PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301010}

Nana

8,2 7 042
oceny
8,2 10 1 7042
Nana
powrót do forum serialu Nana

NANA I CO DALEJ?...

ocenił(a) serial na 10

WITAM,
przypadkiem zaczelam przygode z anime. Zaczelo sie niedawno od Kaichō wa Maid-sama! (2010), pozniej znalazlam Nane. Porwalo mnie bez reszty. Ta seria przypomniala mi " depresje niespelnionych milosci" ze szkolnych lat.
Chcialam tylko powiedziec ze probowalam poszukac czegos podobnego do Nany- jednak bezskutecznie. Clannad mnie nie zainteresowal, ale bede probowac... Kimi no Na wa. (2016) przede mna. Ktos tu wspominal o Vampire Knight.. Intersuja mnie romanse ale dla troszke starszych ... ktos ? cos? bede wdzieczna\m/

ocenił(a) serial na 6
natalien88

Faktycznie Vampire Knights mogę polecić. Bardzo mi się spodobało, a końcówka powaliła na łopatki. Może cię zainteresuje Sukitte Ii na yo. Też są tam pokazane różne dramaty osób, poważne przemyślenia. Ma bardzo dobre oceny, a wiele osób poleca. Nie byłam przekonana, bo nie lubię szkolnych romansów, ale nie zawiodłam się.

ocenił(a) serial na 10
evawei

super dzieki, tylko jak z dostepnoscia? mam nadzieje ze znajde na necie w pl

ocenił(a) serial na 6
natalien88

Oba znajdziesz na any files lub cda ;)

ocenił(a) serial na 10
evawei

oki:)

ocenił(a) serial na 8
natalien88

Jeżeli chodzi o romanse dla starszych po obejrzeniu Nany, to przede wszystkim Paradise Kiss - jest to anime oparte na mandze tej samej autorki co Nana, klimat bardzo podobny. Poza tym polecam Sakamichi no Apollon, Orange oraz True Tears. Beck jest anime w podobnym klimacie co Nana, ale mniej w nim romansu. Natomiast jeżeli chodzi ogólnie o serie godne polecenia które moim zdaniem nadają się doskonale dla starszych widzów, to polecam przede wszystkim Boku dake ga inai machi oraz Hourou Musuko.

ocenił(a) serial na 10
ania_princess

Gdzie znajdę?

ocenił(a) serial na 8
natalien88

Nie mam pojęcia, polecam poszukać wpisując w wyszukiwarkę google nazwę oraz online napisy :) Ja już od dawna nie oglądam po polsku, a większość tych serii i tak widziałam kilka lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones