PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606809}

Nadzdolni

A.N.T. Farm
5,5 2 555
ocen
5,5 10 1 2555
Nadzdolni
powrót do forum serialu Nadzdolni

Test na inteligencję.

użytkownik usunięty

Odcinek jak najbardziej na minus. Szczególnie przez przesadną głupotę Gibsona i Paisley. Ten curling też był bez sensu. Jednak było kilka innych bezsensownych rzeczy: Oliwka wygrywa cały ten konkurs pomimo tego, że zamieniła się z Chiną w trakcie jego trwania i wygrała tylko dwie z 10 kon-kurencji. Poza tym w tej rundzie z układaniem książek, gdy China jeszcze brała udział wyraźnie było widać, że pozostali uczestnicy już kończą układa-nie, a ona nawet nie zaczęła. Później China rozmawia z Oliwką, zamienia się z nią, a ta zdąża idealnie wszystko ułożyć i wygrywa konkurencję. Bez sensu, bo pozostali uczestnicy zaczęli układać o wiele wcześniej od niej, a i tak przegrali. Nie rozumiem tego.

Ja tylko nie zrozumiałam tego curlingu, co to ma wgl. być? Może mi ktoś wytłumaczyć, o co w tej ''dyscyplinie sportowej'' chodzi? Wiem, że są tam miotły i że zamiatają coś, żeby coś innego doleciało do jakiejś tarczy na ziemi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones