PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95456}

Napoleon

Napoléon
7,9 1 795
ocen
7,9 10 1 1795
Napoleon
powrót do forum serialu Napoleon

Mam problem. Nie mogę nigdzie znaleźć tego filmu nigdzie. Gdzie go mozna kupić ? Albo gdzie mogę go znaleźć ?

ocenił(a) serial na 10
robocik

Witaj
Mam ten sam problem. Szukałam dosłownie WSZĘDZIE! Rozczarowałam się. Jest inne wyjście.. jeśli masz rodzinę za granicą, nie wiem, w Anglii w Ameryce, to możesz poprosić o zapewnienie przesyłki, zagraniczne internetowe księgarnie to chyba jedyny sposób. Ja się do tego sposobu uciekam, bo już naprawdę nie wiem, gdzie W POLSCE mozna ten film dorwać! A czatuję na niego już od dwóch lat, marzę o nim jak o żadnym innym!!!!!
A jeśli byś przypadkiem znalazł u nas, w Polsce, to błaaggaaam daj mi znać.
Pozdrawiam Cię

ocenił(a) serial na 10
LadyDasmader

No i jak ty dorwiesz ten film to mi daj znac. No dokladnie...wszedzie go szukam i nigdzie....wszystkich filmow w brud...nawet jakis film o psie napoleonie jest, a tego nie ma ;( hehe jak bede juz totalnie zdesperowany to napisze do tvp1 skad oni go maja hehehe :P

ocenił(a) serial na 10
robocik

Smutne, prawda? Od cholery kiczu, a Napcia nie można dostać:(:( jeden z niewielu filmów, które oglądałam z zapartym tchem. Miodzio! I cholera, nigdzie:(:( będę jeszcze kontynuowała poszukiwania ale jak to nie da, to chyba napiszemy..
Zrozpaczona Empress

ocenił(a) serial na 10
robocik

Witam Empress Josephine !
Niestety mam złą wiadomość ;( dowiedzialem sie z tvp, ze oni nam nie mogą udostępnić/sprzedawać tego filmu, ani nie wiedzą gdzie go mozna dostac w polsce ;( ... takze nie ciekaiwe to wyglada .... no ale trzeba byc dobrej mysli ;D
pozdrawiam robocik

ocenił(a) serial na 10
robocik

No to już pozostaje tylko szukać za granicą:(:(
ale dzieki wielkie za informacje
Pozdrawiam serdecznie :*:)

ocenił(a) serial na 10
robocik

no ale jak bedziesz wiedziala ze znowu bedzie napoleon w tv to daj znac...tylko problem jak ? :P

ocenił(a) serial na 10
robocik

to jakby co to masz moje gg :D:) najprostsza droga

robocik

Film można sciągnąć tu:
http://www.3zone.ru/2007/07/27/napoleon__napoleon_2002.html

A kupić tu:
http://www.amazon.com/Napoleon-TV-Miniseries-3-Disc-Collectors/dp/B00008IOWU/ref =pd_bbs_3?ie=UTF8&s=dvd&qid=1198520669&sr=8-3

godunio

A czy ma ktoś może jakiś torrent z tym?? Tak bardzo tego filmu szukam, po sklepach, serwisach... nigdzie nie ma ;(

robocik

Witam.
Sam miałem dłuuuuugi problem ze zdobyciem tego serialu. Na necie są tylko albo wersja hiszpańska albo słowacka (nawet nie fatygowałem się tego ściągac, i tak pewnie nie byłoby napisów).
Natomiast na amazon.com jest tylko wersja trzy płytowa (czytaj wersja zedytowana przez angoli, ze wieloma scenami wyciętymi). Długo szukałem oryginalnej 4 odcinkowej wersji i w końcu znalazłem.
http://www.inetvideo.com/Items/N01-0121724
Sam zamówiłem i dzisiaj otrzymałem, dvd wydane po francusku, bardzo ładne, film z napisami angielskimi więc da radę.
Polecam bo to wspaniały serial!
Pozdro

użytkownik usunięty
nick_uzywany

Witam. Dzięki za linka. Mam zamiar zamówić serial na tej stronie tylko mam jedno małe pytanie? Jest to jedna płyta dvd czy cztery płyty (każdy odcinek na oddzielnej płycie)? Pozdro!

Szukam tego filmu odkąd leciał na TVP1. Niestety nie ma nigdzie w wersji polskiej do ściągnięcia, a co do kupna też niezbyt optymistycznie. Wiecie może czy jakoś da się zdobyć ten film?

Lolek_90

W polskiej wersji nie będzie nigdzie do sciągnięcia, bo film nie był wydany.
Ale w interniecie jest do sciągągniecia 4 płytowa wersja wydawnictwa remstarfilms.com (napisy eng i fr, audio eng)

ignacy_reilly

A napisy pl? Znam angielski, ale chcę komfortowo obejrzeć ten serial a nie tłumaczyć w głowie usłyszane dialogi.

Lolek_90

na chomiku jest wersja francuska z polskim lektorem...

asia0123

na youtube jest cały serial z polskim lektorem, jeżeli nie to napisami na 100% bo sam oglądałem

Reynald

Reynald jestem twoim dłużnikiem ! Dzięki wielkie :D

jaracz93

heh jest nawet polski lektor, chyba obejrzę sobie serial jeszcze raz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones