PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029657}
7,4 271
ocen
7,4 10 1 271

Namacalne dowody
powrót do forum serialu Namacalne dowody

Zdecydowanie polecam jeśli lubicie zagadki kryminalne i główkowanie kto i dlaczego zabija, ale ten wątek zaczyna się bodajże w czwartym/piątym odcinku i musiałam się przemęczyć prze cringe, który miał być śmieszny (dla mnie nie był). Jak to w koreańskich bywa, kobieca postać irytuje - nadziera japę, wszystko wie lepiej, albo robi z siebie idiotkę (jak ona skończyła tę weterynarię?), ale na to już nic nie poradzimy, dlatego odbieram trzy punkty. Sama historia dostaje mocne 7/10.

ocenił(a) serial na 8
I_am_a_Bad_Girl

nie uważam,aby główna bohaterka była irytującą, jest zabawna. Jej ciotka za to owszem.

ocenił(a) serial na 9
prinsess

Zgadzam się,

ocenił(a) serial na 9
I_am_a_Bad_Girl

Oglądam prawie wszystko co koreańskie, więc mogę spodziewać się standardów, ale muszę przyznać, że ten serial wybija się. Jest wszystko to co lubię, ale najważniejsze jest to, że wciąga. Mnie humor nie przeszkadzał, czasami był bardzo dobry.

I_am_a_Bad_Girl

Nareszcie ktoś wyraził i moje odczucia odnośnie kobiet w k-dramach. Raz że są specjalnie tak ubierane i robi i się wizaż żeby były brzydkie. Potrafią "zepsuć" fryzurą i doborem strojów nawet najpiękniejszą aktorkę. Chłopcy za to muszą być śliczni. Poza tym babki, wrzeszczą, biją Bogu ducha winnych facetów i robią i takie numery, że żaden normalny człowiek nie wybaczyłby takiego poniewierania. Najczęściej bywa to porzucenie ale w najbardziej chyba bolesny sposób. Na szczęście są dramy, gdzie wszystko jest bardziej zniuansowane i przemyślane.

ocenił(a) serial na 7
I_am_a_Bad_Girl

35 lat kobieta zachowująca się jak rozemocjonowana 13 latka, jeszcze te dziwne miny, podskakiwania przy chodzie, no gryzło w oczy. Ogólnie serial spoko się oglądało, ale dla mnie zbyt przeciągnięta sprawa z mordercą, jest dużo lepszych koreańskich seriali na netflixie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones