PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92503}

Najemnicy

Soldier of Fortune, Inc.
7,4 654
oceny
7,4 10 1 654
Najemnicy
powrót do forum serialu Najemnicy

Best

ocenił(a) serial na 10

Myśle że jest to najlepszy serial akcji jaki kiedykolwiek powstał.Wszyscy aktorzy idealnie pasują do kreowanych przez siebie ról.Serial jest bardzo dobrze zrealizowany z dbałością o każdy szczegół.Polecam.

użytkownik usunięty
Margo

shanim dily serialu ,,Najemnicy,, na kssete znacka zaplatim prosím piste na monika.sest@tiscali.cz
dik monika

ocenił(a) serial na 10

Mi sie najbardziej podoba Benny Ray zajebisty gostek :)

ocenił(a) serial na 10
Margo

ja naj lubie Margo ;) Fajna jest a dzisiaj wystrzeliła z tym listem od Marty z Rumuni (lol2) To bylo najlepsze! Usmialam sie jak nie wiem :) A serial jest naprawde fajny troche humoru troche akcji :) pozdrawiam

AnnLee

ja za to szukam aktorki która grała lekarke i pomagała matowi i nickowi w uprowadzeniu margo i beny rey'a

ocenił(a) serial na 7
Margo

Witam......wybaczcie, iż może pisze w nieodpowiednim temacie.....
Ale pilnie poszukuje tytułu piosenki...a także autora tego utowu czy chociażby słów z pierwszej serii najemników.....nie pamiętam tytułu odcinak ani numeru....ale to był fragment gdy zostali uęci na wyspie bodajże Wielkie Komory.......to była francuska kolonia....ich zadaniem było pojmanie gością, który siła zdobył władzę......
czy to nie był przypadkiem utwór Brucea Springsteena....?????
Prosze o wszelka pomoc.....

ocenił(a) serial na 10
___not_tonight_Josephine

Domyślam się że chodzi ci o ten fragment kiedy wszyscy zostali zamknięci w klatkach.Też szukam tego utworu,ale jeszcze nie znalazłem.Wiem tylko że tytuł tego odcinka to "Hired Guns".

ocenił(a) serial na 10
___not_tonight_Josephine

ten odcinek wraz z piosenką można obejrzeć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=K33OJpDRVxM

Margo

Witam
A może ktoś wie (może Ty Margo) gdzie można znaleźć (najlepiej jak się nazywa utwór) z końca każdego odcinka serialu ???
Ponieważ początek mam http://www.youtube.com/watch?v=R8kPQP7Ds8k&feature=more_related ale końcówki nie mogę znaleźć :(
Za pomoc byłbym wdzieczny.

użytkownik usunięty
Margo

nie tylko serial akcji, oglądam sobie teraz całą serię od początku i każdy odcinek to jest nieprawdopodobne przeżycie - w przypadku Najemników nawet żaden film akcji nie dorównuje temu serialowi. To jest niesamowite jak małą popularność może mieć takie arcydzieło.

ocenił(a) serial na 9

Możesz mi podać źródło z którego oglądasz ten serial?

Margo

Dalej tak twierdzisz? ;p

użytkownik usunięty
tousen87

A czemu ma twierdzić inaczej? ^^ Najemnicy to najbardziej niedoceniona produkcja w historii kina, nie powstało do tej pory nic lepszego i nie powstanie.

A można wiedzieć gdzie dorwałeś odcinki ???

użytkownik usunięty

podzielisz się tym serialem?

użytkownik usunięty

Panowie, miałem stąd http://www.filmweb.pl/serial/Najemnicy-1997-92503/discussion/Odcinki+Najemnik%C3 %B3w+do+%C5%9Bci%C4%85gni%C4%99cia,1051650

sam niestety już ich nie posiadam, poza tym pierwsza seria jest tam w tragicznej jakości, chętnie bym ją obejrzał w jakiejś przyzwoitej... niestety nigdzie totalnie nie ma... :/

Margo

No nie wiem, kiedys widzialem jeden/dwa odcinki nie od poczatku i mi sie super spodobaly, potem po dluzszym czasie udalo mi sie zobaczyc kilka odcinkow po kolei w tv i mnie one rozczarowaly wiec przestalem ogladac. Najbardziej mi sie podoba Melinda Clarke ;-)

Alamar

Dobra odkrylem ze tamten serial co wpierw ogladalem to byl Ultimate Force a po polsku "Komandosi" a nie ten ;) Ogladalem go na tej samej stacji tv.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones