Narcos
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 7

Czy wiadomo coś na temat kolejnego sezonu? Słyszalam tylko, że planowali 3 sezony tego serialu.

ocenił(a) serial na 10
K_H

Tak będzie drugi sezon, ale bardzo ciekawe jakie watki poboczne beda nowe... pewnie Murphy - Herrera coś będzie w koncu Los Pepes musi powstac, mysle ze wymysla tez cos Javier - Elisa, co sądzicie?

ocenił(a) serial na 9
Mazi1577

O kartelu z Cali może pociągną wątek szerzej.

ocenił(a) serial na 9
Tomtrade

a ja myślałem że serial będzie miał tylko 1 sezon, no bo to zakończenie takie niebardzo, wiem co działo się z Escobarem po ucieczce z więzienia i liczyłem na to że jeszcze jeden odcinek będzie, no ale skoro ma powstać kolejny sezon tego dobrego serialu to warto poczekać

ocenił(a) serial na 9
tiamat6_6_6

te zakonczenie... najgorszy cliffhanger w historii. Serial wybitny wręcz, ale końcówka to jak ucięcie wprowadzające do kolejnego odcinka, a nie 2 sezonu, w którym jak wiadomo Escobara za dużo nie będzie. Nie mam pojęcia na czym się skupią, ale wg. mnie poiwnna to być spójna, zamknięta historia z wyraźnym zakonczeniem. Szkoda, że wyszło inaczej. Liczę też, że nie skończy się jak z "True Detective".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones