w boisko, wszyscy rzucają jajem, aż wreszcie China zabiera ja i dobiega na sam koniec i.....nie mam zielonego pojęcia dlaczego ludzie jej wiwatują i klaskają, tak czy owak, kolejna ważna rzecz dla Lexi została jej odebrana i zniszczona. Na końcu Wioletka przeprasza Lexi za swoje zachowanie i daje jej w prezencie lusterko, a Lexi wpada w trans, i zapomina o całym świecie, podziwiając swoją urodę. Wszystko kończy się dobrze...no może poza Fletcherem który musi się ukrywać przed wioletką w schronie a olivka i tak go wsypuje.

Tymczasem Darryl prowadzi kurs na prawo jazdy w którym uczestniczą Cameron i Paisley (połączenie 3 największych imbecyli w tym serialu....jeszcze Gibsona brakuje.), oczywiście ojciec chiny i camerona nie traktuje tego poważnie, samochody są zwykłymi małymi samochodzikami żywcem wyjętymi z wesołego miasteczka, przy okazji Darryl daje prawdziwy mandat Cameronowi gdyż "szkoła potrzebuje funduszy".

26.Olivka ma zabawkę zwierzę furbota, jednak zostaje on po jakimś czasie "zabity" a China przyjmuje rolę detektywa i zaczyna oskarżać wszystkich wokół, gdy wreszcie się okazuje że każdy przyłożył się częściowo do tego, nie wiadomo kto oficjalnie pierwszy doprowadził do jego "śmierci" i okazuje się że to China, która oskarżała wszystkich a sama przekarmiła furbota po czym uciekła, na końcu przeprasza oliwkę (NO WRESZCIE), po czym wychodzą a wtedy okazuje się że furbot tylko symulował śmierć aby uwolnić się od Olivki.

Tymczasem dyrektorka zmusza Lexi do tego żeby pomogła jej zmienić styl i być cool, gdyż chce mieć dobry kontakt z córką jej chłopaka, Lexi wkręca Skidmore, i mówi że obrazy to tak naprawdę komplementy, albo że jej obciachowe ciuchy są cool itp. wreszcie pokazuje jej też kompromitujące powitanie, niestety albo stety okazuje się że córka jej chłopaka jest starą babcią która ma zły słuch i myślała że Skidmore pyta ją o wiek w którym się urodziła, kiedy Skidmore zszokowana pyta ile lat ma w takim razie jej ojciec ta odpowiada że nie ma pojęcia gdyż w czasach jej ojca ludzie jeszcze tego nie liczyli.

KONIEC 1 SEZONU

No i już z samego 1 sezonu wypłynęło naprawdę sporo chamskich próżniackich zachowań Chiny, choć widać że przy późniejszych odcinkach relacje Chiny i Lexi trochę się poprawiły niż na samym początku, no i mimo że było wiele kompromitujących sytuacji dla Lexi jak i upokarzania, to czasami, rzadko ale czasami jej się coś udało (jak np: wygrana jej drużyny cheerledearek..i..to chyba tyle?).

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

2 Sezon
Czas zacząć 2 sezon, wszyscy są trochę starsi, trochę wyżsi, trochę zmienił im się wygląd (widać to szczególnie przy Angusie który stał się jeszcze większym spaślakiem albo przy Lexi przy której widać wyraźnie że zmienił jej się wygląd), ale jedyne co się nie zmieni to fakt że wszyscy nadal są skończonymi debilami, rzekłbym że nawet większymi niż przedtem

1.Do szkoły ma przyjechać Sekwoja (popularna gwiazda), China od razu dostaje orgazmu kiedy się o tym dowiaduje, gdy ta przyjeżdża, i szuka geniusza muzycznego ponieważ gra w filmie o geniuszu muzycznym China oczywiście dostaje jeszcze większego orgazmu, wpada w amok, zaczyna się popisywać, wtedy Sekwoja mówi że jeśli chce będzie chodzić za nią krok w krok i ją obserwować (China sama się na to dobrowolnie zgodziła.), w dalszym ciągu China totalnie ignoruje Olivkę mając ją w dupie (tak jak w pierwszym sezonie w 2 odcinku) i popisywała się przed sekwoją cały czas grając co wszystkich doprowadzało do szału, jednak gdy ta po chwili robi się nachalna, wchodzi do jej domu, ubiera jej ciuchy itp. to China oczywiście przychodzi do Olivki, jednak gdy Sekwoja proponuje Olive wyjście z nią, i Olivka z nią wychodzi, China oczywiście wielce oburzona, następnie Sekwoja przywiązuje Chinę nad "rekinami", a w dalszym ciągu OLIVKA PRZEPRASZA CHINĘ! (tak znowu olivka......ja już naprawdę tego nie rozumiem...), tak czy siak ratuje chinę przed "rekinami", a China biegnie na występ (którym chwaliła się tak jak nikt inny niczym), i robi z siebie idiotkę, po czym zostaje wyśmiana (bardzo się cieszyłem widząc że to China jest wyśmiana a nie Lexi), następnie China prowadzi wszystkich na miejsce i okazuje się że rekiny to....ludzie w kostiumach....(potwierdza to teorię że China bystrość musiała w części odziedziczyć po ojcu i bracie.), po tym okazuje się że Sekwoja miała grać rolę wariatki która chce "ukraść" życie geniuszowi muzycznemu. Gdy później China śpiewa z Sekwoją, ta cały czas ją zasłania podczas śpiewu.

Tymczasem Fletcher i Cameron idą na kina aby zobaczyć film dla dzieci, niestety cały czas napotykają się na Lexi która przychodzi zobaczyć horror, a oni żeby nikt się nie zorientował że chcą iść na film dla dzieci również idą na horror, wreszcie okazuje się że Lexi również przez cały czas chciała się dostać na film, więc idą we 3, gdy później wychodzą zostają zaatakowani przez bandę.....agresywnych sierot z sierocińca...

2.Dyrektorka zapisuje do instytutu niemowlaka aby ci odkryli jego talent, China oczywiście pierwsze sprawdza czy bachor nie ma talentu muzycznego, oczywiście to się nie sprawdza, więc reszta osób chce spróbować, jednak China zabiera dzieciaka uznając że ten jest za młody, później ojciec mówi jej historię o tym jakim beztalenciem był jej brat i że takim samym pozostał.....a że ona sama się nauczyła wszystkiego i była cudowna, wreszcie insekty wpadają na pomysł aby dać do przekazania Skidmore, że dzieciak jest za młody, a ta im mówi że ich wkręciła gdyż potrzebowała tylko kogoś do opieki nad jej siostrzeńcem, później chciała iść wkręcić w opiekę nad psem ale ci się nie zgadzają, po czym okazuje się że pies....potrafi mówić.

Tymczasem Angus wmawia Cameronowi że chodzi z LEXI (tutaj było tyle podtekstów że aż nie mogłem powstrzymać uśmiechu) "Angus dziękuję ci, to było wspaniałe, naprawdę wspaniałe!" "Lexi czy angus rzeczywiście ma TO COŚ? OOO TAK, on ma wielki talent do tego,wszystkie dziewczyny chcą jego numer" "Angus mógłbyś zrobić u mnie to samo co wczoraj?" "powiedz w szkole że zrobiłem wszystko co chciałaś i jeszcze więcej" "Cameron nie wiedziałby o co chodzi nawet gdyby miał instrukcję obsługi - TO JEST INSTRUKCJA OBSŁUGI?" "chciałem podpatrzeć jak to robi".
Takich podtekstów w całym odcinku jest jeszcze więcej ;D, oczywiście okazuje się ze Angus nie chodzi z Lexi ani nie robi z nią....wiadomo czego, a jedynie naprawia jej komputer, gdy Lexi się dowiaduje że Angus powiedział że z nią chodzi, postanowiła się na nim zemścić i udawać ze chce go pocałować, ten się przestraszył, poryczał i uciekł.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

29,.(poprzednie 1 I 2 potraktujcie Jako 27 i 28). China i Olivka zbierają pieniądze na imprezę (i dlatego niosą pudło z datkami po szkole), i zderzają się z Lexi, ta oczywiście na nich krzyczy, a te muszą oczywiście zarzucić jakiś suchar w tym przypadku jest to "co jest w tym pudle? TWOJE EGO?", po chwili okazuje się że w pudle ukrywa się Fletcher przed wioletką żeby ta nie zaprosiła go na imprezę. China i Olivka chamsko zabierają mu portfel mówiąc że skoro jest w pudle to należy do nich, następnie z powrotem go tam zamykają. Żeby zdobyć jeszcze więcej pieniędzy postanawiają sprzedać kilka obrazów Fletchera jednak nikt nie chce iść kupić (nic dziwnego skoro na wszystkich jest twarz Chiny), wreszcie jednak znajduje się kupiec ale źle rozumie słowa "Fletcher odszedł" i myśli że Fletcher nie żyje, China już chce go poprawić ale kiedy się dowiaduje że jak artysta nie żyje to jego prace idą w górę decyduje się skorzystać na tym. Impreza wypada naprawdę świetnie (nawet Lexi chwali Chinę co jest niezwykłym wydarzeniem i mówi że dobrze się bawi), problemy zaczynają się gdy przychodzi gość który kupił obrazy, wtedy Fletcher dowiaduje się co się stało ale musi się ukrywać, wreszcie jednak ten go zauważa, China próbuje jeszcze mówić że jest to zaginiony bliźniak Fletchera ale ten się już nie nabiera, wtedy China mówi jak jest naprawdę a ten chce ich pozwać, jednak Angus (który jest w przebraniu) ratuje sytuację, następnie China pociesza brata i...tak śpiewa....o dziwo nawet Lexi nie przeszkadza śpiew Chiny i tańczy z innymi.

Tymczasem Cameron poznaje nową dziewczynę, na samym końcu okazuje się że......dziewczyna była wymyślona a on wyobraził sobie ją widząc czasopismo które czytała Lexi (widać że że się spaliło to i ovo :V), i przez cały dzień zachowywał się jak shizofrenik z rodzwojeniem jaźni, ale China go pociesza co poprawia trochę mu nastrój. Wszystko kończy się dla wszystkich dobrze (no może...ponownie poza Fletcherem który zostaje zabrany siła przez Wioletkę.

30.Cameron jest załamany z powodu tego że jego dziewczyna okazała się fikcją więc China próbuje mu pomóc i wyśledzić tą dziewczynę, ta okazuje się być popularną modelką i akurat miała operację oczu dlatego nic obecnie nie widzi, więc China przebiera się za jakąś menadżerkę.. (albo coś....), i przedstawia jej Camerona jako modela, następnie z pomocą Angusa tworzy wszystko tak żeby Vanessa (bo tak ma na imię) myślała że rzeczy które przeżywa jak np: lot balonem są naprawdę,wszystko idzie dobrze jednak w pewnym momencie Cameron jest znowu załamany, gdyż mówi Chine że na następny dzień Vanessie zdejmują opaskę, i znowu będzie widziała więc China ponownie z pomocą Angusa chce przerobić Camerona na prawdziwego "amanta", wszystko jest dobrze dopóki nie dochodzi do usterek, kiedy Vanessa już wszystko widzi, Cameron mówi jej całą prawdę, ta mimo wszystko powiedziała że świetnie się bawiła i że go lubi, po czym razem idą na randkę a Angus przypadkowo wystrzeliwuje strzałkę w nogę (albo dupę) Chiny po czym ta traci czucie w ciele i upada.

Tymczasem Lexi dostaje pracę w nowej restauracji Hipcia która wygląda jak boisko a Olivka i Fletcher chcą zemścić się na Lexi za to że wiecznie nimi pomiata (choć ostatnio nie widziałem żeby nimi pomiatała.....a Olivka w tym odcinku zachowuje się naprawdę gorzej od Chiny, chce za wszelką cenę zatruć życie Lexi i ją dręczyć), na samym już początku obraża Lexi a Lexi niestety musi być miła dla klientów, gdy Fletcherowi nie pasuje popcorn, Lexi mówi że za 25 centów może mieć większy, Fletcher dopłaca a wtedy Lexi rzuca olbrzymią torbę popcornu która zgniata Olivkę i Fletchera (a masło wypala dziury w koszuli Fletchera), po tym Olivka włamuje się do harmonogramu i zmienia tematy imprez tak żeby Lexi cierpiała, zmienia temat na więzienny żeby Lexi musiała nosić paski, jednak gdy wchodzą do restauracji widzą że Lexi ma na sobie strój policjantki a to klienci mają nosić stroję więźniów, Olivka i Flether chcą uciec ale Lexi spuszcza na nich klatkę, po czym kopie w ich stronę talerz z resztkami i z nich drwi. Za trzecim razem Olivka zmienia temat na cyrk, Lexi musi pracować jako sprzątaczka ale nie zwykła sprzątaczka tylko od wybiegu słoni, jednak ubaw Olivki nie trwa długo gdyż gówno słonia zwraca uwagę Lexi ta prosi jednego klauna żeby wziął to do ręki i umył, ten to wykonuje po czym okazuje się że Lexi znalazła złoty pierścionek który musi być warty parę tysięcy.Wreszcie Olivka która dostała chyba jakiegoś ataku gniewu (po tym jak gdy poprosiła o wodę Lexi oblała ich wodą z trąby słonia), każe Fletcherowi wyryć z chleba mysz, po czym rzuca w kierunku słoni a ten ucieka i rozrywa ścianę restauracji, niestety (albo raczej stety ;) ), Hipcio jak i Lexi zauważają kto to zrobił i teraz Olivka i Fletcher mają spore kłopoty gdyż muszą zapłacić za wszystkie szkody które spowodowały, albo które spowodował ciąg zdarzeń który oni zapoczątkowali (słoń).

Muszę przyznać że bardzo podobał mi się 30 odcinek, nie widać w nim za bardzo żadnych negatywnych zachowań Chiny (cały czas chciała pomóc bratu), a i bardzo mi się spodobał wątek poboczny gdyż to Olivka wszystko zaczęła i chciała żeby Lexi cierpiała (jak widać ich relacje są jeszcze gorsze niż Chiny i Lexi które jak widać nie są jeszcze AŻ takie złe), w każdym razie podobało mi się to że to że to Olivka cierpiała za każdym razem (z fletcherem chociaż on tu był raczej jako jej podwładny) + na końcu wpadła w naprawdę duże kłopoty z których raczej nie wywinie się tak szybko i musi zapłacić za wszystkie szkody ;)

Rrouge

Nie chcę Cię pouczać ale gdyby moja dawna nauczycielka WOS-u zauważyła określenie ,,11-letnie gówno" wobec Afroamerykanskiej dziewczynki to miałbyś u niej przegrzebane...:-(

Rrouge

RASIZM kolego RASIZM

ocenił(a) serial na 4
Brandon568

Rasizm? :o nawet nie pomyślałem wtedy że ktoś może to tak odebrać, nie jestem ani rasistą ani homofobem, zawsze byłem i jestem tolerancyjny dla ludzi wszystkich orientacji i rasy, bo wszyscy jesteśmy równi :) "11 letnie gówno" napisałem jako samą obrazę, absolutnie nie do rasy a jako po prostu obraza względem postaci, chciałem tylko więc to sprostować ;D nadal to podtrzymuję, bo nie chodzi mi o rasę a o postać - sporo postaci z tego serialu byli 11-letnimi gównami ;D

Rrouge

Rozumiem ale i tak nie mogłem się powstrzymać:-)
W końcu g*wno jest brązowe a Afroamerykanie mają czekoladowy(brązowy) kolor skóry

Rrouge

Mnie samego obsztorcowala jak powiedziałem kiedyś ,,murzyn"

Rrouge

Masz jednak rację do Chiny jako do osoby

Brandon568

We wszystkich pozostałych kwestiach masz rację

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

vb

Rrouge

Będziesz jeszcze opisywać? ciekawie to robisz :D

ocenił(a) serial na 4
Szaney

dzięki ;), ostatnio nie miałem czasu ale myślę że jeszcze do tego wrócę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones