PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95456}

Napoleon

Napoléon
7,9 1 799
ocen
7,9 10 1 1799
Napoleon
powrót do forum serialu Napoleon

to chyba ten serial bedzie emitowany w Jedynce po zakończeniu emisji "Królów przeklętych"?

gohha2

Serial ten był już chyba emitowany na Canal +. Mam nadzieję, że TVP pokusi się o jego emisję. Wtedy prawdopodobnie dostałbym drugiego nałogu. Bo pierwszy to Lost :)

Flisio

Kiedyś nawet pierwszy odcinek tego serialu puścili na TVP - ale... puścili po tym co innego...

gohha2

Dziś w TVP1 ponownie emisja pierwszego odcinka. Miejmy nadzieję, że tym razem obejrzymy serial do końca...

ocenił(a) serial na 8
Lady_Snape

Jest dobrze - puścili już 3 odcinki, mam nadzieję, że i czwarty dadzą:) Tym razem się uda.

krikra

Pozdrawiam wszystkich pozostałych oglądających :D

ocenił(a) serial na 10
Lady_Snape

pozdrawiam i Ciebie Lady Snape:D. serial jest miodzio, a Chris jako Napi wymiata
nie moge sie doczekac na czwarta czesc ( ciekawe, czy pokażą Napoleona na łożu śmierci i czy wcześniej pokażą scenę z pałacu Fontainebleau 1814 roku, kiedy próbował się otruc)... wszystko sie okaze w niedziele...

Lady_Snape

Ja równiez pozdrawiam oglądaczy i mam wieeeelką prośbę! Nie mogłam obejrzeć, ani nagrać odcinka III, czy ktoś mógłby mi go udostępnić, np. na płycie CD? oczywiście koszt przesyłki pokrywam, a jeśli byłby to ktoś z Wrocławia to się zrewanzuję piwkiem domowej roboty:-)
Marusia

P.S. Mój e-mail: marusia@browar.biz

Marusia

Już niepotrzebne, dzięki za prszyszłe możliwe zainteresowanie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones