PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581830}

Narkotyki

Drugs, Inc.
7,6 252
oceny
7,6 10 1 252
Narkotyki
powrót do forum serialu Narkotyki

czy to możliwe, żeby twórcy serialu z taką łatwością docierali i tak swobodnie rozmawiali z
dilerami/producentami narkotyków? jasne, ich twarzy nie widać ale mimo wszystko wydaje mi się to
podejrzane i dlatego budzi pewne wątpliwości co do "Drugs Inc" i mimo, że widziałem chyba
wszystkie odcinki to nie jestem w stanie go ocenić.

ocenił(a) serial na 9
raphael1331

To Ameryka tego nie ogarniesz...
nawet jakby to byli jacyś podstawieni ludzie to i tak serial oddaje w 100% prawde

syl_bar1

100% prawdy - skąd ta pewność?

ocenił(a) serial na 9
raphael1331

z doświadczenia :P

ocenił(a) serial na 7
raphael1331

Również się nad tym zastanawiam. Mimo starania się zachowania anonimowości ,, bohaterów" przez twórców, często jest ukazane wiele miejsc które są rozpoznawalne dla mieszkańców. Ten pozorny serial dokumentalny ukazuje jednak na swój sposób działania karteli jak i jej klientów w dość przekonywujący sposób. Ogląda się go z ciekawością i daje dużo do myślenia. Uważam, że prawdopodobnie za maskami kryminalistów kryją się aktorzy, cała działalność to wymysł scenarzysty, to mimo wszystko nie odbiega od prawdziwych realiów tej branży.

raphael1331

Uwierzcie że bez problemów można dojść do takich ludzi, wy się po prostu wszystkiego boicie przez to jedyne co w życiu skosztujecie będzie piwo. Jak byście wyszli do klubów na ulice to byście sobie załatwili wszystko co byście chcieli, amfetaminę, metamfetaminę, MDMA, kokainę, heroinę wszystko bez najmniejszych problemów... połapalibyście kontakty z dilerami bez najmniejszego problemu. Po prostu jesteście bojaźliwymi, zamkniętymi w sobie nieśmiałymi ludźmi i pozostaje wam tylko alkohol do kupienie w sklepie.

eliot84

co ma jedno do drugiego? ja nic nie mówię o kupowaniu dragów tylko o tym jak łatwo twórcy docierają do dilerów, którzy opowiadają im wszystko jak na spowiedzi. tym bardziej, że mówimy o poważnych biznesmenach a nie płotkach sprzedających tabsy w klubie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones